Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

20.11.2010  - Puchar Polski Młodzików (Kórnik k/Poznania)
Kobiety, waga: 36kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sumela Patrycja UKS Smecz Pobiedziska
2. Malec Michalina UKS Galeon Gdynia

kobiety, waga: 40kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Adamczyk Dagmara UKS Judo Wolbrom
2. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
3. Olejnik Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
4. Bednarek Ola MKS "Zryw" Łowicz

kobiety, waga: 44kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Cygan Klaudia KJ Samuraj Koszalin
2. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
3. Sumela Paulina UKS Smecz Pobiedziska
3. Szary Patrycja AZS Zarząd Środ. Poznań
5. Mazur Aleksandra UKS Tomita Elbląg
5. Młyńska Aleksandra STS Gryf-3 Słupsk
7. Dańczak Agata K.S. Judo Gwardia Koszalin
7. Wiśniowska Zuzanna KJ Politechniki Białostockiej Białystok

kobiety, waga: 48kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Walkowiak Anna TS Olimpia Poznań
2. Rejment Karolina UKS Ósemka Nowa Sól
3. Misiak Agnieszka AZS Gliwice
3. Natkaniec Joanna UKS Judo Wolbrom
5. Gadomska Aleksandra K.S. Judo Gwardia Koszalin
5. Gzowska Emilia AZS Łódź
7. Bardłowska Katarzyna UKS Judo Świdnica.
7. Szumilas Karolina UKS Judo "25" Sosnowiec

kobiety, waga: 52kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Czerepko Patrycja MOS Zatoka Braniewo
2. Gliszczyńska Karina MKS Juvenia Wrocław
3. Głowacka Małgorzata K.S. Judo Gwardia Koszalin
3. Kazberuk Paulina KJ Politechniki Białostockiej Białystok
5. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
5. Reczkowska Justyna Pałac Młodzieży Tarnów
7. Federczyk Joanna UKJ Orzeł Warszawa
7. Puszcz Sylwia MKS Truso Elbląg

kobiety, waga: 57kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Antczak Adrianna UKS Olimp Nowa Sól
2. Milej Joanna AZS Zarząd Środ. Poznań
3. Hyska Alicja AZS Zarząd Środ. Poznań
3. Rozkwitalska Izabela SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Szewczyk Justyna UKS Siódemka Sochaczew
5. Wójcik Patrycja VIS Skierniewice
7. Jankowiak Zuzanna MKS Juvenia Wrocław
7. Łukasiak Marta UKS MDK Radom

kobiety, waga: 63kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawer Wioletta UKS Siódemka Sochaczew
2. Skupień Patrycja KS "Gwardia" Łódź
3. Ciepał Magdalena UKS Judo Wolbrom
3. Hanelt Kasandra AZS-UKW Bydgoszcz
5. Głaska-Zielińska Klaudia AZS UW Warszawa
5. Wojciechowska Angelika UKS Tomita Elbląg
7. Gawron Oliwia KS Akademia Judo Poznań
7. Giesa Dominika AZS Gliwice

kobiety, waga: 70kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stefańska Monika UKJ 225 Warszawa
2. Isenko Anna AZS AWFiS Gdańsk
3. Każmierczak Zofia MKS Juvenia Wrocław
3. Paziewska Aleksandra UKJ 225 Warszawa
5. Dworzyńska Zuzanna Ippon Jarocin
5. Stukator Patrycja LKS Polonia Łaziska
7. Burtan Monika UKS Judo "25" Sosnowiec

kobiety, waga: +70kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pasternak Kamila MKS Juvenia Wrocław
2. Astramowicz Helena KJ Samuraj Koszalin
3. Kotowska Alicja AZS Zarząd Środ. Poznań
3. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń
5. Czerkawska Martyna UKS Judo "25" Sosnowiec
5. Kochańska Klaudia UKS Judo Sensei Płock
7. Gruszecka Justyna KS Akademia Judo Poznań
7. Rosińska Patrycja KJ Samuraj Koszalin

mężczyźni, waga: 38kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tomaszewski Stanisław AKS Strzegom
2. Kułaga Filip Pałac Młodzieży Tarnów
3. Terlecki Rafał KJ Politechniki Białostockiej Białystok
3. Wilk Maciej PTS Walter Rzeszów
5. Dyba Michał MKS Juvenia Wrocław
5. Skrzat Rafał PTS Walter Rzeszów
7. Rosłonek Rafał MKS "Zryw" Łowicz
7. STODOLAK PAWEŁ UKS 15 Krosno

mężczyźni, waga: 42kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błoński Tomasz STS Gryf-3 Słupsk
2. Zięba Mikołaj AKS Strzegom
3. Miara Dominik SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Winiarczyk Mateusz UKS Piast Wrzeście
5. Neskie Damian UKS Kodokan Toruń
5. Puszczyński Maciej KS Start Radom
7. Majcher Norbert PTS Walter Rzeszów
7. Nowak Szymon TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: 46kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Babiński Artur SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Grzyb Maciej JSS Drako 79 Warszawa
3. Błaut Kamil UKS Judo Wolbrom
3. Osowski Łukasz KS Start Radom
5. Buchalski Aleksander UKJ Ryś Warszawa
5. Iwański Jakub PUKS Makowiec Skaryszew
7. Dryka Paweł MKS Truso Elbląg
7. Kura Mateusz UKS Ippon MDK Kutno

mężczyźni, waga: 50kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ponichtera Bartosz UKS Siódemka Sochaczew
2. Kawalec Dariusz UKS Ósemka Nowa Sól
3. JASIŃSKI SZYMON UKS Galeon Gdynia
3. Stańczyk Tomasz AZS AWFiS Gdańsk
5. Paduch Damian UKS Siódemka Sochaczew
5. Więcław Kacper UKJ -AON Warszawa
7. Lewiński Radek UKJ -AON Warszawa
7. Toporek Radosław UKS Gimnazjon Suchy Las

mężczyźni, waga: 55kg - 37 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa
2. Wilk Kacper UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
3. Boroń Miłosz TS Wisła Kraków
3. Marcinkiewicz Sebastian MKS Juvenia Wrocław
5. Aksamit Tomasz Pałac Młodzieży Tarnów
5. Pękala Miłosz Błękitni Tarnów
7. Kurzej Hubert AKS Strzegom
7. Michalik Arkadiusz MKS CM Jordan Kraków

mężczyźni, waga: 60kg - 35 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubicki Patryk AZS Gliwice
2. Terlikowski Lukasz UKS Kata Pruszków
3. Rosłonowski Jakub UKS Galeon Gdynia
3. Tylek Sebastian MKS CM Jordan Kraków
5. Biedrzyński Krystian AKS Strzegom
5. Tonga Kacper MKS Truso Elbląg
7. Czerniawski Tomasz AZS UW Warszawa
7. Ślewa Mateusz KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: 66kg - 25 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Winiarski Michał UKS Gimnazjon Suchy Las
2. Winnicki Ryszard Yawara Warszawa
3. Raflewski Jakub GKS ,,Olimpia" Grudziądz
3. Zwierzyński Mikołaj UKJ Yuko Józefów
5. Sordyl Mateusz UKS Grot Kraków
5. Szumilas Jakub UKS Grot Kraków
7. Biel Patryk MKS Truso Elbląg
7. Wancel Damian Akademia Judo UKS Żagań

mężczyźni, waga: 73kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Woźniak Szymon UKS Grot Kraków
2. Kuciej Daniel MKS Juvenia Wrocław
3. SUCHECKI Bogusz MMKS Wojownik Skierniewice
3. Witalec Kamil PTS Walter Rzeszów
5. Śliwa Szymon STS Gryf-3 Słupsk
5. Woźniak Mateusz Ippon Jarocin
7. Cebula Bartosz UKS "Olimpia-Judo" Elbląg
7. Kochanowicz Wojciech UKS Kodokan Toruń

mężczyźni, waga: 81kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hatliński Łukasz UKS "Orkan" Sochaczew
2. PROCHASKA Adrian MMKS Wojownik Skierniewice
3. Bil Dawid JSS Gwardia Jelenia Góra
3. Matlakowski Arkadiusz UKS Galeon Gdynia
5. Cendrowski Bartosz TKS "Judo" Toruń
5. Żernakow Sławomir UKS Galeon Gdynia
7. Andruchów Bartłomiej UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
7. Grabowski Bartosz AZS UW Warszawa

mężczyźni, waga: +81kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. KUBICA RYSZARD SS "Dąb" Dębowiec
2. Dudek Michał UKS Tomita Elbląg
3. Kowalski Mariusz AZS UW Warszawa
3. Miłowski Łukasz UKS Kodokan Toruń
5. biernat tomasz UKS Bushido-Morus Szczecin
5. Szaran Bartosz MKS Pałac Młodzieży Łódź
7. Czuliński Bartosz AZS Zarząd Środ. Poznań
7. Maliński Beniamin TS Gwardia Olsztyn


Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio