Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

12.06.2014  - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Oleśnica 2014 (Oleśnica)
I dzień:
kobiety, waga: 57kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
2. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik
3. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
3. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Dudek Alicja SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Łosoś Roksana UKS 3 Piła
7. Banaszek Weronika UKS Judo Fight Club Warszawa
7. Wróblewska Eliza Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 63kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lewandowska Alicja Klub Środowiskowy AZS Gliwice
2. Kotwicka Stefania MKS Juvenia Wrocław
3. Gunia Jagoda UKS 15 Krosno
3. KASZA Katarzyna AZS UW Warszawa
5. Grabowska Aleksandra UKJ Millenium Rzeszów
5. Walotek Marta KS Budowlani Sosnowiec
7. Marciniak Wiktoria UKS 54 "FENIKS" Bytom
7. Martynów Rozalia UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: 70kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pękala Natalia UKS "Sokół" Pisarzowice
2. Bień Aleksandra TS Wisła Kraków
3. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
3. Śliwa Justyna UKJ "AON Warszawa" Warszawa
5. Cieśla Karolina UKS Olimp Nowa Sól
5. Hofman Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
7. Gawron Oliwia Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Osmęda Karolina UKS Judo Wolbrom

kobiety, waga: +70kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pasternak Kamila MKS Juvenia Wrocław
2. Formela Anita GKS Żukowo
3. LIS Wiktoria KS Budowlani Sosnowiec
3. Tymann Daria GKS Czarni Bytom
5. Madajewska Katarzyna MOS Zatoka Braniewo
5. Poźniak Wiktoria UKS Ósemka Nowa Sól
7. SOKOŁOWSKA BARBARA MKS Juvenia Wrocław
7. Zawidzka Agnieszka Gwardia Bielsko-Biała

II dzień:
kobiety, waga: 40kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szlachta Paulina TS Wisła Kraków
2. Kolbusz Katarzyna UKS "ASW-Judo" Jasło
3. Kuraś Marta UKS Judo Wolbrom
4. Potrykus Karolina UKS Galeon Gdynia
5. OLSZEWSKA Lena AZS UW Warszawa

kobiety, waga: 44kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kropska Natalia GKS Czarni Bytom
2. Nocula Joanna UKS "ASW-Judo" Jasło
3. Matejko Natalia GKS Czarni Bytom
3. Walczyk Wiktoria GKS Czarni Bytom
5. Kawecka Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
5. Orzeszek Daria UKS "Orkan" Sochaczew
7. Kownacka Maja K.S. MaKo Judo Wrocław

kobiety, waga: 48kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
2. Bobilewicz Karolina TS Wisła Kraków
3. Majcher Danuta MKS CM Jordan Kraków
3. Nowicka Dominika MOSiR Mysłowice
5. Cichy Karolina GKS Czarni Bytom
5. Paszkowska Dagmara KJ Samuraj Koszalin
7. Cygan Klaudia KJ Samuraj Koszalin
7. Kałczewska Ewa AZS AWF Warszawa

kobiety, waga: 52kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kamińska Anna SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Socha Izabella K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Butlewska Aleksandra SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
5. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
5. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek
7. Gliszczyńska Karina MKS Juvenia Wrocław
7. Ukuś Agnieszka GKS Czarni Bytom

III dzień:
mężczyźni, waga: 66kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stolarek Jan Klub Judo AZS Opole Opole
2. Zykubek Dawid KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Bukojemski Wojciech UKJ "AON Warszawa" Warszawa
3. Grąziowski Michał PKS "OLIMPIA" Poznań
5. STROKA RADOSŁAW MKS Juvenia Wrocław
5. WYROŚLAK Gracjan UKS 3 Piła
7. Korolewicz Kamil K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Skocz Sławomir TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: 73kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kurtyka Paweł GKS Czarni Bytom
2. Rajtar Jakub MKS Juvenia Wrocław
3. Kuczborski Przemysław UKJ 225 Warszawa
3. Marcinkiewicz Sebastian MKS Juvenia Wrocław
5. Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa
5. Lipa Arkadiusz KS "MOSiR Cieszyn" Cieszyn
7. Ouerfelli Kerim MKS CM Jordan Kraków
7. Salamon Daniel UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: 81kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Borowski Paweł Polonia Rybnik
2. Drzewiecki Tomasz UKS 3 Piła
3. Kotlik Kamil UKS Conrad Gdańsk
3. Paduch Damian UKS Siódemka Sochaczew
5. RYCIAK Eryk AZS UW Warszawa
5. Wnęk Wojciech UKS Conrad Gdańsk
7. Popek Łukasz Akademia Judo KS Warszawa
7. Pyszka Kajetan AZS-UKW Bydgoszcz

mężczyźni, waga: 90kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozimek Jakub AZS AWF Warszawa
2. Kejza Paweł Polonia Rybnik
3. CEPUCH MICHAŁ MKS Juvenia Wrocław
3. Kroc Dominik MMKS Wojownik Skierniewice
5. Pruffer Łukasz UKS Bushido-Morus Szczecin
5. PRZYWARA MIESZKO MKS Juvenia Wrocław
7. Grodecki Artur GKS Czarni Bytom
7. Grzegorzek Miłosz Gwardia Bielsko-Biała

mężczyźni, waga: +90kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zawadzki Bartłomiej AZS AWF Warszawa
2. Majowski Dominik GKS Czarni Bytom
3. Szaran Bartosz MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
3. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
5. Górski Mikołaj GKS Czarni Bytom
5. Szuta Przemysław UKS Galeon Gdynia
7. Cieślak Arkadiusz MKS Truso Elbląg
7. Misztal Dawid GKS Czarni Bytom

IV dzień:
mężczyźni, waga: 46kg - 12 zawodników
Miejsce  Imię i nazwisko  Klub
1. Zielski Tomasz  UKS Galeon Gdynia
2. Kiereś Piotr  MKS Truso Elbląg
3. Binek Jakub  UKS Judo "AHINSA" Tarnowskie Góry
3. PODEMSKI BENIAMIN   UKS 3 Piła
5. Jasiński Aleksander  UKS Galeon Gdynia
5. Pieczyński Hubert  UKS Górnik Konin
7. Słowikowski Kacper   MKS Truso Elbląg
7. Stańczyk Maciej  MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 50kg - 20 zawodników
Miejsce  Imię i nazwisko  Klub
1. Łoziak Patryk  GKS Czarni Bytom
2. Wilczyński Jakub  K.S. MaKo Judo Wrocław
3. Kokosza Piotr   KS Budowlani Sosnowiec
3. Szołtysek Filip   MKS Pałac Młodzieży Katowice
5. Piotrowski Przemysław   MKS Juvenia Wrocław
5. Szatkowski Konrad   Towarzystwo Sportowe Judo Gryf Słupsk Słupsk
7. Hatala Ignacy   Ośrodek Sortu i Rekreacji w Kętach Kęty
7. Kumidor Wiktor  SGKS Wybrzeże Gdańsk

mężczyźni, waga: 55kg - 20 zawodników
Miejsce  Imię i nazwisko  Klub
1. Błoński Tomasz  Towarzystwo Sportowe Judo Gryf Słupsk Słupsk
2. Dyba Michał   K.S. MaKo Judo Wrocław
3. Litwin Przemysław  K.S. MaKo Judo Wrocław
3. Wójcik Jakub  K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Kaczor Kacper  GKS Czarni Bytom
5. Salisz Mariusz  GKS Czarni Bytom
7. Barczyk Wiktor   UKS Judo Wolbrom
7. KOSMOWSKI SZYMON  MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 60kg - 24 zawodników
Miejsce  Imię i nazwisko  Klub
1. Winiarczyk Mateusz  UKS Piast Wrzeście Słupsk
2. Tchórzewski Cezary  SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Barczyk Karol  UKS Judo Wolbrom
3. Walczyk Patryk  GKS Czarni Bytom
5. Jasiński Szymon  UKS Galeon Gdynia
5. Stecki Jędrzej  SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Kastner Patryk  Towarzystwo Sportowe Judo Gryf Słupsk Słupsk
7. Majcher Norbert UKJ Millenium Rzeszów


Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio