Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

19.03.2011  - Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (Skierniewice)
kobiety, waga: 40kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Łosoś Roksana UKS 6 Piła
2. Olejnik Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
3. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
3. Kura Weronika UKS Ippon MDK Kutno
5. Maślanka Martyna UKS Eljot Płock
5. Sójka Weronika MOSiR Mysłowice
7. Nowicka Dominika MOSiR Mysłowice
7. Roszkowska Agata UKS Narew Łapy

kobiety, waga: 44kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
2. Lewandowska Alicja AZS Gliwice
3. Krawczyk Weronika KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
3. Wiszniewska Katarzyna UKS 6 Piła
5. Łuczaj Edyta UKS Narew Łapy
5. Sumela Paulina UKS Smecz Pobiedziska
7. Kokoszka Aleksandra UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Wachowicz Roksana "Czarni" Bytom

kobiety, waga: 48kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Habarta Marta Gwardia Bielsko-Biała
2. Kunc Paulina KS "Gwardia" Łódź
3. Andrusiewicz Martyna Błękitni Tarnów
3. Walkowiak Anna TS Olimpia Poznań
5. Busse Kamila AZS Zarząd Środ. Poznań
5. Mendyka Aleksandra AZS Gliwice
7. Gzowska Emilia AZS Łódź
7. Puszcz Sylwia MKS Truso Elbląg

kobiety, waga: 52kg - 27 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dobrowolska Martyna UKJ -AON Warszawa
2. Dudek Dominika TKS "Judo" Toruń
3. Łukasiak Marta UKS MDK Radom
3. Szczepańczyk Klaudia Gwardia Bielsko-Biała
5. Czerepko Patrycja MOS Zatoka Braniewo
5. Panasiuk Żaneta UKS Ósemka Nowa Sól
7. Musialik Alicja "Czarni" Bytom
7. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki

kobiety, waga: 57kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rerutko Żaneta UKJ 225 Warszawa
2. Wykupil Marta K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Hyska Alicja AZS Zarząd Środ. Poznań
3. Kabala-Barańska Maja WKS Śląsk Wrocław
5. Sziwa Angelika AZS Zarząd Środ. Poznań
5. Zięba Karolina K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Antczak Adrianna UKS Olimp Nowa Sól
7. Milej Joanna AZS Zarząd Środ. Poznań

kobiety, waga: 63kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Niedźwiedź Agnieszka MKS Pałac Młodzieży Katowice
2. Lickun Sandra K.S. Judo Gwardia Koszalin
3. Hofman Urszula MKS Juvenia Wrocław
3. Rawska Klaudia UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. Kaźmierczak Martyna UKS Ippon MDK Kutno
5. Piela Anna Gwardia Bielsko-Biała
7. Skupień Patrycja KS "Gwardia" Łódź
7. Wawer Wioletta UKS Siódemka Sochaczew

kobiety, waga: 70kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hanelt Kasandra AZS-UKW Bydgoszcz
2. Matyszczuk Martyna KJ Samuraj Koszalin
3. Isenko Anna AZS AWFiS Gdańsk
3. Józefiak Anna AZS Gliwice
5. Koralewska Justyna UKS Smecz Pobiedziska
5. Mioducka Eliza UKS Kodokan Toruń
7. Gzowska Aleksandra AZS Łódź
7. Każmierczak Zofia MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: +70kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pasternak Kamila MKS Juvenia Wrocław
2. Pacut Beata "Czarni" Bytom
3. Kułaga Paula TDK Trzcianka
3. Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew
5. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
5. Ząłęczna Anna TKS "Judo" Toruń
7. Astramowicz Helena KJ Samuraj Koszalin
7. Litwin Dominika MKS Pałac Młodzieży Katowice

mężczyźni, waga: 46kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grzyb Maciej JSS Drako 79 Warszawa
2. Pękala Dawid UKS "Sokół" Pisarzowice
3. Błoński Tomasz STS Gryf-3 Słupsk
3. Milczarski Hubert UKS Judo Sensei Płock
5. Ferenc Łukasz UKS Dwójka Rydułtowy
5. Itrych Mateusz UKS Galeon Gdynia
7. Lewandowski Adrian AZS Gliwice
7. Walczyk Patryk "Czarni" Bytom

mężczyźni, waga: 50kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ponichtera Bartosz UKS Siódemka Sochaczew
2. Wawrzkiewicz Marek UKS 6 Piła
3. Kowalski Maciej UKS Dwójka Rydułtowy
3. Stańczyk Tomasz AZS AWFiS Gdańsk
5. Chromiński Sebastian UKJ -AON Warszawa
5. Rosijski Dawid "Czarni" Bytom
7. Grzegorczyk Robert KJ Samuraj Koszalin
7. Puchała Wojciech K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

mężczyźni, waga: 55kg - 26 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzyczek Patryk Gwardia Bielsko-Biała
2. Rybicki Paweł UKJ Yuko Józefów
3. Jasiński Szymon UKS Galeon Gdynia
3. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Kurtyka Paweł "Czarni" Bytom
5. Skórka Szymon "Czarni" Bytom
7. Boroń Miłosz TS Wisła Kraków
7. Kowalski Przemysław MOSiR Bochnia

mężczyźni, waga: 60kg - 46 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
2. Kuwaczka Dawid Polonia Rybnik
3. Gwóźdź Sebastian "Czarni" Bytom
3. Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa
5. Borowicz Paweł "Czarni" Bytom
5. Tonga Kacper MKS Truso Elbląg
7. Gruszczyński Bartosz KS "Gwardia" Łódź
7. Kurzej Hubert AKS Strzegom

mężczyźni, waga: 66kg - 53 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Długosz Maciej UKS Judo Wolbrom
2. Wrona Aleksander TS Wisła Kraków
3. Puzyr Tobiasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Rewers Daniel UKS 6 Piła
5. Jarowienko Dawid AZS AWFiS Gdańsk
5. Żółtowski Bartosz UKS Bushido-Morus Szczecin
7. Sordyl Mateusz UKS Grot Kraków
7. Winnicki Ryszard Yawara Warszawa

mężczyźni, waga: 73kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Banaszek Sebastian UKJ 225 Warszawa
2. Półgrabski Mieszko UKS Galeon Gdynia
3. Kuczera Piotr Polonia Rybnik
3. Kwiatkowski Marcin MKS Juvenia Wrocław
5. Kisielewicz Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław
5. Woźniak Szymon UKS Grot Kraków
7. Gąsiorowski Przemysław MKS Juvenia Wrocław
7. Lota Tomasz KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: 81kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Paszkowski Norbert K.S. Judo Gwardia Koszalin
2. Kozłowski Rafał MKS Juvenia Wrocław
3. Głowacki Michał AZS Gliwice
3. Rybczyński Robert UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. Hatliński Łukasz UKS "Orkan" Sochaczew
5. Zakrzewski Mateusz SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. SUCHECKI Bogusz MMKS Wojownik Skierniewice
7. Zaraś Kacper UKJ 225 Warszawa

mężczyźni, waga: 90kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń
2. Szymala Konrad UKS "Sokół" Pisarzowice
3. GRUDA Marcin AZS UW Warszawa
3. PROCHASKA Adrian MMKS Wojownik Skierniewice
5. Kroc Piotr MMKS Wojownik Skierniewice
5. Staszczak Wojciech MKS CM Jordan Kraków
7. Lubiński Marcin AZS Gliwice
7. Mazur Patryk UKS Wolania Wola Rzędzińska

mężczyźni, waga: +90kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jackiewicz Jan UKJ -AON Warszawa
2. Lempke Jakub UKS Ippon MDK Kutno
3. KUBICA RYSZARD SS "Dąb" Dębowiec
3. Kwiatkowski Mateusz MKS Juvenia Wrocław
5. Dudek Michał UKS Tomita Elbląg
5. Frąckowiak Piotr Ippon Jarocin
7. Fajferek Mikołaj Gwardia Bielsko-Biała
7. Ziólkowski Krzysztof TKS "Judo" Toruń

Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio