Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

01.05.2011  - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2011 - Mężczyźni (Białystok)
mężczyźni, waga: 46kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grzyb Maciej JSS Drako 79 Warszawa
2. Jasłowski Igor UKS 6 Piła
3. Milczarski Hubert UKS Judo Sensei Płock
3. Pękala Dawid UKS "Sokół" Pisarzowice
5. Puszczyński Maciej KS Start Radom
5. Szczepaniuk Wojciech AZS Gliwice
7. Kołaczyk Konrad UKS Dwójka Rydułtowy
7. Kulik Michał UKJ 225 Warszawa

 
mężczyźni, waga: 50kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ponichtera Bartosz UKS Siódemka Sochaczew
2. Stańczyk Tomasz AZS AWFiS Gdańsk
3. Grzegorczyk Robert KJ Samuraj Koszalin
3. Kowalski Maciej UKS Dwójka Rydułtowy
5. Hruby Andrzej Budowlani Sosnowiec
5. Puchała Wojciech K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Babiński Artur SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Chromiński Sebastian UKJ -AON Warszawa

 
mężczyźni, waga: 55kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzyczek Patryk Gwardia Bielsko-Biała
2. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Rybicki Paweł UKJ Yuko Józefów
3. Skórka Szymon "Czarni" Bytom
5. Białowąs Daniel UKS Piast Wrzeście
5. Boroń Miłosz TS Wisła Kraków
7. Ciesiołkiewicz Kamil K.S. Judo Gwardia Koszalin
7. Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia

 
mężczyźni, waga: 60kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Borowicz Paweł "Czarni" Bytom
2. Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
3. Gwóźdź Sebastian "Czarni" Bytom
3. Kuwaczka Dawid Polonia Rybnik
5. Tylek Sebastian MKS CM Jordan Kraków
5. Zacheja Bartosz UKJ 225 Warszawa
7. Kondracki Marcin UKS Galeon Gdynia
7. Kubań Michał Gwardia Warszawa

 
mężczyźni, waga: 66kg - 31 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wrona Aleksander TS Wisła Kraków
2. Długosz Maciej UKS Judo Wolbrom
3. Kubicki Patryk AZS Gliwice
3. Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa
5. Domagała Maciej KS "Gwardia" Łódź
5. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
7. Terlecki Hubert KJ Politechniki Białostockiej Białystok
7. Ulicki Maciej UKS Siódemka Sochaczew

 
mężczyźni, waga: 73kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Banaszek Sebastian UKJ 225 Warszawa
2. Kuczera Piotr Polonia Rybnik
3. Kisielewicz Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław
3. Woźniak Szymon UKS Grot Kraków
5. Gugała Maciej WKS "Flota" Gdynia
5. Półgrabski Mieszko UKS Galeon Gdynia
7. Korzeniowski Michał UKS Galeon Gdynia
7. Woźniak Mateusz Ippon Jarocin

 
mężczyźni, waga: 81kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zakrzewski Mateusz SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Świczerewski Adrian AZS-UKW Bydgoszcz
3. Głowacki Michał AZS Gliwice
3. Kozłowski Rafał MKS Juvenia Wrocław
5. Adamus Marcin UKJ 225 Warszawa
5. Borkowski Dawid MKS Juvenia Wrocław
7. Koźlik Mateusz "Czarni" Bytom
7. Kroc Kamil MMKS Wojownik Skierniewice

 
mężczyźni, waga: 90kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń
2. Szymala Konrad UKS "Sokół" Pisarzowice
3. Staszczak Wojciech MKS CM Jordan Kraków
3. Zalewski Dominik KJ Politechniki Białostockiej Białystok
5. Bonawenturski Daniel TS Gwardia Olsztyn
5. PROCHASKA Adrian MMKS Wojownik Skierniewice
7. Boryniak Oskar KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
7. Krzymiński Michał SGKS Wybrzeże Gdańsk

 
mężczyźni, waga: +90kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kwiatkowski Mateusz MKS Juvenia Wrocław
2. Jackiewicz Jan UKJ -AON Warszawa
3. Gołębiowski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
3. Ziólkowski Krzysztof TKS "Judo" Toruń
5. Dudek Michał UKS Tomita Elbląg
5. KUBICA RYSZARD SS "Dąb" Dębowiec
7. Fajferek Mikołaj Gwardia Bielsko-Biała
7. Lempke Jakub UKS Ippon MDK Kutno

Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio