Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

01.04.2011  - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów (Kąty Wrocławskie)
kobiety, waga: 44kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Witkowska Joanna KS Akademia Judo Poznań
2. Kuśmierz Dorota UKS Legion Zamość
3. Błasiak Dominika SS "Dąb" Dębowiec
3. Sadłowska Paulina UKS Olimp Nowa Sól
5. Adamska Monika UKS Narew Łapy
5. Chojnowska Karolina Budowlani Sosnowiec
7. Godlewska Patrycja MKS Juvenia Wrocław

 
kobiety, waga: 48kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Stankiewicz Joanna UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka
3. Głowacka Iwona K.S. Judo Gwardia Koszalin
3. Zając Magda UKS Opty Gdynia
5. Liber Sonja TS Olimpia Poznań
5. Tronina Magdalena PTS Walter Rzeszów
7. Jach Klaudia MKS CM Jordan Kraków
7. Kamińska Justyna Gwardia Bielsko-Biała

 
kobiety, waga: 52kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gnich Dominika UKJ -AON Warszawa
2. Kurzej Klaudia MKS Juvenia Wrocław
3. Chruszcz Ilona KJ Samuraj Koszalin
3. Grabowicz Adriana AKS Strzegom
5. Mazurkiewicz Karolina TS Gwardia Opole
5. PONICHTERA Gabriela AZS UW Warszawa
7. Rasińska Maja Gwardia Bielsko-Biała
7. Tabak Dominika "Czarni" Bytom

 
kobiety, waga: 57kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PODOLAK Arleta AZS UW Warszawa
2. SZYMCZAK Agnieszka AZS UW Warszawa
3. Miller Magdalena AZS AWFiS Gdańsk
3. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock
5. Borowska Anna Polonia Rybnik
5. Juszkiewicz Sara MKS Juvenia Wrocław
7. Ejneberg Marta MKS Juvenia Wrocław
7. Mordyl Monika UKS Wolania Wola Rzędzińska

 
kobiety, waga: 63kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Skoczylas Anna Gwardia Bielsko-Biała
3. Czaplicka Natalia AZS AWFiS Gdańsk
3. Langiewicz Aleksandra KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
5. Cal Katarzyna AZS Łódź
5. Stańczyk Magdalena AZS AWFiS Gdańsk
7. Marchewka Beata KS Start Radom
7. Tytonik Joanna UKS Bushido-Morus Szczecin

 
kobiety, waga: 70kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Rycak Monika "Czarni" Bytom
3. Nowak Alicja "Czarni" Bytom
3. Wołosik Ewelina Hetman Białystok
5. Jabłońska Aleksandra AZS AWFiS Gdańsk
5. Kusior Iwona UKS Junior Lipno
7. Lichońska Barbara AZS AWFiS Gdańsk
7. Tracz Małgorzata TS Wisła Kraków

 
kobiety, waga: 78kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szwiec Emilia MKS Juvenia Wrocław
2. Bączek Paula UKS Ósemka Nowa Sól
3. Piszczatowska Sylwia UKS Narew Łapy
3. Szpilman Marta UKS Galeon Gdynia
5. Korzystka Izabela UKS-GKJ Głogów
5. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań
7. Rak Karolina Budowlani Sosnowiec
7. ZALESKA ALEKSANDRA MKS Juvenia Wrocław

 
kobiety, waga: +78kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bank Monika TS Gwardia Opole
2. Wasek Kamila MKS Juvenia Wrocław
3. Piechota Joanna MKS Juvenia Wrocław
4. Patyk Justyna AZS Zarząd Środ. Poznań

 
mężczyźni, waga: 55kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kot Bartłomiej MKS Chełm
2. Godek Patryk "Czarni" Bytom
3. Szypowicz Wiktor AZS AWFiS Gdańsk
3. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań
5. Ciesielski Krzysztof Gwardia Wrocław
5. Lewicki Jędrzej AZS Gliwice
7. Grosz Arkadiusz AZS AWFiS Gdańsk
7. Wolnik Jakub MOSiR Bochnia

 
mężczyźni, waga: 60kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kiełbasiński Łukasz UKJ Ryś Warszawa
2. Wydrzyński Marcin "Czarni" Bytom
3. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
3. KIEŁBUS Krzysztof Gwardia Wrocław
5. Stępak Filip UKS Grot Kraków
5. Wala Adrian Polonia Rybnik
7. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
7. Piotrkowski Michał KS "Gwardia" Łódź

 
mężczyźni, waga: 66kg - 44 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
2. Bartusik Michał UKJ Millenium Rzeszów
3. DĄBROWSKI Stanisław AZS UW Warszawa
3. Zacheja Maciej Gwardia Warszawa
5. Bury Szymon Polonia Rybnik
5. Poniecki Jakub KS "Gwardia" Łódź
7. Skulik Przemysław "Czarni" Bytom
7. STOLARCZYK ADAM Gwardia Wrocław

 
mężczyźni, waga: 73kg - 53 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rydwański Michał AKS Strzegom
2. Płoński Piotr Gwardia Wrocław
3. Kowalczyk Rafał Polonia Rybnik
3. Stankiewicz Bartłomiej UKS De La Salle Gdańsk
5. Banaszek Dominik UKJ 225 Warszawa
5. Bogucki Patryk UKS Siódemka Sochaczew
7. Pękala Szymon UKS "Sokół" Pisarzowice
7. Pruszkowski Damian MMKS Wojownik Skierniewice

 
mężczyźni, waga: 81kg - 39 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kurkiewicz Bartosz UKJ Ryś Warszawa
2. Trześniewski Mikołaj Gwardia Warszawa
3. Kurzej Karol Gwardia Wrocław
3. Prus Kamil Gwardia Warszawa
5. IWASZKIEWICZ PATRYK Gwardia Wrocław
5. Kwiatkowski Tomasz "Czarni" Bytom
7. Długosz Piotr TS Gwardia Opole
7. Witkowski Marcin UKJ 225 Warszawa

 
mężczyźni, waga: 90kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zarzeczny Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Niedziela Kamil AZS Gliwice
3. Ciechomski Patryk AZS PWSZ Jutrzenka Płock
3. Gmurek Marcin AZS AWF Warszawa
5. Gadaj Tomasz MKS Truso Elbląg
5. Pryszło Mateusz GKS ,,Olimpia" Grudziądz
7. Sędłak Błażej "Czarni" Bytom
7. Szabelski Witold AZS Puławy

 
mężczyźni, waga: 100kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Romaniuk Oliwier TS Wisła Kraków
2. Żeleński-Olczak Piotr KS "Gwardia" Łódź
3. Bielecki Daniel KS "Gwardia" Łódź
3. Zakrzewski Jakub AZS AWFiS Gdańsk
5. Kamiński Paweł SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Zakrzewski Piotr AZS AWFiS Gdańsk
7. Kissk Kevin UKS Bushido-Morus Szczecin
7. Podolecki Dariusz UKS Grot Kraków

 
mężczyźni, waga: +100kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Grabowski Kamil "Czarni" Bytom
3. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
3. KAZIMIEROWICZ KACPER Gwardia Wrocław
5. Łoś Adrian UKS Tomita Elbląg
5. Turek Mateusz K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Cierach Szymon Gwardia Piła
7. Makowski Filip Gwardia Piła

Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio