Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

16.03.2013  - Puchar Polski - juniorki,juniorzy (Luboń)
kobiety, waga: 44kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Machnicka Vanessa Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2. Maślanka Martyna UKS Eljot Płock
3. Bobilewicz Karolina TS Wisła Kraków

kobiety, waga: 48kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rasińska Maja Gwardia Bielsko-Biała
2. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
3. Banaszek Weronika UKS Judo Fight Club Warszawa
3. Wiszniewska Katarzyna UKS 3 Piła
5. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
5. Łosoś Roksana UKS 3 Piła
7. Bołoz Dajana SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Duszyńska Magdalena AZS AWF Katowice

kobiety, waga: 52kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Busse Kamila AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
2. Murawska Monika UKS Ósemka Nowa Sól
3. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
3. Walkowiak Anna PKS "OLIMPIA" Poznań
5. Andrusiewicz Martyna KS Błękitni Tarnów
5. Szczepańczyk Klaudia Gwardia Bielsko-Biała
7. Puszcz Sylwia MKS Truso Elbląg
7. Siwek Julianna TS Wisła Kraków

kobiety, waga: 57kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Dobrowolska Martyna UKJ "AON Warszawa" Warszawa
3. Gajdek Karolina KS MOSiR Cieszyn Cieszyn
3. KASZA Katarzyna AZS UW Warszawa
5. Liber Sonja Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Miller Magdalena AZS AWFiS Gdańsk
7. Cholewińska Anna UKS Conrad Gdańsk
7. DUDEK Dominika AZS UW Warszawa

kobiety, waga: 63kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Langiewicz Aleksandra KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Mirus Izabela TS Wisła Kraków
3. Lniany Sonia GKS Czarni Bytom
3. Rams Zuzanna UKS Judo Wolbrom
5. Cal Katarzyna AZS Łódź
5. Niedźwiedź Agnieszka AZS AWF Katowice
7. Bartyzel Paulina MOSiR Bochnia
7. Włodarczyk Paulina Gwardia Bielsko-Biała

kobiety, waga: 70kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rycak Monika GKS Czarni Bytom
2. Lickun Sandra K.S. Judo Gwardia Koszalin
3. Hanelt Kasandra AZS-UKW Bydgoszcz
3. Hofman Urszula MKS Juvenia Wrocław
5. Jabłońska Aleksandra AZS AWFiS Gdańsk
5. Kaźmierczak Martyna KS "Gwardia" Łódź
7. Nowak Alicja GKS Czarni Bytom
7. Pękala Natalia UKS "Sokół" Pisarzowice

kobiety, waga: 78kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań
2. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
3. Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom
3. Lichońska Barbara AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: +78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kułaga Paula TDK Trzcianka
2. Załęczna Anna TKS "Judo" Toruń
3. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
4. Wanatowska Katarzyna MKS Truso Elbląg
5. Dziembowska Monika UKS Judo Sensei Płock

mężczyźni, waga: 55kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pękala Dawid Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
2. GRZYB Maciej JSS Drako 79 Warszawa
3. Stolarek Jan Klub Judo AZS Opole
3. Wawrzkiewicz Marek UKS 3 Piła
5. Włdarski Kacper UKS Siódemka Sochaczew
5. Ziembikiewicz Patryk AZS-WSPiA Poznań
7. Barczyk Wiktor UKS Judo Wolbrom
7. PIOTROWSKI TOMASZ Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: 60kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wala Adrian Polonia Rybnik
2. KOT Bartłomiej AZS UW Warszawa
3. Lewicki Jędrzej Klub Środowiskowy AZS Gliwice
3. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań
5. Jankowiak Paweł Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Jasłowski Igor UKS 3 Piła
7. Milczarski Hubert UKS Judo Sensei Płock
7. Rogoza Sebastian UKJ Legion Zamość

mężczyźni, waga: 66kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. DĄBROWSKI Stanisław AZS UW Warszawa
2. Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów
3. Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
3. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Drogowski Artur KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Rybicki Paweł UKJ Yuko Józefów
7. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
7. Ponichtera Bartosz UKS Siódemka Sochaczew

mężczyźni, waga: 73kg - 40 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pękala Szymon Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
2. Wrona Aleksander TS Wisła Kraków
3. Stępień Damian UMKS Żak Kielce
3. Szerszeniewski Przemysław AZS AWF Warszawa
5. Kisielewicz Arkadiusz Gwardia Wrocław
5. Szafran Łukasz KS AZS AWF Wrocław
7. Brot Paweł KS "Gwardia" Łódź
7. Sordyl Mateusz TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: 81kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepaniak Tomasz Klub Judo AZS Opole
2. Łątka Filip TS Wisła Kraków
3. Błoński Rafał STS Gryf-3 Słupsk
3. IWASZKIEWICZ PATRYK Gwardia Wrocław
5. PARKA DAMIAN Gwardia Wrocław
5. ROCHMIŃSKI Arkadiusz MMKS Wojownik Skierniewice
7. Długosz Piotr TS Gwardia Opole
7. Pękala Wojciech Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała

mężczyźni, waga: 90kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PAŃKO MICHAŁ Gwardia Wrocław
2. Kuczera Piotr Polonia Rybnik
3. Ciechomski Patryk AZS PWSZ Jutrzenka Płock
3. Kozłowski Rafał Gwardia Wrocław
5. Jabłoński Michał AZS AWFiS Gdańsk
5. Majcher Michał UKJ Millenium Rzeszów
7. Kroc Kamil MMKS Wojownik Skierniewice
7. Lewandowski Filip SGKS Wybrzeże Gdańsk

mężczyźni, waga: 100kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń
2. Słabiak Grzegorz GKS Czarni Bytom
3. Łapiński Piotr UKS Narew Łapy
3. Zalewski Dominik KJ Politechniki Białostockiej Białystok
5. Czarnecki Michał K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Zakrzewski Piotr AZS AWFiS Gdańsk
7. Frąckowiak Piotr AZS-WSPiA Poznań
7. Lubiński Marcin K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

mężczyźni, waga: +100kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
2. Jackiewicz Jan UKJ "AON Warszawa" Warszawa
3. KAZIMIEROWICZ KACPER Gwardia Wrocław
3. Łoś Adrian UKS Tomita Elbląg
5. Kwiatkowski Mateusz Gwardia Wrocław
5. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
7. Miłowski Łukasz UKS Kodokan Toruń
7. Romaniuk Oliwier TS Wisła Kraków

Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio