Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

09.03.2013  - Otwarty Puchar Polski - juniorki i juniorzy mł. (Piła)
kobiety, waga: 40kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Machnicka Vanessa Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2. Wróbel Karolina MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Głuśniewska Aleksandra UKJ "AON Warszawa" Warszawa
4. Niedośpiał Magdalena MKS Juvenia Wrocław
5. Kuna Justyna UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów

kobiety, waga: 44kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zasada Wiktoria Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
2. Paszkowska Dagmara KJ Samuraj Koszalin
3. Bobilewicz Karolina TS Wisła Kraków
3. Nowicka Dominika MOSiR Mysłowice
5. Gos Karolina UKJ 225 Warszawa
5. Przyczyna Katarzyna UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Kaliska Alwksandra UKS SPARTA SŁAWA Sława
7. Łapaczyńska Anna UKS Leśnik Kaczory

kobiety, waga: 52kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
2. MRÓZ Dominika JSS Drako 79 Warszawa
3. Płachcińska Patrycja Hetman Białystok
3. Zygmunt Agata UKJ Legion Zamość
5. Łukasiak Marta KS Start Radom
5. Walkowiak Anna PKS "OLIMPIA" Poznań
7. Cygan Klaudia KJ Samuraj Koszalin
7. Puszcz Sylwia MKS Truso Elbląg

kobiety, waga: 57kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
2. Gliszczyńska Karina MKS Juvenia Wrocław
3. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
3. Lewandowska Alicja Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Kotwicka Stefania MKS Juvenia Wrocław
5. Milej Joanna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
7. Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole
7. Skupień Patrycja KS "Gwardia" Łódź

kobiety, waga: 63kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
2. Rams Zuzanna UKS Judo Wolbrom
3. Porembska Magdalena GKS Czarni Bytom
3. Szewczyk Justyna UKS Siódemka Sochaczew
5. Czerepko Patrycja UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
5. Jałoszńska Weronika Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
7. Bąbelewska Nicol MOS Zatoka Braniewo
7. Michałowska Patrycja UKS Kodokan Toruń

kobiety, waga: 70kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hanelt Kasandra AZS-UKW Bydgoszcz
2. Cieśla Karolina UKS Olimp Nowa Sól
3. Bień Aleksandra TS Wisła Kraków
3. Hofman Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
5. Giesa Dominika Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Sobalska Karolina TS Wisła Kraków
7. Bagrowska Dagmara K.S. Judo Gwardia Koszalin
7. Gołąb Justyna GKS Czarni Bytom

kobiety, waga: +70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kułaga Paula TDK Trzcianka
2. Pasternak Kamila MKS Juvenia Wrocław
3. Poźniak Wiktoria UKS Ósemka Nowa Sól
3. Stobińska Natalia UKS Ippon MDK Kutno
5. Olizar Agnieszka UKS Junior Lipno
5. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
7. Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom
7. Kobus Malwina AZS Organizacja Środowiskowa Poznań

kobiety, waga: 48kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mazur Aleksandra UKS Tomita Elbląg
2. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
3. Klabecka Julia KS MOSiR Cieszyn Cieszyn
3. Wiszniewska Katarzyna UKS 3 Piła
5. Karkoszka Monika KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
5. Łosoś Roksana UKS 3 Piła
7. Olejnik Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek

mężczyźni, waga: 50kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błoński Tomasz STS Gryf-3 Słupsk
2. Nowak Patryk KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
3. Dyba Michał K.S. MaKo Judo Wrocław
3. Stodolski Adam UKS Leśnik Kaczory
5. Barczyk Wiktor UKS Judo Wolbrom
5. Kaliś Adrian UKS Conrad Gdańsk
7. Rakowski Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław
7. Skrzat Rafał UKJ Millenium Rzeszów

mężczyźni, waga: 55kg - 36 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grzywacz Dominik KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Karaś Bartosz TS Wisła Kraków
3. Stolarek Jan Klub Judo AZS Opole
3. Tchórzewski Cezary SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Stecki Jędrzej SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Zasada Marcel Włocławskie Towarzystwo Judo Włocławek
7. Włdarski Kacper UKS Siódemka Sochaczew
7. Wyroślak Gracjan Gwardia Piła

mężczyźni, waga: 60kg - 45 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kastner Patryk STS Gryf-3 Słupsk
2. Borówka Maciej GKS Czarni Bytom
3. Babiński Artur SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Ciesiołkiewicz Kamil K.S. Judo Gwardia Koszalin
5. Bukojemski Wojciech UKJ "AON Warszawa" Warszawa
5. Zykubek Dawid KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
7. Bugaj Mateusz UKS Judo Sensei Płock
7. Ślusarski Patryk Klub Środowiskowy AZS Gliwice

mężczyźni, waga: 66kg - 56 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Marcinkiewicz Sebastian MKS Juvenia Wrocław
2. Stodolski Tomasz UKS Leśnik Kaczory
3. Tylek Sebastian TS Wisła Kraków
3. Wiśniewski Radosław MKS Olimpijczyk Włocławek
5. MUCHEWICZ KAMIL K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Wróbel Dawid MKS Olimpijczyk Włocławek
7. Błoński Robert STS Gryf-3 Słupsk
7. Figarski Piotr KS Start Radom

mężczyźni, waga: 73kg - 41 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Woźniak Szymon TS Wisła Kraków
2. Sordyl Mateusz TS Wisła Kraków
3. GOŁĘBIEWSKI Michał MMKS Wojownik Skierniewice
3. Kubicki Patryk Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Bujoczek Paweł GKS Czarni Bytom
5. Drzewiecki Tomasz UKS 3 Piła
7. Emche Michal Klub SportowyJudo Koch Szczecin
7. Kałucki Wojciech TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: 81kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubica Ryszard KJ Koka Jastrzebie Jastrzębie-Zdrój
2. Ozimek Jakub AZS AWF Warszawa
3. Pękala Miłosz KS Błękitni Tarnów
3. SUCHECKI Bogusz MMKS Wojownik Skierniewice
5. Maciej Kuśmierkiewicz UKS "Orkan" Sochaczew
5. Wardyn Bartosz AZS AWFiS Gdańsk
7. Bielecki Sebastian MMKS Wojownik Skierniewice
7. Cebula Bartosz UKS "Olimpia-Judo" Elbląg

mężczyźni, waga: 90kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Głowacki Michał Klub Środowiskowy AZS Gliwice
2. Hatliński Łukasz WKS Gwardia Warszawa
3. Pasek Wojciech GKS Czarni Bytom
3. Zawadzki Bartłomiej AZS AWF Warszawa
5. Koźlik Mateusz GKS Czarni Bytom
5. Woźniak Mateusz ULKS IPPON Jarocin
7. Bogusławski Olgierd KJ Politechniki Białostockiej Białystok
7. Kozak Dawid Gwardia Piła

mężczyźni, waga: +90kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dudek Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Szaran Bartosz MKS "Pałac Młodzieży - Łódź" Łódź
3. Rusin Patryk K.S. Judo Gwardia Koszalin
3. Załęczny Krzysztof TKS "Judo" Toruń
5. Makowiecki Adrian KJ Samuraj Koszalin
5. Pawlak Hubert UKS Górnik Konin
7. Hetmańczyk Patryk ULKS IPPON Jarocin
7. Miłowski Łukasz UKS Kodokan Toruń

Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio