Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

24.07.2010  - Puchar Europy Juniorek i Juniorów (Władysławowo - Cetniewo)
kobiety, waga: -44kg - 8 zawodników
miejsce nazwisko i imię kraj
1. Kovacs Diana Romania
2. Jura Anne-Sophie Belgium
3. Willis Hayley Great Britain
3. Witkowska Joanna Poland
5. Kretova Nadiya Ukraine
5. Piatygorets Olena Ukraine
7. Błasiak Dominika Poland

kobiety, waga: -48kg - 13 zawodników
miejsce nazwisko i imię kraj
1. Tjokroatmo Mandy Netherlands
2. Grabowicz Adriana Poland
3. Kunytska Olena Ukraine
3. Stankiewicz Joanna Poland
5. Baikuleva Aigul Kazakhstan
5. Szczepanczyk Klaudia Poland
7. Czarnocka Alicja Poland
7. Pienkowska Karolina Poland

kobiety, waga: -52kg - 17 zawodników
miejsce nazwisko i imię kraj
1. Verhagen Sanne Netherlands
2. Kurzej Klaudia Poland
3. Pawlikowska Zuzanna Poland
3. Podolak Arleta Poland
5. Clark Samantha Great Britain
5. Gotto Aurelija Lithuania
7. Nakhayenka Katsiaryna Belarus
7. Rasinska Maja Poland

kobiety, waga: -57kg - 22 zawodników
miejsce nazwisko i imię kraj
1. Ohai Loredana Romania
2. Barkeling Emma Sweden
3. Murashko Maryna Ukraine
3. Schwaebe Svea Germany
5. Hermansson Mia Sweden
5. Pepera Beata Poland
7. Groefsema Maureen Netherlands
7. Janczak Aneta Poland

kobiety, waga: -63kg - 26 zawodników
miejsce nazwisko i imię kraj
1. Mohamed-Seghir Halima Poland
2. Bernholm Anna Sweden
3. Leonora Jamie Lee Netherlands
3. Mullen Jodie Great Britain
5. Bergstra Margriet Netherlands
5. Naginskaite Laura Lithuania
7. Blach Dominika Poland
7. Czaplicka Natalia Poland

kobiety, waga: -70kg - 22 zawodników
miejsce nazwisko i imię kraj
1. Petrechenko Alona Ukraine
2. Polling Kim Netherlands
3. Mansour Lola Belgium
3. Taeymans Roxane Belgium
5. Gedutyte Renalda Lithuania
5. Sultan Marzhan Kazakhstan
7. Marozova Anzhela Belarus
7. Tracz Małgorzata Poland

kobiety, waga: -78kg - 5 zawodników
miejsce nazwisko i imię kraj
1. Makukha Ivanna Ukraine
2. Gudelj Maud Belgium
3. Lorenc Patrycja Poland
4. Porwol Anna Poland
5. Osajda Anna Poland

kobiety, waga: +78kg - 10 zawodników
miejsce nazwisko i imię kraj
1. Probst Claudia Germany
2. Penders Janine Netherlands
3. Notter Zita Germany
3. Slutskaya Maryna Belarus
5. Jablonskyte Sandra Lithuania
5. Tarasova Galyna Ukraine
7. Wisniewska Natalia Poland
7. Zaleczna Anna Poland

mężczyźni, waga: -55kg - 23 zawodników
miejsce nazwisko i imię kraj
1. Ehrmann Dennis Germany
2. Smetov Yeldos Kazakhstan
3. Dufond Maxime France
3. Maes Gert Belgium
5. Dodge Brandon Great Britain
5. Sadigzada Elsever Azerbaijan
7. Bidault Antoine France
7. Saimanuly Kuanysh Kazakhstan

mężczyźni, waga: -60kg - 32 zawodników
miejsce nazwisko i imię kraj
1. Shirinli Vugar Azerbaijan
2. Asgarov Mirza Azerbaijan
3. Klokov Andrej Lithuania
3. Yesbulayev Medet Kazakhstan
5. Kielbasinski Lukasz Poland
5. Wydrzynski Marcin Poland
7. Birke Przemyslaw Poland
7. Zekrin Artem Russia

mężczyźni, waga: -66kg - 31 zawodników
miejsce nazwisko i imię kraj
1. Mailashev Nauryzbek Kazakhstan
2. Lewinski Grzegorz Poland
3. Fedoseenkovs Dmitrijs Latvia
3. Orujov Rustam Azerbaijan
5. Eminoglu Fagan Azerbaijan
5. Nazaranka Ihar Belarus
7. Crans Bram Netherlands
7. Lopouhhov Nikita Estonia

mężczyźni, waga: -73kg - 32 zawodników
miejsce nazwisko i imię kraj
1. Makhambetov Arman Kazakhstan
2. Baykulov Kamal Russia
3. Kanivets Dmytro Ukraine
3. Nuralin Serikbol Kazakhstan
5. Kalkamanuly Aziz Kazakhstan
5. Kurbanovs Arturs Latvia
7. Mahmudov Seyran Azerbaijan
7. Przybysz Sebastian Poland

mężczyźni, waga: -81kg - 34 zawodników
miejsce nazwisko i imię kraj
1. Safguliyev Tural Azerbaijan
2. Ressel Dominik Germany
3. Grygorenko Denys Ukraine
3. Henrion Quentin France
5. Lisowski Marek Poland
5. Schol Melvin Netherlands
7. Gulyayev Artem Ukraine
7. Szczepaniak Tomasz Poland

mężczyźni, waga: -90kg - 29 zawodników
miejsce nazwisko i imię kraj
1. Iddir Alexandre France
2. Vant End Noel Netherlands
3. Dovgan Dmitry Russia
3. Kovtunov Vitaliy Ukraine
5. Zarzeczny Jakub Poland
7. Abdulov Aituar Kazakhstan
7. Pacek Robin Sweden

mężczyźni, waga: -100kg - 19 zawodników
miejsce nazwisko i imię kraj
1. Luchyn Dmytro Ukraine
2. Butler Josh Great Britain
3. Demyanenko Viktor Kazakhstan
3. Rudnicki Mateusz Poland
5. Kubicki Maciej Poland
5. Pintal Kajetan Poland
7. Delvert Clement France
7. Dibrova Vladyslav Ukraine

mężczyźni, waga: +100kg - 24 zawodników
miejsce nazwisko i imię kraj
1. Scherrenberg Pascal Netherlands
2. Meyer Roy Netherlands
3. Kolesnyk Andriy Ukraine
3. Natea Daniel Romania
5. Parkhamuk Dzianis Belarus
5. Voloshchuk Arseniy Russia
7. Agaiev Rustam Ukraine
7. Sarkisyan Stepan Russia

Klasyfikacja medalowa - mężczyzni
Lp kraj złote srebrne brazowe
1 Kazakhstan 2 1 3
2 Azerbaijan 2 1 1
3 Netherlands 1 2 0
4 Germany 1 1 0
5 Ukraine 1 0 4
6 France 1 0 2
7 Poland 0 1 1
8 Russia 0 1 1
9 Great Britain 0 1 0
10 Belgium 0 0 1
11 Latvia 0 0 1
12 Lithuania 0 0 1
13 Romania 0 0 1

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp kraj złote srebrne brazowe
1 Netherlands 2 2 1
2 Ukraine 2 0 2
3 Romania 2 0 0
4 Poland 1 2 5
5 Germany 1 0 2
6 Belgium 0 2 2
7 Sweden 0 2 0
8 Great Britain 0 0 2
9 Belarus 0 0 1

Klasyfikacja medalowa
Lp kraj złote srebrne brazowe
1 Netherlands 3 4 1
2 Ukraine 3 0 6
3 Kazakhstan 2 1 3
4 Germany 2 1 2
5 Azerbaijan 2 1 1
6 Romania 2 0 1
7 Poland 1 3 6
8 France 1 0 2
9 Belgium 0 2 3
10 Sweden 0 2 0
11 Great Britain 0 1 2
12 Russia 0 1 1
13 Belarus 0 0 1
14 Latvia 0 0 1
15 Lithuania 0 0 1


Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio