Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

14.09.2013  - XIII OTWARTE MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS (Sobótka)
M1 - 66 kg
1. Znamirowski Michał (Wisław Kaków)
2. Duszyński Jakub

M1 - 73 kg
1. Pyrzewski Bartosz (Bushido Gdańsk)
2. Olszewski Paweł (Kodokan Szczecin)
3. Vlecek Petr (Czechy)

M1 – 81 kg
1. Garsztecki Bartosz (Gliwice)
2. Pawul Paweł (Wisław Kraków)
3. Urbaniak Denis (Poznań)
3. Czarnecki Przemysław (Jasło)
5. Gembalczyk Sebastian (Łaziska)
5. Wąsiel Paweł (Katowice)

M1 – 90 kg
1. Walendzewicz Mariusz (Polonia Rybnik)
2. Fijałkowski Witold (Kodokan Szczecin)
3. Zamęcki Bartłomiej (Sobótka)
3. Kowalski Piotr (Gwardia Wrocław)
5. Tabor Andrzej (Anglia)
5. Michniewicz Maciej (AKS Strzegom)
7. Prsala Mirosław (Czechy)

M1 - 100 kg
1. Białecki Ernst (AZS Katowice)
2. Jędrysko Krystian (MOSiR Cieszyn)
3. Ciuraj Marek

M1 - +100 kg
1. Rutkowski Rafał (Reda)
2. Miś Paweł (Wisła Kraków)
3. Wosniak Marcin (Kielce)
3. Buwal Tsok (Flota Gdynia)
5. Staszewski Jarosław (Katowice)
5. Mazur Łukasz (Jordan Kraków)
7. Waśko Stanisław

M2 - 66 kg
1. Mikulski Marcin (AZS Politechnika Warszawska)
2. Chybczyński Wojciech (Olimpia Grudziądz)

M2 - 73 kg
1. Laskowski Sebastian (Gliwice)
2. Voracek David (Czechy)
3. Kaczmarek Krzysztof (Akademia Judo Poznań)
4. Jarosz Jacek (Gwardia Wrocław)
5. Wolski Paweł (Politechnika Warszawska)

M2 - 81 kg
1. Żaczkiewicz Robert (Wisław Kraków)
2. Biegański Grzegorz (Gorzów)
3. Danielewski Jacek (Marynarka Wojenna)
3. Jabłoński Wojciech (Sakura Warszawa)
5. Turek Antonin (Czechy)
5. Barszcz Marcin (Lublin)
7. Dąbrowski Artur (Gwardia Wrocław)
7. Fijałkowski Marcin (Kodokan Szczecin)
7. Lipiński Marcin (Gwardia Szczytno)

M2 - 90 kg
1. Wątły Artur (Gdańsk)
2. Vojtech Tomas (Czechy)
3. Kucera Jan (Czechy)
4. Mielnikowski Piotr (Sobótka)
5. Nowacki Maciej (Gliwice)

M2 - 100 kg
1. Qaddourah Bahjat (Czarni Bytom)
2. Głodek Marek (AZS Gliwice)
3. Tracz Robert (Nastula Club)
3. Ostrowski Grzegorz (Olimpia Grudziądz)
5. Sikorski Marcin (Gwardia Wrocław)
5. Szołucha Andrzej (Wodzisław)

M2 - +100 kg
1. Wolszczak Mirosław (Śląsk Wrocław)
2. Basset Mark Steven (Wielka Brytania)
3. Boroch Paweł (Lublin)
3. Svoboda Paweł (Czechy)
5. Schuler Petr (Czechy)
5. Wenot Dariusz (Wodzisław)

M3 - 66 kg
1. Suder Adam (Wisław Kraków)
2. Dyrda Tomasz (Sokół Myślenice)
3. Vit Vlastimil (Czechy)
4. Puckaller Ladislav (Słowacja)

M3 - 73 kg
1. Czupryna Krzysztof (Polonia Rybnik)
2. Wiączek Bartłomiej (Nastula Club)
3. Radimsky Lukas (Czechy)

M3 - 81 kg
1. Tytonik Marek (Szczecin)
2. Wierzchołowski Mariusz (Gwardia Szczytno)
3. Majkowski Tomasz (Gwardia Wrocław)
3. Klimek Michał (Wisław Kraków)
5. Chojnacki Tomasz (AKS Strzegom)
5. Mamiński Sławomir (Soto Warszawa)
7. Nurzyński Radosław (PTS Siedlce)

M3 - 90 kg
1. Niwiński Tomasz (Śląsk)
2. Karyś Paweł (Kielce)
3. Czerwiński Robert (Siedlce)
4. Rudziński Dariusz (Politechika Warszawska)

M3 - 100 kg
1. Pus Josef (Czechy)
2. Svehla Martin (Czechy)
3. Gawron Sebastian (Akademia Judo Poznań)
3. Zimowski Przemysław (AZS Gliwice)
5. Kossuth Ludovit (Słowacja)
5. Choim Andrzej (Olimpia Grudziądz)
7. Kowalski Andrzej (Politechnika Warszawska)
7. Tokarewicz Jerzy (PTS Siedlce)
9. Didi Zoltan (Słowacja)

M3 - +100 kg
1. Szmatloch Jacek (Czarni Bytom)
2. Novak Zdenek (czechy)
3. Gajdek Marek (MOSiR Cieszyn)
4. Dębski Mariusz (Judo Fight Club)
5. Szwajkowski Tomasz (Grudziądz)

M4 - 66 kg
1. Strychacki Ireneusz (Flota Gdynia)

M4 - 73 kg
1. Homola Vladimir (Czechy)
2. Machac Pavel (Czechy)
3. Czechowski Robert (Gwardia Opole)
4. Ponurko Jacek (Gwardia Koszalin)
5. Wachsmuth Udo (Niemcy)

M4 - 81 kg
1. Poździk Adam (Marynarka Wojenna)
2. Derbich Dobiesław (AZS AWF Warszawa)
3. Rusin Tadeusz (MOSiR Cieszyn)
4. Dzikowicz Erwin (Soto Warszawa)
5. Salisz Andrzej (Czarni Bytom)

M4 - 90 kg
1. Kamiński Zbigniew (Marynarka Wojenna)
2. Jarosiński Leszek (Kano Płock)
3. Drabik Mirosław (Gwardia Opole)
3. Rathe Jacek (LTS CSP Wieliszew)
5. Domowicz Jarosław (Gwardia Wrocław)
5. Brunowski Roman (Słowacja)
7. Poterała Krzysztof (AKS Strzegom)
7. Zamęcki Andrzej (Soto Warszawa)
9. Jasiński Andrzej (Nastula Club)

M4 - 100 kg
1. Kamiński Sławomir (AZS AWF Warszawa)
2. Wituś Piotr (Sakura Brzeg)

M4 - +100 kg
1. Poździk Jarosław (Marynarka Wojenna)
2. Tomczak Piotr
3. Mysak Rudolf (Czechy)

M5 - 60 kg
1. Służałek Piotr (Budowlani Sosnowiec)

M5 - 73 kg
1. Kocher Heiko (Niemcy)

M5 - 81 kg
1. Konieczniak Marek (Gwardia Wrocław)
2. Służałek Grzegorz (Budowlani Sosnowiec)
3. Pilipczuk Andrzej (Czerwone Smoki)

M5 - 90 kg
1. Banszel Jaroslav (czechy)
2. Cyman Artur (Flota Gdynia)
3. Cserhelyi Milos (Słowacja)
4. Slazansky Tibor (Czechy)

M5 - 100 kg
1. Zazvorka Jan (Czechy)
2. Pietrzak Gabriel (Zryw Łowicz)
3. Rzepecki Mariusz (Gwardia Wrocław)
4. Olszewski Jan (Zryw Łowicz)

M5 - +100 kg
1. Brożek Jiri (czechy)

M6 - 66 kg
1. Barcikowski Janusz (Gwardia Koszalin)

M6 - 73 kg
1. Rozwałka Andrzej (AKS Strzegom)

M6 - 81 kg
1. Bokła Bolesław (Mietków)

M6 - 90 kg
1. Szołucha Mirosław (AZS AWF Gdańsk)

M6 - 100 kg
1. Siemiński Jan (Gwardia Bytom)
2. Klimek Wojciech (Wodzisław)

M7 - 60 kg
1. Marousek Miroslav (Czechy)

M7 - 90 kg
1. Mieczysław Żurek (Czarni Bytom)

M7 - 100 kg
1. Dymerski Tadeusz (Gwardia Szczytno)

M7 - +100 kg
1. Spraski Edward (Bolesławiec)

M8 - 73 kg
1. Cysdorf Hubert (AZS Bydgoszcz)
2. Semecky Jiri (Czechy)

M8 - 81 kg
1. Hasik Ludvik (Czechy)
2. Cernota Jiri (Czechy)
3. Zeman Jaroslav (Czechy)
4. Bidgood Danny (Anglia)

M8 - 100 kg
1. Vagner Milan (Czechy)

M10 - 100 kg
1. Walicht Józef (Flota Gdynia)

F1 - 57 kg
1. Krcalova Katerina (Czechy)

F2 - 78 kg
1. Kocurkova Eva (Czechy)

F3 - 78 kg
1. Kralikova Ivana (Czechy)

F4 - 63 kg
1. Skurlova Lada (Czechy)

F4 - 70 kg
1. Jarosińska Kinga (Kano Płock)

F4 - 78 kg
1. Filipek-Sperska Marzena

F4 - +78 kg
1. Szał-Beczkowiak Renata (AZS Poznań)
2. Jasnowska - Przesmycka Agnieszka (PTS)

Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio