Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

25.04.2015  - Indywidualne Mistrzostwa Polski (Kielce)
 
kobiety, waga: 48kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Konieczny Ewa GKS Czarni Bytom
2. Kubicka Kinga WKS "Flota" Gdynia
3. Kojro Justyna KJ Politechniki Białostockiej Białystok
3. Rasińska Maja Gwardia Bielsko-Biała
5. Kołtunowska Aleksandra UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
5. Stankiewicz Joanna AZS AWF Warszawa
7. Czarnocka Alicja WKS Gwardia Warszawa
7. Rojek Edyta UKS "SPARTAKUS" Lublin

kobiety, waga: 52kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Perenc Agata Polonia Rybnik
3. Martynowicz Martyna TS Gwardia Opole
3. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock
5. Busse Kamila Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Mazur Aleksandra UKS Tomita Elbląg
7. Siwek Julianna UKS Grot Kraków
7. Skupień Patrycja KS "Gwardia" Łódź

kobiety, waga: 57kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podolak Arleta GKS Czarni Bytom
2. Borowska Anna Polonia Rybnik
3. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik
3. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
5. DOBROWOLSKA Martyna AZS UW Warszawa
5. Miller Magdalena AZS AWFiS Gdańsk
7. Skoczylas Anna KS AZS AWF Wrocław
7. SZYMCZAK Agnieszka AZS UW Warszawa

kobiety, waga: 63kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozdoba Agata KS AZS AWF Wrocław
2. Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Kubań Marta WKS Gwardia Warszawa
3. Langiewicz Aleksandra KS AZS AWF Wrocław
5. Błach Dominika TS Gwardia Opole
5. Książek Anna KS AZS AWF Wrocław
7. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
7. Prus Agnieszka WKS Gwardia Warszawa

kobiety, waga: 70kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kłys Katarzyna Polonia Rybnik
2. Białas Barbara GKS Czarni Bytom
3. Hofman Urszula MKS Juvenia Wrocław
3. LICKUN Sandra AZS UW Warszawa
5. Kaźmierczak Martyna KS "Gwardia" Łódź
5. Tracz Małgorzata TS Wisła Kraków
7. Adamczyk Dominika TS Wisła Kraków
7. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

kobiety, waga: 78kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Kułaga Paula TDK Trzcianka
3. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
3. Szlendak Katarzyna MKS Chełm
5. Lichońska Barbara AZS AWFiS Gdańsk
5. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
7. Kusior Iwona UKS Junior Lipno
7. Lorenc Patrycja Klub Judo DRAKO Warszawa

kobiety, waga: +78kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
2. Furmanek Katarzyna AZS AWFiS Gdańsk
3. Jaworska Joanna AZS AWFiS Gdańsk
3. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
5. Ogórek-Zienkowicz Magdalena UKS Ósemka Nowa Sól
5. Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew

mężczyźni, waga: 60kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kręcielewski Marek WKS Gwardia Warszawa
2. Wieczorek Grzegorz GKS Czarni Bytom
3. Garbacik Bartłomiej AZS AWF Katowice
3. Wala Adrian Polonia Rybnik
5. Grzyb Maciej Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań
7. Sojka Sebastian Gwardia Bielsko-Biała
7. Ziembikiewicz Patryk AZS-WSPiA Poznań

mężczyźni, waga: 66kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów
2. Wawrzyczek Patryk AZS AWF Katowice
3. Brysz Jacek AZS AWF Katowice
3. Golus Łukasz GKS Czarni Bytom
5. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Zacheja Maciej WKS Gwardia Warszawa
7. Popiel Damian KS "Gwardia" Łódź
7. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom

mężczyźni, waga: 73kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
2. DĄBROWSKI Stanisław AZS UW Warszawa
3. Kowalski Aleksander Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. WIŁKOMIRSKI Krzysztof UKS MUSU Warszawa
5. BRYSZ ADAM AZS AWF Katowice
5. Tondera Dawid TS Wisła Kraków
7. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
7. Marcinkiewicz Sebastian MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 81kg - 31 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubieniec Jakub AZS AWF Katowice
2. Błach Łukasz WKS Śląsk Wrocław
3. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
3. Tworzydło Maciej Klub Judo AZS Opole Opole
5. Czyż Adam UKJ Ryś Warszawa
5. STĘPIEŃ Damian AZS UW Warszawa
7. IWASZKIEWICZ PATRYK Gwardia Wrocław
7. Kurzej Karol Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: 90kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuczera Piotr Polonia Rybnik
2. Kozłowski Rafał Gwardia Wrocław
3. Dzierżanowski Igor UKJ "AON Warszawa" Warszawa
3. Trześniewski Mikołaj WKS Gwardia Warszawa
5. Ciechomski Patryk AZS AWF Katowice
5. Krueger Mariusz WKS Gwardia Warszawa
7. Kozłowski Kamil TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
7. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole Opole

mężczyźni, waga: 100kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wójcik Jakub KS AZS AWF Wrocław
2. Zarzeczny Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Domański Tomasz AZS AWFiS Gdańsk
3. Larem Kacper WKS Gwardia Warszawa
5. Marek Leszek WKS "Flota" Gdynia
5. Słabiak Grzegorz GKS Czarni Bytom
7. Kłoczko Grzegorz GKS Czarni Bytom
7. Szczurowski Kacper Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: +100kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sarnacki Maciej TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
2. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
3. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Jackiewicz Jan UKJ "AON Warszawa" Warszawa
5. Pujszo Artur UKS 10 Bydgoszcz
7. Gugała Maciej WKS "Flota" Gdynia
7. Lesiak Damian MMKS Wojownik Skierniewice

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 AZS AWF Katowice 1 1 2
2 Gwardia Wrocław 1 1 0
3 WKS Gwardia Warszawa 1 0 2
4 Polonia Rybnik 1 0 1
5 KS AZS AWF Wrocław 1 0 0
6 TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn 1 0 0
7 UKJ Millenium Rzeszów 1 0 0
8 SGKS Wybrzeże Gdańsk 0 2 1
9 GKS Czarni Bytom 0 1 2
10 AZS UW Warszawa 0 1 0
11 WKS Śląsk Wrocław 0 1 0
12 AZS AWF Warszawa 0 0 1
13 AZS AWFiS Gdańsk 0 0 1
14 Klub Judo AZS Opole Opole 0 0 1
15 Klub Środowiskowy AZS Gliwice 0 0 1
16 UKJ "AON Warszawa" Warszawa 0 0 1
17 UKS MUSU Warszawa 0 0 1

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 GKS Czarni Bytom 3 1 0
2 Polonia Rybnik 1 2 1
3 SGKS Wybrzeże Gdańsk 1 1 0
4 AZS UW Warszawa 1 0 1
5 KS AZS AWF Wrocław 1 0 1
6 AZS AWFiS Gdańsk 0 1 1
7 TDK Trzcianka 0 1 0
8 WKS "Flota" Gdynia 0 1 0
9 AZS-WSPiA Poznań 0 0 1
10 Gwardia Bielsko-Biała 0 0 1
11 KJ Politechniki Białostockiej Białystok 0 0 1
12 MKS Chełm 0 0 1
13 MKS Juvenia Wrocław 0 0 1
14 TKS "Judo" Toruń 0 0 1
15 TS Gwardia Opole 0 0 1
16 UKS Judo Wolbrom 0 0 1
17 UKS Judo Sensei Płock 0 0 1
18 WKS Gwardia Warszawa 0 0 1

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 GKS Czarni Bytom 3 2 2
2 Polonia Rybnik 2 2 2
3 KS AZS AWF Wrocław 2 0 1
4 SGKS Wybrzeże Gdańsk 1 3 1
5 AZS AWF Katowice 1 1 2
6 AZS UW Warszawa 1 1 1
7 Gwardia Wrocław 1 1 0
8 WKS Gwardia Warszawa 1 0 3
9 TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn 1 0 0
10 UKJ Millenium Rzeszów 1 0 0
11 AZS AWFiS Gdańsk 0 1 2
12 TDK Trzcianka 0 1 0
13 WKS "Flota" Gdynia 0 1 0
14 WKS Śląsk Wrocław 0 1 0
15 AZS AWF Warszawa 0 0 1
16 AZS-WSPiA Poznań 0 0 1
17 Gwardia Bielsko-Biała 0 0 1
18 KJ Politechniki Białostockiej Białystok 0 0 1
19 Klub Judo AZS Opole Opole 0 0 1
20 Klub Środowiskowy AZS Gliwice 0 0 1
21 MKS Chełm 0 0 1
22 MKS Juvenia Wrocław 0 0 1
23 TKS "Judo" Toruń 0 0 1
24 TS Gwardia Opole 0 0 1
25 UKJ "AON Warszawa" Warszawa 0 0 1
26 UKS Judo Wolbrom 0 0 1
27 UKS Judo Sensei Płock 0 0 1
28 UKS MUSU Warszawa 0 0 1

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1 AZS AWF Katowice 34.0
2 WKS Gwardia Warszawa 27.0
3 GKS Czarni Bytom 24.5
4 SGKS Wybrzeże Gdańsk 19.5
5 Gwardia Wrocław 19.0
6 Polonia Rybnik 14.5
7 AZS UW Warszawa 10.5
8 TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn 10.5
9 KS AZS AWF Wrocław 9.0
10 UKJ "AON Warszawa" Warszawa 9.0
11 UKJ Millenium Rzeszów 9.0
12 Klub Judo AZS Opole Opole 7.0
13 Klub Środowiskowy AZS Gliwice 7.0
14 WKS Śląsk Wrocław 7.0
15 AZS AWF Warszawa 5.5
16 AZS AWFiS Gdańsk 5.5
17 UKS MUSU Warszawa 5.5
18 AZS-WSPiA Poznań 5.0
19 WKS "Flota" Gdynia 5.0
20 K.S. Judo Czechowice-Dziedzice 3.5
21 Klub Judo DRAKO Warszawa 3.5
22 TS Wisła Kraków 3.5
23 UKJ Ryś Warszawa 3.5
24 UKS 10 Bydgoszcz 3.5
25 Gwardia Bielsko-Biała 1.5
26 KS "Gwardia" Łódź 1.5
27 MKS Juvenia Wrocław 1.5
28 MMKS Wojownik Skierniewice 1.5
29 UMKS Żak Kielce 1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1 GKS Czarni Bytom 39.0
2 Polonia Rybnik 28.5
3 AZS AWFiS Gdańsk 19.5
4 AZS UW Warszawa 19.5
5 KS AZS AWF Wrocław 19.5
6 SGKS Wybrzeże Gdańsk 16.0
7 TS Gwardia Opole 9.0
8 WKS Gwardia Warszawa 8.5
9 TDK Trzcianka 7.0
10 WKS "Flota" Gdynia 7.0
11 AZS-WSPiA Poznań 5.5
12 Gwardia Bielsko-Biała 5.5
13 KJ Politechniki Białostockiej Białystok 5.5
14 MKS Chełm 5.5
15 MKS Juvenia Wrocław 5.5
16 TKS "Judo" Toruń 5.5
17 UKS Judo Wolbrom 5.5
18 UKS Judo Sensei Płock 5.5
19 KS "Gwardia" Łódź 5.0
20 TS Wisła Kraków 5.0
21 AZS AWF Warszawa 3.5
22 Klub Sportowy Akademia Judo Poznań 3.5
23 PUKS Makowiec Skaryszew 3.5
24 UKS "Olimpia-Judo" Elbląg 3.5
25 UKS Ósemka Nowa Sól 3.5
26 UKS Tomita Elbląg 3.5
27 Klub Judo DRAKO Warszawa 1.5
28 UKS "SPARTAKUS" Lublin 1.5
29 UKS Grot Kraków 1.5
30 UKS Judo "Kontra" M

Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio