Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

05.03.2011  - Puchar Polski Juniorek i Juniorów (Bochnia)
kobiety, waga: 44kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Witkowska Joanna KS Akademia Judo Poznań
2. Adamska Monika UKS Narew Łapy
3. Błasiak Dominika SS "Dąb" Dębowiec
4. Sadłowska Paulina UKS Olimp Nowa Sól

 
kobiety, waga: 48kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PIEŃKOWSKA Karolina AZS UW Warszawa
2. Stankiewicz Joanna UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka
3. Busse Kamila AZS Zarząd Środ. Poznań
3. Habarta Marta Gwardia Bielsko-Biała
5. Andrusiewicz Martyna Błękitni Tarnów
5. Wojciechowska Karolina Polonia Rybnik
7. Szeremeta Sara K.K.S. Hejnał Kęty

 
kobiety, waga: 52kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dobrowolska Martyna UKJ -AON Warszawa
2. Gnich Dominika UKJ -AON Warszawa
3. Kurzej Klaudia MKS Juvenia Wrocław
3. Rasińska Maja Gwardia Bielsko-Biała
5. Czarnocka Alicja UKJ 225 Warszawa
5. Tabak Dominika "Czarni" Bytom
7. Dudek Dominika TKS "Judo" Toruń
7. PONICHTERA Gabriela AZS UW Warszawa

 
kobiety, waga: 57kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PODOLAK Arleta AZS UW Warszawa
2. SZYMCZAK Agnieszka AZS UW Warszawa
3. Miller Magdalena AZS AWFiS Gdańsk
3. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock
5. Bartyzel Paulina MOSiR Bochnia
5. Jaroń Alicja "Czarni" Bytom
7. Mordyl Monika UKS Wolania Wola Rzędzińska
7. Wolny Oliwia "Czarni" Bytom

 
kobiety, waga: 63kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Brysz Anna "Czarni" Bytom
3. Augustowska Monika PTS Gwardia Bydgoszcz
3. Skoczylas Anna Gwardia Bielsko-Biała
5. Langiewicz Aleksandra KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
5. Stańczyk Magdalena AZS AWFiS Gdańsk
7. Czaplicka Natalia AZS AWFiS Gdańsk
7. Niedzielska Paulina KS Akademia Judo Poznań

 
kobiety, waga: 70kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Rycak Monika "Czarni" Bytom
3. Jabłońska Aleksandra AZS AWFiS Gdańsk
3. Tracz Małgorzata TS Wisła Kraków
5. Bączek Paula UKS Ósemka Nowa Sól
5. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
7. Krześlak Dominika JSS Drako 79 Warszawa
7. Lichońska Barbara AZS AWFiS Gdańsk

 
kobiety, waga: 78kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szwiec Emilia MKS Juvenia Wrocław
2. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań
3. Piszczatowska Sylwia UKS Narew Łapy

 
kobiety, waga: +78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bank Monika Towarzystwo Sportowe Gwardia Opole Opole
2. Wasek Kamila MKS Juvenia Wrocław
3. Ząłęczna Anna TKS "Judo" Toruń
4. Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew
5. Mioduszewska Aldona UKS Narew Łapy

 
mężczyźni, waga: 55kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. MATEJKO Krystian AZS UW Warszawa
2. Wawrzyczek Patryk Gwardia Bielsko-Biała
3. Godek Patryk "Czarni" Bytom
3. Kot Bartłomiej MKS Chełm
5. Lewicki Jędrzej AZS Gliwice
5. Wolnik Jakub MOSiR Bochnia
7. Frysztacki Przemysław Polonia Rybnik
7. Wawak Janusz K.K.S. Hejnał Kęty

 
mężczyźni, waga: 60kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wydrzyński Marcin "Czarni" Bytom
2. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
3. Birke Przemysław AZS AWF Warszawa
3. Stępak Filip UKS Grot Kraków
5. Piotrkowski Michał KS "Gwardia" Łódź
5. Szewczyk Mateusz MKS CM Jordan Kraków
7. Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
7. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań

 
mężczyźni, waga: 66kg - 50 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
2. Popiel Damian KS "Gwardia" Łódź
3. Poniecki Jakub KS "Gwardia" Łódź
3. Ziembikiewicz Dawid Gwardia Piła
5. Brot Paweł KS "Gwardia" Łódź
5. Zacheja Maciej Gwardia Warszawa
7. Skulik Przemysław "Czarni" Bytom
7. Szerszeniewski Przemysław AZS AWF Warszawa

 
mężczyźni, waga: 73kg - 44 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Płoński Piotr Gwardia Wrocław
2. Kowalczyk Rafał Polonia Rybnik
3. Rydwański Michał AKS Strzegom
3. Stankiewicz Bartłomiej UKS De La Salle Gdańsk
5. JAMUŁA BRUNO Gwardia Wrocław
5. Wiktorek Seweryn UKS Ippon MDK Kutno
7. Leśniak Michał MOSiR Bochnia
7. Szafran Łukasz TS Olimpia Poznań

 
mężczyźni, waga: 81kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepaniak Tomasz KJ AZS Opole
2. Trześniewski Mikołaj Gwardia Warszawa
3. Kurzej Karol Gwardia Wrocław
3. Witkowski Marcin UKJ 225 Warszawa
5. Majdan Rafał AZS AWFiS Gdańsk
5. Prus Kamil Gwardia Warszawa
7. Kwiatkowski Tomasz "Czarni" Bytom
7. Łątka Filip Pałac Młodzieży Tarnów

 
mężczyźni, waga: 90kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zarzeczny Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Gmurek Marcin AZS AWF Warszawa
3. Ciechomski Patryk AZS PWSZ Jutrzenka Płock
3. Niedziela Kamil AZS Gliwice
5. Gadaj Tomasz MKS Truso Elbląg
5. Krueger Mariusz TKS "Judo" Toruń
7. Czarnecki Michał K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Kowalski Jarosław MOSiR Bochnia

 
mężczyźni, waga: 100kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Romaniuk Oliwier TS Wisła Kraków
2. Bielecki Daniel KS "Gwardia" Łódź
3. Kissk Kevin UKS Bushido-Morus Szczecin
3. Zakrzewski Jakub AZS AWFiS Gdańsk
5. Słabiak Grzegorz K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Zakrzewski Piotr AZS AWFiS Gdańsk
7. Chmurski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
7. Połomka Michał UKS Olimp Nowa Sól

 
mężczyźni, waga: +100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grabowski Kamil "Czarni" Bytom
2. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
3. Cierach Szymon Gwardia Piła
3. Podolecki Dariusz UKS Grot Kraków
5. KAZIMIEROWICZ KACPER Gwardia Wrocław
5. Paszko Dawid UKS De La Salle Gdańsk
7. Kałużny Przemysław UKS Junior Lipno
7. Turek Mateusz K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio