Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

12.03.2011  - Puchar Polski Seniorek i Seniorów (Skierniewice)
kobiety, waga: 48kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Kubicka Kinga WKS "Flota" Gdynia
3. Stankiewicz Joanna UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka
3. Szypowicz Wiktoria AZS AWFiS Gdańsk
5. Jach Klaudia MKS CM Jordan Kraków
5. Nowakowska Małgorzata KJ Samuraj Koszalin
7. SKORUPIŃSKA Aleksandra AZS UW Warszawa

kobiety, waga: 52kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pawlikowska Zuzanna AZS AWFiS Gdańsk
2. ZAWADZKA Paulina AZS UW Warszawa
3. Dawczak Paulina "Czarni" Bytom
3. Martynowicz Martyna TS Gwardia Opole
5. Chruszcz Ilona KJ Samuraj Koszalin
5. Znojek Natalia TS Gwardia Opole
7. Kurdziel Katarzyna MKS Chełm
7. Witoń Patrycja AZS-WSPiA Poznań

kobiety, waga: 57kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Perenc Agata Polonia Rybnik
2. Bielak Małgorzata KJ Samuraj Koszalin
3. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
3. PODOLAK Arleta AZS UW Warszawa
5. Korfanty Magdalena "Czarni" Bytom
5. Rudawiec(Smołka) Hanna AZS Gliwice
7. Buda Małgorzata AZS AWF Warszawa
7. Wasilewicz Adriana KJ AZS Opole

kobiety, waga: 63kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Las Hanna AZS AWFiS Gdańsk
2. Brysz Anna "Czarni" Bytom
3. Bezrączko Agnieszka "Czarni" Bytom
3. Kowalczyk Magdalena AZS AWFiS Gdańsk
5. CITKO Aneta AZS UW Warszawa
5. Skoczylas Anna Gwardia Bielsko-Biała
7. Książek Anna AZS AWF Wrocław
7. Mirus Barbara TS Wisła Kraków

kobiety, waga: 70kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozdoba Agata KJ AZS Opole
2. Herdzik Izabela AZS Gliwice
3. Rycak Monika "Czarni" Bytom
3. Stasiecka Katarzyna AZS AWFiS Gdańsk
5. Rainczuk Beata "Czarni" Bytom
5. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Białas Barbara "Czarni" Bytom
7. Maleta Karolina PUKS Makowiec Skaryszew

kobiety, waga: 78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podkówka Agnieszka AZS AWF Wrocław
2. Furmanek Katarzyna AZS AWFiS Gdańsk
3. Szlendak Katarzyna MKS Chełm
4. Eibin Katarzyna AZS AWF Wrocław
5. Gazda Małgorzata MKS CM Jordan Kraków

kobiety, waga: +78kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jaworska Joanna AZS AWFiS Gdańsk
2. Oziero Anna KJ Samuraj Koszalin
3. Bank Monika TS Gwardia Opole
3. Lampkowska Karolina "Czarni" Bytom
5. Luboń Katarzyna AZS-WSPiA Poznań
5. Ślebocka Małgorzata AZS Łódź
7. Papaj Aleksandra UKS Judo Wolbrom
7. Wiśniewska Natalia UKS "Orkan" Sochaczew

mężczyźni, waga: 60kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Golus Łukasz "Czarni" Bytom
2. Kuśka Ariel Polonia Rybnik
3. Birke Przemysław AZS AWF Warszawa
3. Smorzewski Łukasz MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Wala Adrian Polonia Rybnik
5. Wydrzyński Marcin "Czarni" Bytom
7. Chrzanowski Dominik UKJ Ryś Warszawa
7. Pintara Marcin Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 66kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rudawiec Ignacy AZS Gliwice
2. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
3. Beta Aleksander KS "Gwardia" Łódź
3. Jurowski Krystian TS Gwardia Opole
5. Malczewski Jacek AZS Gliwice
5. ZIĘĆ Jakub AZS UW Warszawa
7. Poniecki Jakub KS "Gwardia" Łódź
7. Zacheja Maciej Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 73kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Brysz Jacek "Czarni" Bytom
2. KURKIEWICZ Jakub AZS UW Warszawa
3. Kręcielewski Tomasz Gwardia Warszawa
3. Przybysz Sebastian AZS AWFiS Gdańsk
5. Brysz Adam "Czarni" Bytom
5. Puzyr Filip SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Kowalski Aleksander AZS Gliwice
7. Masiukiewicz Paweł Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 81kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błach Łukasz AZS AWF Wrocław
2. Partyka Marcin "Czarni" Bytom
3. Kubieniec Jakub "Czarni" Bytom
3. Urban Paweł Żak Ełk
5. Kozłowski Kamil AZS AWFiS Gdańsk
5. Mielcarek Błażej AZS AWFiS Gdańsk
7. Krajewski Paweł TS Gwardia Opole
7. Kwiatkowski Tomasz "Czarni" Bytom

mężczyźni, waga: 90kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Płoński Paweł AZS AWF Warszawa
2. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
3. Karolkowski Piotr AZS AWF Warszawa
3. Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice
5. Ciszewski Krzysztof MMKS Wojownik Skierniewice
5. Gruszka Michał AZS AWF Warszawa
7. Dzierżanowski Igor UKJ -AON Warszawa

mężczyźni, waga: 100kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Krawczyk Wincenty "Czarni" Bytom
2. Domański Tomasz AZS AWFiS Gdańsk
3. Janik Patryk WKS Śląsk Wrocław
3. Wójcik Jakub Gwardia Wrocław
5. Biegaj Robert UKS Judo Wolbrom
5. Tworzydło Wojciech AZS AWF Warszawa
7. Zarzeczny Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Żeleński-Olczak Piotr KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: +100kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rudnicki Mateusz Gwardia Wrocław
2. Rosa Michał WKS "Flota" Gdynia
3. Jaroszewski Przemysław UKS Narew Łapy
3. Tyc Artur AZS Gliwice
5. Łabucki Maciej UKJ Ryś Warszawa
5. Romaniuk Oskar TS Wisła Kraków
7. Grabowski Bartłomiej "Czarni" Bytom
7. Grabowski Kamil "Czarni" Bytom

Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio