Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

24.05.2014  - Wrocławska Olimpiada Młodzieży 2014 (Wrocław)
 Wyniki grupa Młodzików

 

 

Kat. 38 kg

1.     Hypta Dawid- AKS

2.     Kosterkiewicz Jakub – Mako

3.     Waniszewski Arkadiusz- Juvenia

 

Kat. 42 kg

1.     Duszak Bartek- AKS

2.     Patan Gracjan- Juvenia

3.     Mroziński Jan- Bielik

3      Kołodziej Kacper- Juvenia

 

Kat.50 kg

1.     Dutkiewicz Rafał- Mako

2.     Pawlica Maks- AKS

3.     Woźniczka Jakub- Juvenia

3      Cwek Emil – Juvenia

 

Kat. 55 kg

1.     Litwin Piotr- Mako

2.     Miszkiewicz Jakub- AKS

3.     Piasecki Jakub- Juvenia

 

Kat. 60 kg

1.     Drąg Arkadiusz- Śląsk

2.     Sadowski Jan- Juvenia

3.     Wojtasik Antoni- AKS

 

Kat. 66 kg

1.     Michaluk Michał- Bielik Wrocław

2.     Zasławski Maciej- Juvenia

3.     Biliński Filip- Juvenia

 

Kat. 73 kg

1.     Kwiatkowski Szymon- Mako

2.     Stryjeński Marek- Juvenia

 

Kat, 81 kg

1.     Bil Samuel- Gwardia JG

2.     Turczak Jacek- Juvenia

 

Kat, 81+kg

1.     Krupski Piotr-Juvenia

 

 

 

 

Młodziczek:

 

Kat. 36 kg

1.     Iga Sienkiewicz – Mako

2.      Bilińska Wiktoria – Juvenia

 

Kat. 44 kg

1.     Kluba Dominika – Juvenia

2.     Szychowska Aleksandra- Juvenia

 

Kat. 48 kg

1.     Kofcz Julia- Mako

2.     Gurazda Natalia- Śląsk

 

Kat. 52kg

1.     Baranowska Sandra- AKS

2.     Kisiel Hanna- Śląsk

3.     Szynecka Bogusława- Śląsk

4.     Żywiecka Agnieszka- Mako

 

Kat. 57 kg

1.     Palow Marcelina- Juvenia

2.     Linder Julia- Juvenia

3.     Płażewska Agata- Juvenia

4.     Bogucka Dominika- Juvenia

5.     Stawińska Nikola- Śląsk

 

Kat. 63 kg

1.     Filipiak Roksana- Juvenia

2.     Woźniczka Oliwia- Juvenia

3.     Gubernat Kamila- Juvenia

4.     Zarychta Paulina- Juvenia

5.     Brzóska Natalia- Juvenia

 

Kat. 70+kg

1.     Kilian Wiktoria-  Juvenia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzieci 2002-2004 dziewczęta

 

Kat. 27 kg

1.     Kowalska Zina- Śląsk

2.     Voersted Nicola- Juvenia


Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio