Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

05.04.2014  - Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (Rzeszów)
kobiety, waga: 48kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stankiewicz Joanna AZS AWF Warszawa
2. Witkowska Joanna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
3. KUŚMIERZ Dorota AZS UW Warszawa
4. Góral Ewelina MOSiR Mysłowice
5. Groblewska Magdalena AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

kobiety, waga: 52kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock
3. Gnich Dominika UKJ "AON Warszawa" Warszawa
3. Kurzej Klaudia MKS Juvenia Wrocław
5. Chruszcz Ilona KJ Samuraj Koszalin
5. Murawska Monika UKS Ósemka Nowa Sól
7. Macioszek Karolina Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Sobczak Karolina AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

kobiety, waga: 57kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podolak Arleta GKS Czarni Bytom
2. SZYMCZAK Agnieszka AZS UW Warszawa
3. Krześlak Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
3. Wolny Oliwia AZS AWF Katowice
5. Dopierała Aleksandra Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Gorzów Wlkp.
5. Różańska Lena KS AZS AWF Wrocław
7. Bernacik Joanna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

kobiety, waga: 63kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Karpała Justyna KS AZS AWF Wrocław
3. Rycak Monika GKS Czarni Bytom
4. Kosiur Aleksandra MKS Jedynka Łódź

kobiety, waga: 70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Tytonik Joanna Klub SportowyJudo Koch Szczecin
3. Maleta Karolina PUKS Makowiec Skaryszew
3. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań
5. Witek Gabriela UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka
5. Woźniak Katarzyna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Deutschmann Marta Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
7. Wawrzyniak Ewa Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tracz Małgorzata TS Wisła Kraków
2. Kusior Iwona UKS Junior Lipno
3. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
4. Rak Karolina KS Budowlani Sosnowiec
5. Brzykcy Agnieszka Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: +78kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wasek Kamila MKS Juvenia Wrocław
2. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
3. HERMUŁA AGNIESZKA AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Staniewska Monika UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Kostańska Monika Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Piechota Joanna MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 60kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wydrzyński Marcin GKS Czarni Bytom
2. Kiełbasiński Łukasz UKJ Ryś Warszawa
3. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
3. Ziembikiewicz Patryk AZS-WSPiA Poznań
5. FRANCZUK Marcin UKS Targówek Warszawa
5. KOT Bartłomiej AZS UW Warszawa
7. Chmiest Łukasz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
7. Piotrkowski Michał KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: 66kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów
2. Zacheja Maciej WKS Gwardia Warszawa
3. Brodowski Kuba UKJ 225 Warszawa
3. Popiel Damian KS "Gwardia" Łódź
5. Drogowski Artur KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. KIEŁBUS Krzysztof Gwardia Wrocław
7. Wiśniowski Konrad KJ Politechniki Białostockiej Białystok
7. Zych Arkadiusz UKS Gimnazjon Suchy Las

mężczyźni, waga: 73kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
2. Chlebik Sebastian GKS Czarni Bytom
3. Szafran Łukasz KS AZS AWF Wrocław
3. Szewczyk Łukasz Gwardia Wrocław
5. Bogacki Maciej AZS AWF Warszawa
5. DĄBROWSKI Stanisław AZS UW Warszawa
7. Klimek Artur WKS Gwardia Warszawa
7. Leśniewski Patryk UKS Szogun Piaseczno

mężczyźni, waga: 81kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole Opole
2. Kurkiewicz Bartosz UKJ Ryś Warszawa
3. Kwiatkowski Tomasz GKS Czarni Bytom
3. Majcher Michał UKJ Millenium Rzeszów
5. Kurzej Karol Gwardia Wrocław
5. Łątka Filip TS Wisła Kraków
7. Bieleń Marek UKJ "AON Warszawa" Warszawa
7. Gast Daniel SGKS Wybrzeże Gdańsk

mężczyźni, waga: 90kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zarzeczny Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Banaszek Dominik UKJ 225 Warszawa
3. Majewski Piotr UKS Tomita Elbląg
3. Witkowski Marcin UKJ 225 Warszawa
5. Ciechomski Patryk MMKS Jutrzenka Płock Płock
5. Trześniewski Mikołaj WKS Gwardia Warszawa
7. BŁOŃSKI ROMAN WKS "Flota" Gdynia
7. Jabłoński Michał AZS AWFiS Gdańsk

mężczyźni, waga: 100kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zakrzewski Jakub AZS AWFiS Gdańsk
2. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
3. Niedziela Kamil Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. ZIMECKI Grzegorz AZS UW Warszawa
5. Dobrzyński Tomasz KS Budowlani Sosnowiec
5. KISSK KEVIN Gwardia Wrocław
7. Żeleński-Olczak Piotr KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: +100kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Grabowski Kamil GKS Czarni Bytom
3. Lesiak Damian MMKS Wojownik Skierniewice
3. Romaniuk Oliwier TS Wisła Kraków
5. Skorzec Paweł MKS Chełm
5. Witkowski Kacper TS "Gwardia" Olsztyn Olsztyn
7. Kałużny Przemysław UKS Junior Lipno
7. Makowski Filip Gwardia Piła

Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio