Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

23.10.2010  - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Wrocław OPEN (Wrocław)

Wyniki Junior mł. :

kobiety, waga: 44kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lewandowska Alicja AZS Gliwice
2. Rejnohova Katerina Czechy
3. Jankowiak Dominika Juvenia Wrocław
4. Chrobot Gabriela Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 48kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Balbushava Hanna Białoruś
2. Kasza Katarzyna UKS Siódemka Sochaczew
3. Rejment Karolina UKS Ósemka Nowa Sól
3. Wichrowska Klaudia Juvenia Wrocław
5. Samardan Tatiana Białoruś
5. Swornowska Angelika Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 52kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wallen Mathilda Szwecja
2. Mendyka Aleksandra AZS Gliwice
3. Milewska Natalia UKS Osemka Nowa Sól
3. Zięba Karolina K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Paduch Oliwia Juvenia Wrocław
5. Vicitalova Bara Czechy

kobiety, waga: 57kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Beibkammer Anna Austria
2. Gleerup Mathilda Szwecja
3. Antczak Adrianna UKS Olimp Nowa Sól
3. Sykorowa Jolana Czechy
5. Gol Mimmi Szwecja
5. Antosova Barbora Czechy

kobiety, waga: 63kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hofman Urszula Juvenia Wrocław
2. Każmierczak Martyna UKS Ippon MDK Kutno
3. Hansson Victoria Szwecja
3. Wawer Wioletta UKS Siódemka Sochaczew
5. Niedzielska Paulina KS Akademia Judo Poznań
5. Niedźwiedź Agnieszka MKS Pałac Młodziezy Katowice

kobiety, waga: 70kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Baczek Paula UKS Ósemka Nowa Sól
2. Piatek Aleksandra AZS Gliwice
3. Bartels Annika Niemcy
4. Gut Patrycja AZS Gliwice

kobiety, waga: +70kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pasternak Kamila Juvenia Wrocław
2. Parwol Anna Polonia Rybnik
3. Nowakowska Dominika AZS Gliwice
4. Zalewska Aleksandra Juvenia Wrocław


mężczyźni, waga: 46kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lilja Philip Szwecja
2. Szczepaniak Wojciech AZS Gliwice
3. Lewandowski Adrian AZS Gliwice
3. Swornowski Damian MKS Juvenia Wrocław
5. Sermiazka Vitali Białoruś
5. Zięba Mikołaj AKS

mężczyźni, waga: 50kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Piorowski Tomasz  MKS Juvenia Wrocław
2. Narek Bagian Rosja
3. Trengubor Nikita Białoruś
3. Kawalec Dariusz UKS Ósemka Nowa Sól
5. Rajtar Jakub AKS Strzegom
5. Wąs Patryk KS Gwardia Łódź

mężczyźni, waga: 55kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Makarewicz Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław
2. Horbel Wladimir Białoruś
3. Simion Arsen Rosja
3. Chylikin Maksim Białoruś
5. Yavhen Maworan Białoruś
5. Świderek Damian MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 60kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wala Adrian Polonia Rybnik
2. Biedrzyński Krystian AKS Strzegom
3. Ali Piotr UKS Olimp Rawicz
3. Kleszcz Szymon KS Gwardia Łódź
5. Jirous Marcel Czechy
5. Berliński Patryk KS Gwardia Łódż

mężczyźni, waga: 66kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Schilke Eliot Szwecja
2. Khazikau Ihar Białoruś
3. Parka Damian MKS Juvenia Wrocław
3. Stolarczyk Adam MKS Juvenia Wrocław
5. Brot Paweł KS Gwardia Łódź
5. Bartels Han-Hendrik

mężczyźni, waga: 73kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jelonek Wojciech  MKS Juvenia Wrocław
2. Stelmach Paweł UKS Siódemka Sochaczew
3. Kylikov Aleksiej  Białoruś
3. Jamuła Bruno MKS Juvenia Wrocław
5. Klima Jakub UKS Olimp Rawicz
5. Yrrashov Artiom Białoruś

mężczyźni, waga: 81kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Iwaszkiewicz Patryk MKS Juvenia Wrocław
2. Gali Aleksander MKS Juvenia Wrocław
3. Vialichka Yaucheni Białoruś
3. Głowacki Michał AZS Gliwice
5. Pękala Wojciech UKS Sokół Pisarzowice
5. Mika Daniel Czechy

mężczyźni, waga: 90kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pańko Michał MKS Juvenia Wrocław
2. Hageneder Maximilian Austria
3. Szymala Konrad UKS "Sokół" Pisarzowice
4. Lubiński Marcin AZS Gliwice

mężczyźni, waga: +90kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kazimierowicz Kacper MKS Juvenia Wrocław
2. Kwiatkowski Mateusz MKS Juvenia Wrocław
3. Bandziak Patryk MKS Juvenia Wrocław
3. Siedlecki Michał JSS Gwardia Jelenia Góra
5. Zeliankov Yarasiav Białoruś
5. Wolski Rafał Juvenia Wrocław
 


Junior-
kobiety, waga: 48kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Swornowska Angelika Juvenia Wrocław
2. Sadłowska Paulina UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: 52kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grabowicz Adrianna AKS Strzegom
2. Wallen Mathilda Szwecja
3. Mazurkiewicz Karolina Gwardia Opole

kobiety, waga: 57kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Karpała Justyna KJ AZS Opole
2. Eineberg Marta MKS Juvenia Wrocław
3. Beibkammer Anita Austria
3. Hańczyk Aleksandra Osemka Nowa Sól
5. Kitzmuller Julia Austria
5. Nilsson Malin Szwecja

kobiety, waga: 63kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Henning Janina Niemcy
2. Hansson Victoria Szwecja
3. Szymczak Agnieszka KS Akademia Judo Poznań
3. Holzer Sandra Austria
5. Lubońska Katarzyna UKS 6 Piła
5. Hofman Urszula MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 70kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
2. Kostrzyska Magdalena UKS GKJ Głogów
3. Nyman Elin Szwecja
4. Sasin Adrianna UKS Osemka Nowa Sól

kobiety, waga: 78kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Witkowicz Paulina AZS Gliwice
2. Szwiec Emilia MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: +78kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bank Monika Gwardia Opole

mężczyźni, waga: 55kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ciesielski Krzysztof Gwardia Wrocław
2. Świderek Damian MKS Juvenia Wrocław
3. Makarewicz Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław
4. Piotrowski Tomasz MKS Juvenia Wrocław
5. Waśniewski Bartosz MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 60kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ziembikiewicz Łukasz AZS Poznań
2. Kiełbus Krzysztof Gwardia Wrocław
3. Bochniak Bartłomiej Gwardia Wrocław
3. Ligęza Maciej UKS Ippon MDK Kutno
5. Piotrowski Michał Gwardia Łódź
5. Huemer Mathias Austria

mężczyźni, waga: 66kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
2. Popiel Damian KS "Gwardia" Łódź
3. Poniecki Jakub KS "Gwardia" Łódź
3. Woch Mateusz KS "Gwardia" Łódź
5. Twardysko Patryk UKS 6 Piła
5. Schilke Eliot Szwecja

mężczyźni, waga: 73kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nazaranka Ihar Białoruś
2. Rydwański Michał AKS Strzegom
3. Abramowicz Bartosz Gwardia Wrocław
3. Duda Wojciech Gwardia Wrocław
5. Kisielewicz Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław
5. Jatowtt Antoni Śląsk Wrocław

mężczyźni, waga: 81kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepaniak Tomasz KJ AZS Opole
2. Gajerski Grzegorz Gwardia Wrocław
3. Iwaszkiewicz Patryk MKS Juvenia Wrocław
3. Długosz Piotr Gwardia Opole 5. Gmurek Marcin AZS AWF Warszawa
5. Gali Aleksander MKS Juvenia Wrocław
5. Kozłowski Rafał MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 90kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Knapik Maciej Gwardia Opole
2. Ciechomski Patryk AZS Jutrzenka Płock
3. Pańko Michał MKS Juvenia Wrocław
3. Stróżek Marek Gwardia Opole
5. Latocha Krzysztof Gwardia Wrocław
5. Hageneder Maximilian Austria

mężczyźni, waga: 100kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Olczak Bartłomiej Gwardia Wrocław
2. Kusz Marcin Gwardia Wrocław
3. Groiss Thomas Austria
4. Płomka Michał UKS Olimp Nowa Sól

mężczyźni, waga: +100kg
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kazimierowicz Kacper MKS Juvenia Wrocław
2. Kwiatkowski Mateusz MKS Juvenia Wrocław
 


Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio