Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

28.09.2013  - Warsaw Judo Open 2013 (Warszawa)
U14M-34 (15)
1. ROMBEL Maciej UKJ AON Warszawa
2. CERNISOVS Aleksandrs Vsevoloda Zelonija dzudo skola Riga
3. REPIKAU ALIAKSANDR NOVA GUTA NOVA GUTA
3. DYR Dorian GKS Czarni Bytom
5. BAHAMOLAU ARTSIOM NOVA GUTA NOVA GUTA
5. LEWANDOWSKI Dawid SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. JABŁOŃSKI Mikołaj SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. REPIKAU DZMITRY NOVA GUTA NOVA GUTA
U14M-38 (27)
1. NOVIK Yahor FSK OGONIOK MOLODECHNO
2. WITKOWSKI Bartłomiej SK ZEMPLÍN MICHALOVCE MICHALOVCE
3. GORBACHEVSKYI Roman Ippon - Veselka Lviv
3. IVANOV Nikolai Federation Kalin
5. MOSKALCHUK MAKSYM Judo Federation of Volyn Lutsk
5. WYKUPIL Mikołaj K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. ZAPUNIAKA Kiryl FSK OGONIOK MOLODECHNO
7. ROMASKINS Vladimirs Vsevoloda Zelonija dzudo skola Riga
U14M-42 (41)
1. CHERNOV VADYM Judo Federation of Volyn Lutsk
2. TCOTCKHALASHVILI Maksim Olimpiyskie nadegdy Saint-Petersburg
3. SZATMARI Gyorgy Ujpesti Torna Egylet Budapest
3. RAZMADZE Sandro Vsevoloda Zelonija dzudo skola Riga
5. PANKOWSKI Jakub Klub Judo AZS Opole
5. BINEK Jakub UKS Judo AHINSA Tarnowskie Góry
7. PIECZYŃSKI Hubert UKS Górnik Konin
7. GRYBYK Iaroslav Ippon - Veselka Lviv

U14M-46 (37)
1. LAPUKHIN Danila Dush 96 Borec Moscow
2. GIGI-DANIEL Ciulifica CLUBUL SPORTIV DINAMO BUCURESTI
3. ZIELSKI Tomasz UKS Galeon Gdynia
3. KOCIMA Filip MOSiR Mysłowice
5. SOSULIN Ivan Olimpiyskie nadegdy Saint-Petersburg
5. NOWAK Dominik WTJ Włocławek
7. STRZELCZYK Bartosz LUKS Jusport Justynów
7. ŻYTNIAK Grzegorz UKS MOSiR Jasło

U14M-50 (32)
1. TRUKHAN YAGOR GOMSELMAH BELARUS GOMEL
2. NAYMOV Maksim Federation Kalin
3. NAWROT Jakub STS Gryf-3 Słupsk
3. SARY Botond Ujpesti Torna Egylet Budapest
5. FEDARENKA IVAN NOVA GUTA NOVA GUTA
5. RENESON Dawid KS Błękitni Tarnów
7. PLOMBON Aleksander STS Gryf-3 Słupsk
7. LITWIN Piotr K.S. MaKo Judo Wrocław

U14M-55 (30)
1. GALAKTIONOVS Artjoms Liepaja
2. NAZARENKO Vadym Ippon Kiev
3. MAKOWSKI Sebastian UKS Olimpia-Judo Elb
3. SKORUPSKI Stanisław WTJ Włocławek
5. MARKANS Mareks Pierigas BJSS (ADAZI)
5. PIOTROWSKI Konrad UKJ AON Warszawa
7. KIZIRYN Boris Federation Kalin
7. SKVORCOV Artemiy SDUSSHOR No 1 St. Petersburg

U14M-60 (25)
1. STODOLSKI Adam UKS Leśnik Kaczory
2. ZARZYCKI Karol UKJ 225 Warszawa
3. NABIEV Manaf Olimpiyskie nadegdy Saint-Petersburg
3. NOSALSKI Jakub MOSiR Bochnia
5. HULENKOV STANISLAV Judo Federation of Volyn Lutsk
5. VOLKOVS Maksims Vsevoloda Zelonija dzudo skola Riga
7. DOMAŃSKI Kamil UKJ Białołęka Warszawa
7. VANATOA Markus ookami tallinn

U14M-66 (19)
1. ŻYRO Wiktor UKJ Białołęka Warszawa
2. PIMONOV Daniil SDUSSHOR No 2 St. Petersburg
3. MESKO Mikulas Judoclub Liberec Lib
3. KOZAK Jakub Klub Judo DRAKO Warszawa
5. VASILLEV DMITRII solnechnogorsk judo FJ Solnechnogorsk
5. BALYEVSKYY YEVHENIY Judo Federation of Volyn Lutsk
7. KOTECKI Piotr UKJ Ryś Warszawa
7. SZANIAWSKI Bartosz STS Gryf-3 Słupsk

U14M-73 (9)
1. GERKENS Emils Judo club KYODAI Riga
2. ZALEWSKI Antoni UKJ Białołęka Warszawa
3. KREMPEĆ Daniel UKJ Millenium Rzeszów Rzeszów
3. MELNYCHUK KOSTYANTYN Judo Federation of Volyn Lutsk
5. KRAUZE Mikołaj SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. JĘDYK Wojciech MOSiR Mysłowice
7. FALKOWSKI Gabriel UKS NAREW Łapy
7. GŁADYSZ Jakub KS Gwardia Łódź

U14M+73 (9)
1. SIEKIERZYŃSKI Bartek UK Judo Lemur Warszawa
2. ZAWOLIK Krystian UKS Judo Fight Club Warszawa
3. WAWRZYŃSKI Łukasz UKS Ippon Kożuchów
3. SOKÓŁ Jakub UKS Judo Wolbrom
5. JAWORSKI Dominik Klub Judo AZS Opole
5. SZATKOWSKI Piotr UKJ Białołęka Warszawa
7. PIETRAS Michał UKS Spartakus Lublin
7. DZIAMIDAU ARTSEM NOVA GUTA NOVA GUTA

U17W-40 (6)
1. WRÓBEL Karolina MKS Olimpijczyk Włocławek
2. NOWAK Klaudia LKS Wyzwolenie Simor
3. PIECHOTA Olivia JSC/Tonbridge Londyn
3. KINCELOVÁ Dominika SK ZEMPLÍN MICHALOVCE MICHALOVCE

U17W-44 (10)
1. ZASADA Wiktoria WTJ Włocławek
2. NOWICKA Dominika MOSiR Mysłowice
3. CICHY Karolina GKS Czarni Bytom
3. SHMAL VALENTYNA Judo Federation of Volyn Lutsk
5. MAROTI Alexandra Ujpesti Torna Egylet Budapest
5. GŁUŚNIEWSKA Aleksandra UKJ AON Warszawa
7. BUDNIOK Marina PTS Janosik Bielsko-Biała
7. KUNA Justyna UKS Akademia Judo Rzeszów

U17W-48 (15)
1. BUTLEWSKA Aleksandra SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. KAMIŃSKA Anna SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. JANECZKO Joanna AZS AWF Warszawa
3. TOMCZAK Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek
5. BOBILEWICZ Karolina TS Wisła Kraków
5. MAJCHER Danuta MKS CM Jordan Kraków
7. AAIKE de poorter eeklo
7. SIEJKA Zuzanna UKS Judo Fight Club Warszawa

U17W-52 (35)
1. SZYMAŃSKA Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
2. KALETA Aleksandra UKS Judo Wolbrom
3. Maekelberg ANOUK B team Vlaanderen
3. FRASER Natasha The Parks Judo Club - Newcastle Newcastle
5. SADOWSKA Emilia UKJ AON Warszawa
5. ŁOSOŚ Roksana UKS 3 Piła
7. CIEŚLIK Klaudia UKS Judo Wolbrom
7. KOMAREK Zuzanna Polonia Rybnik

U17W-57 (29)
1. BOLOTOVA Karina Malahit Sosnoviy Bor, Leningrad Region
2. KASZA Katarzyna AZS UW Warszawa
3. KOWALCZYK Julia Polonia Rybnik
3. KULIK Barbara UKJ 225 Warszawa
5. IVANOVA Veronika CSP Pskov St.Peterburg
5. DUBININA YANINA NOVA GUTA NOVA GUTA
7. DENYSYUK MARIYA Judo Federation of Volyn Lutsk
7. PAWŁOWSKA Klaudia KS Budowlani Sosnowiec

U17W-63 (23)
1. OLSEN Laerke Marie Hillerod Judo Club Hillerod
2. RAMS Zuzanna UKS Judo Wolbrom
3. REUMERMAN Kyra Judoclub Berlicum
3. LEWANDOWSKA Alicja Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. ABRAMKINA Valeria NEVSKY JUDO CLUB STARY OSKOL
5. DELEN Selina Flemish Judofederation Zele
7. NOYEN Hanne Flemish Judofederation Zele
7. GUNIA Jagoda UKS 15 Krosno

U17W-70 (18)
1. CHRISTIAENS LEEN B team Vlaanderen
2. PĘKALA Natalia UKS Sokół Pisarzowi
3. TYMANN Daria GKS Czarni Bytom
3. JAŚKIEWICZ Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. BIEŃ Aleksandra TS Wisła Kraków
5. MIRONOVA Viktoria AFINA
7. CIEŚLA Karolina UKS Olimp Nowa Sól
7. SAMÓLNIK Emilia MULKS Technik- Orion przy ZSP Radzyń Podlaski

U17W+70 (11)
1. FORMELA Anita GKS Żukowo
2. MADAJEWSKA Katarzyna MOS Zatoka Braniewo
3. KONDRASHOVA Evgeniia Favorit Vyborg
3. KHOMYN Aleksandra CSP Pskov St.Peterburg
5. HABERKA Karolina UKS Judo Wolbrom
5. ZAWIDZKA Agnieszka Gwardia Bielsko-Biała
7. GEDVILAITE Jovita Alytis Alytus
7. KIBICKAITE MIGLE Judo Club Ristis Paneveľys

U20M-55 (10)
1. VLADISLAV Lim Flemish Judofederation Zele
2. WAWRZKIEWICZ Marek UKS 3 Piła
3. ISKHAKOV Ilgiz SDUSSHOR No 1 St. Petersburg
3. GRZYWACZ Dominik KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. PAWLOWSKIY Artiom Szkoła Rezerw Olimpijskich Grodno
5. NOWAK Patryk KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. MAMEDOV Timur SDUSSHOR No 1 St. Petersburg
7. LEWANDOWSKI Adrian Klub Środowiskowy AZ

U20M-60 (23)
1. GRZYB Maciej Klub Judo DRAKO Wars
2. SCHWISOW Paul ASIA SPORT e.V. Neubrandenburg
3. LARKIN Maxim Russian Junost Orel
3. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
5. VAN HOOF Joost Judoclub Berlicum
5. NOOIJEN Luke Sportschool van de Pol Helmond
7. REINIS Kristian Judoclub Liberec Lib
7. KOŁACZYK Konrad KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

U20M-66 (36)
1. GARBACZ Mateusz UMKS Żak Kielce
2. CHRISTOPH siegel Olympiastützpunkt Niedersachsen Hannover
3. LUKOĄEVIČIUS Mykolas Alytis Alytus
3. KOSAK JAN JUDO CLUB BEZIGRAD L
5. VAITKUS LUKAS Silutes dziudo klubas KUMIKATA Silute
5. IADOV Bogdan Ippon Kiev
7. WAWRZYCZEK Paweł K.S. Judo Czechowice
7. OCHNIO Michał UKJ 225 Warszawa

U20M-73 (39)
1. STĘPIEŃ Damian UMKS Żak Kielce
2. BOROWICZ Paweł GKS Czarni Bytom
3. PERTELSON Oskar ookami tallinn
3. HOJAK MARTIN JUDO CLUB BEZIGRAD L
5. SAUELA Kristo Ippon Rakvere
5. TITAEV YAKHSAN Gold Eagle Orel
7. JONES Mason Welsh Judo Academy Cardiff
7. ZACHEJA Bartek WKS Gwardia Warszawa

U20M-81 (44)
1. MAKUKHA Viktor Ippon Kiev
2. MIKUCKIS Filips Judo Club LIDO Riga
3. ZUKOV German Satori dojo Riga
3. FROLOV Alexander Malahit Sosnoviy Bor, Leningrad Region
5. BROT Paweł KS Gwardia Łódź
5. KHARCHENKO OLEKSANDR Judo Federation of Volyn Lutsk
7. GUGAŁA Maciej WKS Flota Gdynia
7. KUBICA Ryszard KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

U20M-90 (17)
1. JAYNE John Moberly Judo Club London
2. DOMENIK schönefeldt Olympiastützpunkt Niedersachsen Hannover
3. SOKOLOVSKIS Arturs Liepaja
3. SZCZUROWSKI Kacper Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. GMUREK Marcin AZS AWF Warszawa
5. NENARTAVIČIUS Rokas Alytis Alytus
7. IHNATOK Denis Orsha orsha
7. TOBIAS weber Olympiastützpunkt Niedersachsen Hannover

U20M-100 (11)
1. MAREK Leszek WKS Flota Gdynia
2. MOSKAL Daniel UKS Kodokan Toruń
3. VASKOVICIUS Martynas Kaunas ASAHI judo club Kaunas
3. KWIATKOWSKI Mateusz Gwardia Wrocław
5. DUDEK Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. ABLYAYKIN Ilya Yunost Moscow Moscow
7. ZIÓLKOWSKI Krzysztof TKS Judo Toruń
7. LUBIŃSKI Marcin K.S. Judo Czechowice

U20M+100 (6)
1. JACKIEWICZ Jan UKJ AON Warszawa
2. ŁOŚ Adrian UKS Tomita Elbląg
3. LEMBER Hookan ookami tallinn
3. MARC-ALEXANDER fitzlaff Olympiastützpunkt Niedersachsen Hannover

U14W-33 (8)
1. Iga SIENKIEWICZ K.S. MaKo Judo Wrocław
2. Nikola SZLACHTA TS Wisła Kraków
3. Marlena GAJECKA UKS MOSiR Jasło
3. Aleksandra POLKOWSKA UKS Judo Kontra Mińs

U14W-36 (10)
1. Marta KURAŚ UKS Judo Wolbrom
2. Małgorzata WACYRA UKS Ippon Kożuchów
3. Natalia NOCULA UKS ASW - JUDO JASŁO
3. Valentina KNYSCHEVSKAYA Szkoła Rezerw Olimpi
5. Marta CYNK-MIKOŁAJEWSKA TKS Judo Toruń
5. Karolina POTRYKUS UKS Galeon Gdynia
7. Marta BUZALSKA TKS Judo Toruń
7. Zosia NOJEK UKJ Champion Warszawa

U14W-40 (20)
1. Andrea KARMAN Ujpesti Torna Egylet Budapest
2. Katarzyna KOLBUSZ UKS ASW - JUDO JASŁO
3. Natalia MATEJKO GKS Czarni Bytom
3. Karolina WRÓBEL MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Julia ZABOROWSKA UKS PCSW warszawa
5. Jagoda TĄTA UKS Judo Pawłowice
7. Paulina SZLACHTA TS Wisła Kraków
7. Weronika KOSAKOWSKA UKJ 225 Warszawa

U14W-44 (11)
1. Alexandra MAROTI Ujpesti Torna Egylet Budapest
2. Liwia FOTEREK UKS Ippon Kożuchów
3. Maria BAGIROVA Olimpiyskie nadegdy Saint-Petersburg
3. Natalia KROPSKA GKS Czarni Bytom
5. Julia KOWCZ K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Aleksandra PŁOCHOCKA UKJ AON Warszawa
7. Emily COOPER SKK JUDO CLUB Newton
7. Dominika ADAMCZYK UKS Judo Kontra Mińs

U14W-48 (14)
1. Dagmara PASZKOWSKA KJ Samuraj Koszalin
2. Anna DYBA K.S. MaKo Judo Wrocław
3. Zosia HATLIŃSKA WKS Gwardia Warszawa
3. Nikoleta WEIS UKS 15 Krosno
5. Paulina KOZŁOWSKA Kodokan Toruń
5. Lara WEBER Luxemburg National Team
7. Martyna ŻUREK UKS Dwójka Tarnowskie Góry
7. Izabella SOCHA K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

U14W-52 (10)
1. Milena RINKEVICA Jelgavas BJSS JELGAVA
2. Maryla KOSTYRA UKS NAREW Łapy
3. Anetta MOSR Luxemburg National Team
3. KARINA SARKISYAN Judo Federation of Volyn Lutsk
5. Maja KAROLAK MULKS Technik- Orion przy ZSP Radzyń Podlaski
5. Elizabete GAPONE Judo club KYODAI Riga
7. Alena DANILOVA Sdusshor No 9 Moscow Moscow
7. Marta KORFANTY UKS Ippon Kożuchów

U14W-57 (12)
1. Karolina HULIN MOSiR Mysłowice
2. Adéla MARTÍNKOVÁ 1. Judo Club Banik Ostrava Ostrava
3. Klara MOSR Luxemburg National Team
3. Klaudia DZIARMAGA KS Błękitni Tarnów
5. Anna KALETA UKS Judo Wolbrom
5. Olga GRIGORJEVA Judo Club LIDO Riga
7. Weronika MATLAKOWSKA UKS Galeon Gdynia
7. Janina ZAREMBA UKJ Ryś Warszawa

U14W-63 (13)
1. Rozalia MARTYNÓW UKS Olimp Nowa Sól
2. Justyna SWINIAREK UKS Ósemka Nowa Sól
3. Karolina GŁOGOWSKA GKS Czarni Bytom
3. Aleksandra GAJ UKS 15 Krosno
5. Kamila DUZOWSKA PTS Gwardia Bydgoszc
5. Wiktoria KRÓL UKS Judo Wolbrom
7. Emilia ŁUKASIAK UKS Ronin-Team Warszawa
7. Dominika FRĄCKOWIAK UKS Conrad Gdańsk

U14W+63 (7)
1. Kinga WOLSZCZAK WKS Śląsk Wrocław
2. Karolina JABŁOŃSKA UKS NAREW Łapy
3. Natalia GINTER MOSiR Mysłowice
3. Agnieszka ZIETARA PTS Gwardia Bydgoszc

U17M-46 (25)
1. Tomas BINHAK Judoclub Liberec Liberec
2. ANTON HALYUK Judo Federation of Volyn Lutsk
3. Mateusz OSIAK MOSiR Mysłowice
3. Konndrat SHOKA Szkoła Rezerw Olimpijskich Grodno
5. Maxim KATSAPOV Kometa Judo Club Ryazan Ryazan
5. Kamil SAMÓLNIK MULKS Technik- Orion przy ZSP Radzyń Podlaski
7. Mateusz SALISZ GKS Czarni Bytom
7. Konrad WÓJCIK UKS SPARTAKUS Lublin

U17M-50 (23)
1. Kyryl SAMOTUG Ippon Kiev
2. Karel BURIANEK Judoclub Liberec Lib
3. Anders Bundgaard OLSEN Hillerod Judo Club Hillerod
3. Daniel MONORI Ujpesti Torna Egylet Budapest
5. Bence PONGRACZ Ujpesti Torna Egylet Budapest
5. Kacper WRÓBEL MKS Olimpijczyk Włocławek
7. Jakub WÓJCIK K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Mateusz BALCERZAK PUKS Makowiec Skaryszew

U17M-55 (44)
1. Ilgiz ISKHAKOV SDUSSHOR No 1 St. Petersburg
2. Siem VAN DAMME Flemish Judofederation Zele
3. Tomasz BŁOŃSKI STS Gryf-3 Słupsk
3. Bartosz KARAŚ TS Wisła Kraków
5. MATAS KUCINSKAS Judo Club Ristis Paneveľys
5. Cezary TCHÓRZEWSKI SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Adrian KARPIŃSKI WKS Gwardia Warszawa
7. Rafał SKRZAT UKJ Millenium Rzeszów

U17M-60 (63)
1. Mateusz WINIARCZYK UKS Piast Wrzeście Słupsk
2. Karol BARCZYK UKS Judo Wolbrom
3. MATEJ VIDMAR JUDO CLUB BEZIGRAD L
3. Yaroslav SKOPNENKO Ippon Kiev
5. Vlad SUROV Szkoła Rezerw Olimpijskich Grodno
5. Marcel ZASADA WTJ Włocławek
7. Mateusz BUGAJ UKS Judo Sensei Płock
7. Jan STOLAREK Klub Judo AZS Opole

U17M-66 (75)
1. JAN KOSAK JUDO CLUB BEZIGRAD L
2. Ferre VAN EYNDE Flemish Judofederation Zele
3. Paweł KURTYKA GKS Czarni Bytom
3. Alexey GRUNTOV solnechnogorsk judo FJ Solnechnogorsk
5. Szymon JASIŃSKI UKS Galeon Gdynia
5. Dawid ZYKUBEK KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Michał GRĄZIOWSKI PKS OLIMPIA Poznań
7. Jakub IWAŃSKI UKS OLIMP Skaryszew

U17M-73 (42)
1. MARTIN HOJAK JUDO CLUB BEZIGRAD L
2. Arkadiusz LIPA KS MOSiR Cieszyn Cieszyn
3. Nazariy BEREZIUK Ippon Kiev
3. Eduards BLUMENTALS Vsevoloda Zelonija dzudo skola Riga
5. Vladislav VESELOV SDUSSHOR No 2 St. Petersburg
5. Anatoly GROMILOV Klisa Novi Sad
7. Krzysztof BARDECKI UKJ Ryś Warszawa
7. KIRILL VOLOBUEV Gold Eagle Orel

U17M-81 (29)
1. Martin ASTUDNEV Aitado Tallinn
2. Paweł BOROWSKI Polonia Rybnik
3. Kilian SCHULZ ASIA SPORT e.V. Neubrandenburg
3. NIKITA PETROV Gold Eagle Orel
5. WOJCIECH TOMALA K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Tomasz DRZEWIECKI UKS 3 Piła
7. Vovan KHAILOV Gold Eagle Orel
7. Dominik KROC MMKS Wojownik Skierniewice

U17M-90 (17)
1. Kacper SZCZUROWSKI Klub Środowiskowy AZ
2. ROMAS PETKUS Silutes dziudo klubas KUMIKATA Silute
3. Jakub OZIMEK AZS AWF Warszawa
3. Daniel KEJZA Polonia Rybnik
5. Ari ARISTIDOU SKK JUDO CLUB Newton-Le-Willows
5. Bartłomiej ZAWADZKI AZS AWF Warszawa
7. Matyas REJCHRT Judoclub Liberec Liberec
7. Alexsandr GLADYSHEV Dush 96 Borec Moscow

U17M+90 (15)
1. Bartosz SZARAN MKS Pałac Młodzieży
2. Krzysztof ZAŁĘCZNY TKS Judo Toruń
3. Jovan COJDER Klisa Novi Sad
3. Mikołaj GÓRSKI GKS Czarni Bytom
5. Antons VASILJEVS Judo Club LIDO Riga
5. Yegor KUHARENKO Szkoła Rezerw Olimpijskich Grodno
7. Przemyslaw SZUTA UKS Opty Gdynia
7. Rojs SKREBLS Latvian Judo Club Makkabi Riga

U20W-44 (4)
1. Oksana AGAZADE solnechnogorsk judo
2. Dominika KINCELOVÁ SK ZEMPLÍN MICHALOVCE MICHALOVCE
3. Joanna NOCULA UKS ASW - JUDO JASŁO

U20W-48 (12)
1. Katarzyna WISZNIEWSKA UKS 3 Piła
2. Wiktoria TOMCZAK MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Dajana BOŁOZ SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Ellen SALENS Flemish Judofederation Zele
5. Kiera BATEMAN Pinewood Judo Club Wokingham
5. Weronika KRAWCZYK KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Liudmila GRUNTOVA solnechnogorsk judo FJ Solnechnogorsk
7. Monika KARKOSZKA KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój

U20W-52 (24)
1. Daria SIDNOVA cshvsm St.Peterburg
2. Elizaveta STEPANOVA cshvsm St.Peterburg
3. Angelika SZYMAŃSKA MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Aleksandra KALETA UKS Judo Wolbrom
5. Dominika MRÓZ Klub Judo DRAKO Wars
5. Anna WALKOWIAK PKS OLIMPIA Poznań
7. Judita PETRO Ukmerge Judo Club Ukmerge
7. Patrycja SKUPIEŃ KS Gwardia Łódź

U20W-57 (10)
1. Julia KOWALCZYK Polonia Rybnik
2. Martyna DOBROWOLSKA UKJ AON Warszawa
3. Marta WYKUPIL K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Barbara KULIK UKJ 225 Warszawa
5. Karolina GAJDEK KS MOSiR Cieszyn Cie
5. Ana OPACIC Klisa Novi Sad
7. Veronika IVANOVA CSP Pskov St.Peterburg
7. Gwenllian NORTHALL Welsh Judo Academy Cardiff

U20W-63 (12)
1. Zuzanna RAMS UKS Judo Wolbrom
2. Lizzy GEVERS Judoclub Berlicum
3. Lucy RENSHALL Glossop Judo Club Glossop
3. PAULINE Wulff

Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio