Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

12.04.2014  - Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek (Kielce)
   Bardzo dobry występ zawodników z Dolnośląskich klubów. Dwa złote i cztery brązowe medale wywalczyli nasi Juniorzy! Pierwsze Miejsce w klasyfikacji punktowej i medalowej mężczyzn dla Gwardii Wrocław! Brawo! 


kobiety, waga: 44kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Machnicka Vanessa Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2. Zasada Wiktoria Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
3. Roszkowska Agata UKS Narew Łapy
4. Maślanka Martyna UKS Eljot Płock

kobiety, waga: 48kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rasińska Maja Gwardia Bielsko-Biała
2. Wiszniewska Katarzyna UKS 3 Piła
3. Giec Magdalena KS Budowlani Sosnowiec
3. Kołtunowska Aleksandra UKS Tomita Elbląg
5. Gadomska Aleksandra Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. Karkoszka Monika KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Łuczaj Edyta UKS Narew Łapy
7. Olejnik Anna UKS Gimnazjon Suchy Las

kobiety, waga: 52kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepańczyk Klaudia Gwardia Bielsko-Biała
2. Rerutko Żaneta WKS Gwardia Warszawa
3. Czarnocka Alicja WKS Gwardia Warszawa
3. Skupień Patrycja KS "Gwardia" Łódź
5. Busse Kamila AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
5. Jańczak Aleksandra UKS Conrad Gdańsk
7. Habarta Marta Gwardia Bielsko-Biała
7. PONICHTERA Gabriela AZS UW Warszawa

kobiety, waga: 57kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Borowska Anna Polonia Rybnik
2. Miller Magdalena AZS AWFiS Gdańsk
3. DUDEK Dominika AZS UW Warszawa
3. Gajdek Karolina KS "MOSiR Cieszyn" Cieszyn
5. Milej Joanna AZS-WSPiA Poznań
5. Wykupil Marta K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Głowacka Małgorzata Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
7. Walkowiak Anna PKS "OLIMPIA" Poznań

kobiety, waga: 63kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Langiewicz Aleksandra KS AZS AWF Wrocław
2. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
3. Isenko Anna AZS AWFiS Gdańsk
3. Prus Agnieszka WKS Gwardia Warszawa
5. Daśko Ilona UKS Conrad Gdańsk
5. SWIATKIEWICZ Agata AZS UW Warszawa
7. Dobrowolska Martyna UKJ "AON Warszawa" Warszawa
7. Włodarczyk Paulina Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: 70kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jabłońska Aleksandra AZS AWFiS Gdańsk
2. Lickun Sandra Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
3. Hanelt Kasandra AZS-UKW Bydgoszcz
3. Kaźmierczak Martyna KS "Gwardia" Łódź
5. Nowak Alicja GKS Czarni Bytom
5. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Mioducka Eliza UKS Kodokan Toruń
7. Sitko Justyna KS Budowlani Sosnowiec

kobiety, waga: 78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kułaga Paula TDK Trzcianka
2. Pacut Beata GKS Czarni Bytom
3. Lichońska Barbara AZS AWFiS Gdańsk
4. Koralewska Justyna AZS-WSPiA Poznań
5. Dyba Agnieszka UKS Junior Lipno

kobiety, waga: +78kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
2. Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew
3. Dziembowska Monika UKS Judo Sensei Płock
3. Wanatowska Katarzyna MKS Truso Elbląg
5. DZIEWICKA Małgorzata AZS UW Warszawa
5. FLOREK Liliana AZS UAM Poznań
7. Gruszecka Justyna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Patyk Justyna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

mężczyźni, waga: 55kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzkiewicz Marek UKS 3 Piła
2. Nowak Patryk KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Lewandowski Adrian Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: 60kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzyczek Patryk Gwardia Bielsko-Biała
2. Grzyb Maciej Klub Judo DRAKO Warszawa
3. Pękala Dawid Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
3. Wala Adrian Polonia Rybnik
5. Godek Patryk GKS Czarni Bytom
5. TOMASZEWSKI STANISŁAW Gwardia Wrocław
7. Ferenc Łukasz KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Grzywacz Dominik KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

mężczyźni, waga: 66kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
2. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
3. Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa
5. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
5. Skórka Szymon GKS Czarni Bytom
7. Grzegorczyk Robert KJ Samuraj Koszalin
7. Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa

mężczyźni, waga: 73kg - 34 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stępień Damian UMKS Żak Kielce
2. Szerszeniewski Przemysław AZS AWF Warszawa
3. CZERNIAWSKI Tomasz AZS UW Warszawa
3. Kwiatkowski Marcin Gwardia Wrocław
5. Borowicz Paweł GKS Czarni Bytom
5. Zacheja Bartek WKS Gwardia Warszawa
7. Jarowienko Dawid WKS "Flota" Gdynia
7. Kubań Michał WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 81kg - 40 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. IWASZKIEWICZ PATRYK Gwardia Wrocław
2. Długosz Maciej UKS Judo Wolbrom
3. Pękala Szymon Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
3. Wrona Aleksander TS Wisła Kraków
5. Leśniak Michał TS Wisła Kraków
5. Szyszkowski Arkadiusz Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Itrych Łukasz AZS AWFiS Gdańsk
7. Słowak Bartłomiej UMKS Żak Kielce

mężczyźni, waga: 90kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuczera Piotr Polonia Rybnik
2. Gmurek Marcin AZS AWF Warszawa
3. Krueger Mariusz WKS Gwardia Warszawa
3. PAŃKO MICHAŁ Gwardia Wrocław
5. Kozłowski Rafał Gwardia Wrocław
5. Świczerewski Adrian AZS-UKW Bydgoszcz
7. Maglewski Hubert GKS Czarni Bytom
7. Rybczyński Robert UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

mężczyźni, waga: 100kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Słabiak Grzegorz GKS Czarni Bytom
2. Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń
3. Łapiński Piotr UKS Narew Łapy
3. Marek Leszek WKS "Flota" Gdynia
5. Kłoczko Grzegorz GKS Czarni Bytom
5. Lubiński Marcin K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Frąckowiak Piotr AZS-WSPiA Poznań
7. Ziólkowski Krzysztof TKS "Judo" Toruń

mężczyźni, waga: +100kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jackiewicz Jan UKJ "AON Warszawa" Warszawa
2. Łoś Adrian UKS Tomita Elbląg
3. Kwiatkowski Mateusz Gwardia Wrocław
3. Rusin Patryk Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin
5. KAZIMIEROWICZ KACPER Gwardia Wrocław
5. Turek Mateusz K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Chmurski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
7. Hetmańczyk Patryk AZS-WSPiA Poznań

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 Gwardia Wrocław 1 0 4
2 Polonia Rybnik 1 0 1
3 GKS Czarni Bytom 1 0 0
4 Gwardia Bielsko-Biała 1 0 0
5 MMKS Wojownik Skierniewice 1 0 0
6 UKJ "AON Warszawa" Warszawa 1 0 0
7 UKS 3 Piła 1 0 0
8 UMKS Żak Kielce 1 0 0
9 AZS AWF Warszawa 0 2 0
10 K.S. Judo Czechowice-Dziedzice 0 1 0
11 KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój 0 1 0
12 Klub Judo DRAKO Warszawa 0 1 0
13 UKS Judo Wolbrom 0 1 0
14 UKS Kodokan Toruń 0 1 0
15 UKS Tomita Elbląg 0 1 0
16 Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała 0 0 2
17 AZS UW Warszawa 0 0 1
18 Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin 0 0 1
19 Klub Środowiskowy AZS Gliwice 0 0 1
20 TS Wisła Kraków 0 0 1
21 UKJ 225 Warszawa 0 0 1
22 UKS Narew Łapy 0 0 1
23 WKS "Flota" Gdynia 0 0 1
24 WKS Gwardia Warszawa 0 0 1

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 Gwardia Bielsko-Biała 2 0 0
2 AZS AWFiS Gdańsk 1 1 2
3 Klub Sportowy Akademia Judo Poznań 1 0 0
4 KS AZS AWF Wrocław 1 0 0
5 Polonia Rybnik 1 0 0
6 TDK Trzcianka 1 0 0
7 TKS "Judo" Toruń 1 0 0
8 GKS Czarni Bytom 0 2 0
9 WKS Gwardia Warszawa 0 1 2
10 Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin 0 1 0
11 PUKS Makowiec Skaryszew 0 1 0
12 UKS 3 Piła 0 1 0
13 Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek 0 1 0
14 KS "Gwardia" Łódź 0 0 2
15 AZS UW Warszawa 0 0 1
16 AZS-UKW Bydgoszcz 0 0 1
17 KS "MOSiR Cieszyn" Cieszyn 0 0 1
18 KS Budowlani Sosnowiec 0 0 1
19 MKS Truso Elbląg 0 0 1
20 UKS Judo Sensei Płock 0 0 1
21 UKS Narew Łapy 0 0 1
22 UKS Tomita Elbląg 0 0 1

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 Gwardia Bielsko-Biała 3 0 0
2 Polonia Rybnik 2 0 1
3 GKS Czarni Bytom 1 2 0
4 AZS AWFiS Gdańsk 1 1 2
5 UKS 3 Piła 1 1 0
6 Gwardia Wrocław 1 0 4
7 Klub Sportowy Akademia Judo Poznań 1 0 0
8 KS AZS AWF Wrocław 1 0 0
9 MMKS Wojownik Skierniewice 1 0 0
10 TDK Trzcianka 1 0 0
11 TKS "Judo" Toruń 1 0 0
12 UKJ "AON Warszawa" Warszawa 1 0 0
13 UMKS Żak Kielce 1 0 0
14 AZS AWF Warszawa 0 2 0
15 WKS Gwardia Warszawa 0 1 3
16 Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin 0 1 1
17 UKS Tomita Elbląg 0 1 1
18 K.S. Judo Czechowice-Dziedzice 0 1 0
19 KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój 0 1 0
20 Klub Judo DRAKO Warszawa 0 1 0
21 PUKS Makowiec Skaryszew 0 1 0
22 UKS Judo Wolbrom 0 1 0
23 UKS Kodokan Toruń 0 1 0
24 Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek 0 1 0
25 AZS UW Warszawa 0 0 2
26 KS "Gwardia" Łódź 0 0 2
27 Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała 0 0 2
28 UKS Narew Łapy 0 0 2
29 AZS-UKW Bydgoszcz 0 0 1
30 Klub Środowiskowy AZS Gliwice 0 0 1
31 KS "MOSiR Cieszyn" Cieszyn 0 0 1
32 KS Budowlani Sosnowiec 0 0 1
33 MKS Truso Elbląg 0 0 1
34 TS Wisła Kraków 0 0 1
35 UKJ 225 Warszawa 0 0 1
36 UKS Judo Sensei Płock 0 0 1
37 WKS "Flota" Gdynia 0 0 1

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni

Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio