Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

31.07.2010  - Otwarte Mistrzostwa Polski Młodzieży Kobiet i Mężczyzn (Władysławowo - Cetniewo)
kobiety, waga: 48kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szypowicz Wiktoria AZS AWFiS Gdańsk
2. Wojciechowska Karolina Polonia Rybnik
3. Zając Magda UKS Opty Gdynia
4. Werner Katarzyna AZS-WSPiA Poznań

 
kobiety, waga: 52kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gotto Aurelija Lithuania .
2. Aksionova Ruta Lithuania .
3. Wilczyńska Katarzyna AZS Łódź
3. Zabrocka Monika Gwardia Bielsko-Biała
5. Jazdończyk Paulina UKS Junior Lipno
5. Znojek Natalia Gwardia Opole
7. Mazurkiewicz Karolina Gwardia Opole

 
kobiety, waga: 57kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Perenc Agata Polonia Rybnik
2. Korfanty Magdalena "Czarni" Bytom
3. Buda Małgorzata AZS AWF Warszawa
3. Smołka Hanna AZS Gliwice
5. Dawczak Paulina "Czarni" Bytom
5. Jańczak Aneta AZS AWFiS Gdańsk
7. Grochowska Ewa AZS UW Warszawa
7. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock

 
kobiety, waga: 63kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stasiecka Katarzyna AZS AWFiS Gdańsk
2. Mielcarek Weronika AZS AWFiS Gdańsk
3. Cal Agata AZS Łódź
3. Cal Katarzyna AZS Łódź
5. Citko Aneta UKS Opty Gdynia
5. Skoczylas Anna Gwardia Bielsko-Biała
7. Krysiak Olga UKS Bushi Łódź
7. Książek Anna AZS AWF Wrocław

 
kobiety, waga: 70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Las Hanna AZS AWFiS Gdańsk
2. Karlsson Frida Sweden .
3. Krzisczyk Agnieszka "Czarni" Bytom
3. Kusior Iwona UKS Junior Lipno
5. Białas Barbara "Czarni" Bytom
5. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Sasin Adrianna UKS Ósemka Nowa Sól
7. Szpilman Marta UKS Galeon Gdynia

 
kobiety, waga: 78kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Hernik Aleksandra AZS Łódź
2. Polerowicz Joanna AZS-WSPiA Poznań
3. Gazda Małgorzata MKS CM Jordan Kraków

 
kobiety, waga: +78kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jaworska Joanna AZS AWFiS Gdańsk
2. Niewirowska Agnieszka MKS Juvenia Wrocław
3. Wiśniewska Natalia UKS "Orkan" Sochaczew

 
mężczyźni, waga: 60kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sundstrom Olle Sweden .
2. Pawłowski Mikołaj UKS-GKJ Głogów
3. Ciesielski Krzysztof Gwardia Wrocław
3. Kuśka Ariel Polonia Rybnik
5. Chełminiak Dariusz MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Piotrkowski Michał KS "Gwardia" Łódź
7. Szypowicz Wiktor AZS AWFiS Gdańsk
7. Wereszczak Kamil WKS "Flota" Gdynia Gdynia

 
mężczyźni, waga: 66kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Raczyński Jakub "Czarni" Bytom
2. Wituś Paweł Gwardia Wrocław
3. Końca Rafał KS "Gwardia" Łódź
3. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
5. Malczewski Jacek AZS Gliwice
5. Pawelec Przemysław UKS "Orkan" Sochaczew
7. Banaszek Dominik UKJ 225 Warszawa
7. Szewczyk Łukasz Gwardia Wrocław

 
mężczyźni, waga: 73kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kurkiewicz Piotr UKJ Ryś Warszawa
2. Rybicki Piotr UKJ Ryś Warszawa
3. Brysz Jacek "Czarni" Bytom
3. Czyż Adam UKJ Ryś Warszawa
5. Birkowski Borys KS "Gwardia" Łódź
5. Chrapkiewicz Marek Gwardia Bielsko-Biała
7. Kowalczyk Rafał Polonia Rybnik
7. Szafran Łukasz TS Olimpia Poznań

 
mężczyźni, waga: 81kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepaniak Jarosław UKJ Ryś Warszawa
2. Rajda Kacper Gwardia Opole
3. Kozłowski Kamil AZS AWFiS Gdańsk
3. Mielcarek Błażej AZS AWFiS Gdańsk
5. Pojawa Piotr MMKS Wojownik Skierniewice
5. Thorell Alexander Sweden .
7. Korniluk Arkadiusz AZS AWF Warszawa
7. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa

 
mężczyźni, waga: 90kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Płoński Paweł AZS AWF Warszawa
2. Karolkowski Piotr AZS AWF Warszawa
3. Dvarby Joakim Sweden .
3. Dzierżanowski Igor UKJ -AON Warszawa
5. Stróżek Marek MKS CM Jordan Kraków
5. Szarek Piotr "Czarni" Bytom
7. Knapik Maciej Gwardia Opole
7. Niedziela Kamil AZS Gliwice

 
mężczyźni, waga: 100kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Domański Tomasz AZS AWFiS Gdańsk
2. Filek Rafał TS Wisła Kraków
3. Tworzydło Wojciech AZS AWF Warszawa
3. Wójcik Jakub Gwardia Wrocław
5. Kubicki Maciej K.K.S. Hejnał Kęty
5. Skorupski Jan AZS Łódź
7. Błażejowski Kajetan AZS AWF Wrocław
7. Woźniak Artur UKS 6 Piła

 
mężczyźni, waga: +100kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Anderwald Bartłomiej KS "Gwardia" Łódź
2. Mycek Adam AZS AWF Wrocław
3. Grabowski Bartłomiej "Czarni" Bytom
3. Rosa Michał WKS "Flota" Gdynia Gdynia
5. Grabowski Kamil "Czarni" Bytom
5. Tyc Artur AZS Gliwice
7. Cikanauićius Ernestas Lithuania .

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 UKJ Ryś Warszawa 2 1 1
2 AZS AWF Warszawa 1 1 1
3 "Czarni" Bytom 1 0 2
4 AZS AWFiS Gdańsk 1 0 2
5 KS "Gwardia" Łódź 1 0 1
6 Sweden . 1 0 1
7 Gwardia Wrocław 0 1 3
8 AZS AWF Wrocław 0 1 0
9 Gwardia Opole 0 1 0
10 TS Wisła Kraków 0 1 0
11 UKS-GKJ Głogów 0 1 0
12 Polonia Rybnik 0 0 1
13 UKJ -AON Warszawa 0 0 1
14 WKS "Flota" Gdynia Gdynia 0 0 1

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 AZS AWFiS Gdańsk 4 1 0
2 Lithuania . 1 1 0
3 Polonia Rybnik 1 1 0
4 AZS Łódź 1 0 3
5 "Czarni" Bytom 0 1 1
6 AZS-WSPiA Poznań 0 1 0
7 MKS Juvenia Wrocław 0 1 0
8 Sweden . 0 1 0
9 AZS Gliwice 0 0 1
10 AZS AWF Warszawa 0 0 1
11 Gwardia Bielsko-Biała 0 0 1
12 MKS CM Jordan Kraków 0 0 1
13 UKS "Orkan" Sochaczew 0 0 1
14 UKS Junior Lipno 0 0 1
15 UKS Opty Gdynia 0 0 1

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 AZS AWFiS Gdańsk 5 1 2
2 UKJ Ryś Warszawa 2 1 1
3 "Czarni" Bytom 1 1 3
4 AZS AWF Warszawa 1 1 2
5 Polonia Rybnik 1 1 1
6 Sweden . 1 1 1
7 Lithuania . 1 1 0
8 AZS Łódź 1 0 3
9 KS "Gwardia" Łódź 1 0 1
10 Gwardia Wrocław 0 1 3
11 AZS AWF Wrocław 0 1 0
12 AZS-WSPiA Poznań 0 1 0
13 Gwardia Opole 0 1 0
14 MKS Juvenia Wrocław 0 1 0
15 TS Wisła Kraków 0 1 0
16 UKS-GKJ Głogów 0 1 0
17 AZS Gliwice 0 0 1
18 Gwardia Bielsko-Biała 0 0 1
19 MKS CM Jordan Kraków 0 0 1
20 UKJ -AON Warszawa 0 0 1
21 UKS "Orkan" Sochaczew 0 0 1
22 UKS Junior Lipno 0 0 1
23 UKS Opty Gdynia 0 0 1
24 WKS "Flota" Gdynia Gdynia 0 0 1

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1 UKJ Ryś Warszawa 30.5
2 "Czarni" Bytom 27.0
3 Gwardia Wrocław 25.0
4 AZS AWF Warszawa 24.5
5 AZS AWFiS Gdańsk 21.5
6 KS "Gwardia" Łódź 21.5
7 Sweden . 18.0
8 AZS Gliwice 8.5
9 AZS AWF Wrocław 8.5
10 Gwardia Opole 8.5
11 Polonia Rybnik 7.0
12 TS Wisła Kraków 7.0
13 UKS-GKJ Głogów 7.0
14 WKS "Flota" Gdynia Gdynia 7.0
15 UKJ -AON Warszawa 5.5
16 AZS Łódź 3.5
17 Gwardia Bielsko-Biała 3.5
18 K.K.S. Hejnał Kęty 3.5
19 MKS CM Jordan Kraków 3.5
20 MKS Olimpijczyk Włocławek 3.5
21 MMKS Wojownik Skierniewice 3.5
22 UKS "Orkan" Sochaczew 3.5
23 Lithuania . 1.5
24 TS Olimpia Poznań 1.5
25 UKJ 225 Warszawa 1.5
26 UKS 6 Piła 1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1 AZS AWFiS Gdańsk 37.5
2 AZS Łódź 20.5
3 "Czarni" Bytom 19.5
4 Lithuania . 16.0
5 Polonia Rybnik 12.0
6 Gwardia Bielsko-Biała 9.0
7 UKS Junior Lipno 9.0
8 Sweden . 7.0
9 AZS Gliwice 5.5
10 AZS AWF Warszawa 5.5
11 UKS Opty Gdynia 5.5
12 Gwardia Opole 5.0
13 UKS Gimnazjon Suchy Las 3.5
14 AZS-WSPiA Poznań 3.0
15 MKS Juvenia Wrocław 2.0
16 AZS AWF Wrocław 1.5
17 AZS UW Warszawa 1.5
18 UKS Bushi Łódź 1.5
19 UKS Galeon Gdynia 1.5
20 UKS Judo Sensei Płock 1.5
21 UKS Ósemka Nowa Sól 1.5
22 MKS CM Jordan Kraków 1.0
23 UKS "Orkan" Sochaczew 1.0

źródło: www.pzjudo.pl

Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio