Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

08.03.2010  - Wyniki El.Regionalnych Juniorek i Juniorów Mł. 9.01.2010 we Wrocławiu (Wrocław)
           
  WYNIKI EL.REGIONALNYCH JUNIOREK I JUNIORÓW MŁ.  
  9.01.2010 WE WROCŁAWIU  
   
A JUNIORZY MŁODSI
 
KAT.46KG STAROWAOŁO 12ZAW LIMIT-6
1 KURZEJ HUBERT AKS STRZEGOM  
2 SUCHOMSKI KACPER UKS-6 PIŁA  
3 JASŁOWSKI OSKAR UKS-6 PIŁA  
3 JASŁOWSKI IGOR UKS-6 PIŁA  
5 GROCHAL MAREK UKS-6 PIŁA  
5 ŚWIERCZYNSKI MAREK SLASK WROCŁAW  
KAT.50KG STAROWAOŁO 11ZAW LIMIT-7
1 MAKAREWICZ ARKADIUSZ JUVENIA WROCŁAW  
2 ŚWIDEREK DAMIAN JUVENIA WROCŁAW  
3 PIOTROWSKI TOMASZ JUVENIA WROCŁAW  
3 WAWRZYNKIEWICZ MAREK UKS-6 PIŁA  
5 BIEDRZYNSKI KRYSTIAN AKS STRZEGOM  
5 KAWALEC DARIUSZ ÓSEMKA NOWA SÓL  
7 HUCZYNSKI MAKSYM AKS STRZEGOM  
7 GRZESIKIEWICZ MIKOŁAJ OLIMPIA POZNAŃ REZERWA
KAT.55KG STARTOWAŁO 16 ZAW. LIMIT-4
1 CIELEK DAWID ÓSEMKA NOWA SÓL  
2 KLECUN KONRAD JUVENIA WROCŁAW  
3 ALI PIOTR OLIMPIA RAWICZ  
3 STODOLSKI TOMASZ LEŚNIK KACZORY  
5 HAMOUD MACIEJ JUVENIA WROCŁAW REZERWA
5 HARASYM HUBERT JUVENIA WROCŁAW REZERWA
KAT.60KG STARTOWAŁO 15 ZAW. LIMIT-5
1 RUSOWSKI MAKSYM JUVENIA WROCŁAW  
2 KWIATKOWSKI MARCIN JUVENIA WROCŁAW  
3 PANEK KRZYSZTOF OLIMPIA POZNAŃ  
3 REWERS DANIEL UKS-6 PIŁA  
5 URBANIAK KRZYSZTOF OLIMPIA POZNAŃ  
5 MARCINKIEWICZ SEBASTIAN JUVENIA WROCŁAW REZERWA
KAT.66KG STARTOWAŁO 9 ZAW. LIMIT-8
1 PARKA DAMIAN JUVENIA WROCŁAW  
2 JAMUŁA BRUNO JUVENIA WROCŁAW  
3 PAŁAC MATEUSZ JUVENIA WROCŁAW  
3 KUCIEJ DANIEL JUVENIA WROCŁAW  
5 KLIMA JAKUB OLIMPIA RAWICZ  
5 BIELIŃSKI MACIEJ 7 ST.OPOLSKIE  
7 SOLAREWICZ KAMIL ÓSEMKA NOWA SÓL  
7 KISIELEWICZ ARKADIUSZ JUVENIA WROCŁAW  
9 STOLARCZYK ADAM JUVENIA WROCŁAW REZERWA
KAT.73KG STARTOWAŁO-9 ZAW. LIMIT-7
1 IWASZKIEWICZ PATRYK JUVENIA WROCŁAW  
2 JELONEK WOJCIECH JUVENIA WROCŁAW  
3 MACHANDER OLAF JUVENIA WROCŁAW  
3 KOZŁOWSKI RAFAŁ JUVENIA WROCŁAW  
5 KORTOWSKI ROBERT JUVENIA WROCŁAW  
5 WYBRAŃCZYK MICHAŁ ŚLĄSK WROCŁAW  
7 GĄSIOROWSKI PRZEMYSŁAW JUVENIA WROCŁAW  
7 ERGANG ERNEST JUVENIA WROCŁAW REZERWA
KAT.81KG STARTOW.7 ZAW. LIMIT-6
1 PAŃKO MICHAŁ JUVENIA WROCŁAW  
2 GALI ALEKSANDER JUVENIA WROCŁAW  
3 BORKOWSKI DAWID JUVENIA WROCŁAW  
3 MIELCAREK PATRYK UKS-6 PIŁA  
5 OSIEWAŁA ADAM JUVENIA WROCŁAW  
5 WŁAD PATRYK LEŚNIK KACZORY  
7 GŁUCHOWSKI JACEK AZS GORZÓW REZERWA
KAT.90KG. START.4 ZAW LIMIT.6
1 SZCZYTOWSKI MACIEJ JUVENIA WROCŁAW  
2 MISZTELA ARKADIUSZ JUVENIA WROCŁAW  
3 KUBISA ARTUR JUVENIA WROCŁAW  
3 GULCZ PAWEŁ JUVENIA WROCŁAW  
KAT+90KG STARTOWAŁO 6 ZAW. LIMIT-8
1 KAZIMIEROWICZ KACPER JUVENIA WROCŁAW  
2 KOLAN ARKADIUSZ 12 LESZNO  
3 KWIATKOWSKI MATEUSZ JUVENIA WROCŁAW  
3 FRACKOWIAK PIOTR IPPON JAROCIN  
5 BANDZIAK PATRYK JUVENIA WROCŁAW  
5 SKÓRA PATRYK JUVENIA WROCŁAW  
           
JUNIORKI MŁODSZE
KAT 40KG STAR.2 ZAW. LIMIT-5
1 WISZNIEWSKA KATARZYNA JUVENIA WROCŁAW  
2 SZARY PATRYCJA AZS POZNAŃ  
KAT 44KG STAR.5 ZAW. LIMIT-6
1 LIBER SONIA OLIMPIA POZNAŃ  
2 SWORNOWSKA ANGELIKA JUVENIA WROCŁAW  
3 REJMENT KATARZYNA ÓSEMKA NOWA SÓL  
4 OGRODNIK MARTA AZS POZNAŃ  
5 SZUBERT DOROTA JUVENIA WROCŁAW  
KAT.48KG. START.6 ZAW LIMIT-6
1 WALKOWIAK ANNA OLIMPIA POZNAŃ  
2 DYBA AGNIESZKA JUNIOR LIPNO  
3 BUSSE KAMILA AZS POZNAŃ  
3 PRZYTOMSKA ZUZANNA ÓSEMKA NOWA SÓL  
5 DUTKO KINGA AKS STRZEGOM  
5 BANASIK ZANETA ÓSEMKA NOWA SÓL  
KAT.52KG. START.6 ZAW LIMIT-6
1 CZARNECKA NATALIA AZS POZNAŃ  
2 HYSKA ALICJA AZS POZNAŃ  
3 MILEJ JOANNA AZS POZNAŃ  
4 JUSZKIEWICZ SARA JUVENIA WROCŁAW  
5 GLISZCZYNSKA KARINA ŚLĄSK WROCŁAW  
KAT.57KG. STAR.10 ZAW LIMIT-6
1 SZIWA ANGELIKA AZS POZNAŃ  
2 ZGIEB JOANNA ÓSEMKA NOWA SÓL  
3 MORĄG AGATA JUVENIA WROCŁAW  
3 NIEŚCIORUK JULIA ÓSEMKA NOWA SÓL  
5 WALORCZYK MICHALIN 12 LESZNO  
5 SZYMANKIEWICZ PATRYCJA OLIMPIA POZNAŃ  
7 MŁOCEK ALICJA BŁYSK. MIETKÓW REZERWA
7 LEBSKA WIKTORIA ŚLĄSK WROCŁAW REZERWA
9 GAJEK ALEKSANDRA JUVENIA WROCŁAW REZERWA
KAT.63KG START.7 ZAW LIMIT-5
1 HOFMAN URSZULA JUVENIA WROCŁAW  
2 SZYMKOWIAK AGATA AZS POZNAŃ  
3 PISKOZUB MARTYNA JUVENIA WROCŁAW  
3 WOJCIECHOWSKA JULIA LESNIK KACZORY  
5 CISZEWSKA MAGDALENA JUVENIA WROCŁAW  
5 PADUCH OLIWIA JUVENIA WROCŁAW REZERWA
7 NIEDZIELSKA PAULINA ORŁY DASZOWICE REZERWA
KAT.70KG START.6 ZAW LIMIT-4
1 PASTERNAK KAMILA JUVENIA WROCŁAW  
2 BĄCZEK PAULA ÓSEMKA NOWA SÓL  
3 MAZUREK ALEKSANDRA AZS GORZÓW  
3 DWORCZYNSKA ZUZANNA IPPON JAROCIN  
5 ADAMUSIK MAGDALENA JUVENIA WROCŁAW REZERWA
5 SZYMAŃSKA AGATA 12 LESZNO  
KAT.+70KG STAR.5 ZAW. LIMIT-4
1 KUŁAGa PAULA TDK TRZCIANKA  
2 FLOREK LILIANNA ORŁY DASZOWICE  
3 ZALESKA ALEKSANDRA JUVENIA WROCŁAW  
4 NOWICKA SARA AZS POZNAŃ  

Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio