Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

28.03.2010  - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów (Wrocław)

kobiety, waga: 44kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tronina Magdalena PTS Walter Rzeszów
2. Witkowska Joanna KS Akademia Judo Poznań
3. Błasiak Dominika SS "Dąb" Dębowiec
3. Trzcińska Martyna MOS Zatoka Braniewo
5. Majda Monika AZS Zarząd Środ. Poznań
5. Sadłowska Paulina UKS Olimp Nowa Sól
7. Kuśmierz Dorota UKS Legion Zamość
7. Petrow Marita AZS Zarząd Środ. Poznań

kobiety, waga: 48kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pieńkowska Karolina AZS UW Warszawa
2. Stankiewicz Joanna UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka
3. Bergier Agnieszka Budowlani Sosnowiec
3. Grabowicz Adriana AKS Strzegom
5. Kryk Weronika AZS Zarząd Środ. Poznań
5. Wojciechowska Karolina Polonia Rybnik
7. Piotrowska Kamila KS Akademia Judo Poznań
7. Zając Magda UKS Opty Gdynia

kobiety, waga: 52kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pawlikowska Zuzanna AZS AWFiS Gdańsk
2. Kurzej Klaudia MKS Juvenia Wrocław
3. Gnich Dominika UKJ -AON Warszawa
3. Iwanow Aurelia MKS Truso Elbląg
5. Sosnowska Izabela AZS Gliwice
5. Tabak Dominika "Czarni" Bytom
7. Bernacik Joanna AZS Zarząd Środ. Poznań
7. Jach Klaudia MKS Jordan Kraków

kobiety, waga: 57kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podolak Arleta UKS Legion Zamość
2. Mirus Izabela TS Wisła Kraków
3. Kowalczyk Magdalena TKS "Judo" Toruń
3. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
5. Jańczak Aneta AZS AWFiS Gdańsk
5. Karbowiak Stefania AZS UW Warszawa
7. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock
7. Szymczak Agnieszka KS Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 63kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mohamed-Seghir Halima Wybrzeże Gdańsk
2. Błach Dominika AZS AWFiS Gdańsk
3. Augustowska Monika PTS Gwardia Bydgoszcz
3. Brysz Anna "Czarni" Bytom
5. Krysiak Olga UKS Bushi Łódź
5. Zygmuntowska Katarzyna Wybrzeże Gdańsk
7. Cal Katarzyna AZS Łódź
7. Stańczyk Magdalena AZS AWFiS Gdańsk

kobiety, waga: 70kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach Karolina Wybrzeże Gdańsk
2. Rycak Monika "Czarni" Bytom
3. Misztal Jagoda AZS UW Warszawa
3. Tracz Małgorzata TS Wisła Kraków
5. Kusior Iwona UKS Junior Lipno
5. Tytonik Joanna UKS Bushido-Morus Szczecin
7. Grygiel Aleksandra AZS-WSPiA Poznań
7. Sasin Adrianna UKS Ósemka Nowa Sól

kobiety, waga: 78kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Anderwald Maria KS "Gwardia" Łódź
2. Szwiec Emilia MKS Juvenia Wrocław
3. Lorenc Patrycja JSS Drako 79 Warszawa
3. Osajda Anna TS Wisła Kraków
5. Korzystka Izabela UKS-GKJ Głogów
5. Piszczatowska Sylwia UKS Narew Łapy
7. Dziubińska Katarzyna JSS Drako 79 Warszawa
7. Sobczak Marta KS Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: +78kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bank Monika Gwardia Opole
2. Wasek Kamila MKS Juvenia Wrocław
3. Kukuczka Nicole Polonia Rybnik
3. Rózga Marta KS "Gwardia" Łódź
5. Dziurawiec Justyna UKS Wolania Wola Rzędzińska
5. Łoboda Katarzyna Gwardia Bielsko-Biała
7. Wiśniewska Natalia UKS "Orkan" Sochaczew

mężczyźni, waga: 55kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Feliga Konrad UKS Siódemka Sochaczew
2. Kot Bartłomiej AZS UW Warszawa
3. KIEŁBUS Krzysztof Gwardia Wrocław
3. Ziembikiewicz Łukasz AZS-WSPiA Poznań
5. Ciesielski Krzysztof Gwardia Wrocław
5. Ligęza Maciej UKS Ippon MDK Kutno
7. Natkaniec Krzysztof UKS Judo Wolbrom
7. Wereszczak Kamil WKS Flota Gdynia

mężczyźni, waga: 60kg - 35 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wydrzyński Marcin "Czarni" Bytom
2. Zięć Jakub AZS UW Warszawa
3. Kiełbasiński Łukasz UKJ Ryś Warszawa
3. Strychacki Michał WKS Flota Gdynia
5. Golus Łukasz "Czarni" Bytom
5. Pawelec Przemysław UKS "Orkan" Sochaczew
7. Kowalewicz Jakub UKJ 225 Warszawa
7. Sojka Sebastian Gwardia Bielsko-Biała

mężczyźni, waga: 66kg - 52 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lewiński Grzegorz UKJ -AON Warszawa
2. Beta Aleksander KS "Gwardia" Łódź
3. Szewczyk Łukasz Gwardia Wrocław
3. Szwarnowiecki Damian Gwardia Wrocław
5. Wituś Rafał Gwardia Wrocław
5. Zacheja Maciej Gwardia Warszawa
7. Bartusik Michał PTS Walter Rzeszów
7. Józwik Bogdan WKS Śląsk Wrocław

mężczyźni, waga: 73kg - 55 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Przybysz Sebastian AZS AWFiS Gdańsk
2. Płoński Piotr Gwardia Wrocław
3. Puzyr Filip Wybrzeże Gdańsk
3. Witkowski Marcin UKJ 225 Warszawa
5. Chrapkiewicz Marek Gwardia Bielsko-Biała
5. Masiukiewicz Paweł Gwardia Warszawa
7. Kurzej Karol Gwardia Wrocław
7. Mrozek Krzysztof TS Wisła Kraków

mężczyźni, waga: 81kg - 44 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Trześniewski Mikołaj Gwardia Warszawa
2. Lisowski Marek UKS Bushido-Morus Szczecin
3. Gajerski Grzegorz Gwardia Wrocław
3. Szczepaniak Tomasz KJ AZS Opole
5. Kusza Patryk UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Włosiński Maciej TS Wisła Kraków
7. Kokoszka Piotr UKS Tomita Elbląg
7. Pojawa Piotr MMKS Wojownik Skierniewice

mężczyźni, waga: 90kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rycak Mateusz "Czarni" Bytom
2. Tworzydło Maciej MOSiR Bochnia
3. Latocha Krzysztof Gwardia Wrocław
3. Wacikowski Paweł AZS AWF Warszawa
5. Niedziela Kamil AZS Gliwice
5. Romaniuk Oliwier TS Wisła Kraków
7. Olczak Bartłomiej Gwardia Wrocław
7. Żeleński-Olczak Piotr KS "Gwardia" Łódź

mężczyźni, waga: 100kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zakrzewski Jakub AZS AWFiS Gdańsk
2. Kubicki Maciej K.K.S. Hejnał Kęty
3. Pintal Kajetan TS Wisła Kraków
3. Witkowski Kacper TS Gwardia Olsztyn
5. Kusz Marcin Gwardia Wrocław
5. Piekarz Robert Gwardia Wrocław
7. Bielecki Daniel KS "Gwardia" Łódź
7. Zdrojewski Karol AZS-UKW Bydgoszcz

mężczyźni, waga: +100kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nasiadko Damian Wybrzeże Gdańsk
2. Kissk Kevin UKS Bushido-Morus Szczecin
3. Tałach Tomasz Wybrzeże Gdańsk
3. Tomaszewski Karol AZS-UKW Bydgoszcz
5. Paszkiewicz Marcin AZS AWF Wrocław
5. Romaniuk Oskar TS Wisła Kraków
7. Krasnostawski Michał K.S. Judo Gwardia Koszalin
7. Nitek Aleksander UKS 6 Piła

Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio