Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

14.11.2009  - Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych (Bytom)
źródło: pzjudo
kobiety, waga: 40kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Krawczyk Weronika KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
2. Jańczak Aleksandra AZS AWFiS Gdańsk
3. Przyczyna Paulina UKS Kontra Mińsk Mazowiecki
3. Wiszniewska Katarzyna UKS 6 Piła
5. Piotrowska Paulina MOSiR Mysłowice
5. Roszkowska Agata UKS Narew Łapy
7. Stobiecka Natalia UKS Siódemka Sochaczew

 
kobiety, waga: 44kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Liber Sonja TS Olimpia Poznań
2. Bujak Agata UKJ 225 Warszawa
3. Kunc Paulina KS "Gwardia" Łódź
3. Mendyka Aleksandra MOSiR Mysłowice
5. Głowacka Iwona K.S. Judo Gwardia Koszalin
5. Habarta Marta Gwardia Bielsko-Biała
7. Draczyńska Anna UKJ 225 Warszawa
7. Swornowska Angelika MKS Juvenia Wrocław

 
kobiety, waga: 48kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rasińska Maja Gwardia Bielsko-Biała
2. Połczyńska Monika KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
3. Czarnocka Alicja UKJ 225 Warszawa
3. Szczepańczyk Klaudia Gwardia Bielsko-Biała
5. Andrusiewicz Martyna Błękitni Tarnów
5. Panasiuk Żaneta UKS Ósemka Nowa Sól
7. Busse Kamila AZS Zarząd Środ. Poznań
7. Łuczaj Edyta UKS Narew Łapy

 
kobiety, waga: 52kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Borowska Anna Polonia Rybnik
2. Rerutko Żaneta UKJ 225 Warszawa
3. Hulalka Ewelina K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Hyska Alicja AZS Zarząd Środ. Poznań
5. Rozwadowska Marta "Czarni" Bytom
5. Węgrzyn Laura "Czarni" Bytom
7. Juszkiewicz Sara MKS Juvenia Wrocław
7. Stanisławek Magdalena PUKS Makowiec Skaryszew

 
kobiety, waga: 57kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sziwa Angelika AZS Zarząd Środ. Poznań
2. Miller Magdalena AZS AWFiS Gdańsk
3. Język Monika Pałac Młodzieży Tarnów
3. Wykupil Marta K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Hanelt Kasandra AZS-UKW Bydgoszcz
5. Wawer Wioletta UKS Siódemka Sochaczew
7. Wacławek Aleksandra UKS Orzeł-Judo Żyrardów
7. Zgieb Joanna UKS Ósemka Nowa Sól

 
kobiety, waga: 63kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Czaplicka Natalia AZS AWFiS Gdańsk
2. Prus Agnieszka Gwardia Warszawa
3. Kaźmierczak Martyna UKS Ippon MDK Kutno
3. Lickun Sandra K.S. Judo Gwardia Koszalin
5. Langiewicz Aleksandra KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
5. Lniany Sonia "Czarni" Bytom
7. Hofman Urszula AZS AWF Wrocław
7. Latusek Monika UKS Dwójka Tarnowskie Góry

 
kobiety, waga: 70kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Czempik Weronika UKS Dwójka Rydułtowy
2. Nowak Alicja "Czarni" Bytom
3. Banasiak Agnieszka UKS Ippon MDK Kutno
3. Pacut Beata "Czarni" Bytom
5. Lichońska Barbara AZS AWFiS Gdańsk
5. Żółtowska Aleksandra UKS Bushido-Morus Szczecin
7. Datoń Dominika MOSiR Bochnia
7. Porwoł Anna Polonia Rybnik

 
kobiety, waga: +70kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nowakowska Dominika AZS Gliwice
2. Kułaga Paula TDK Trzcianka
3. Florek Liliana UKS Orły Daszewice
3. Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew
5. Wanatowska Katarzyna MKS Truso Elbląg
5. Ząłęczna Anna TKS "Judo" Toruń
7. Dziewicka Małgorzata AZS UW Warszawa
7. Pilarczyk Natalia UKS Kodokan Toruń

 
mężczyźni, waga: 46kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzkiewicz Marek UKS 6 Piła
2. Pisanko Adrian TS Olimpia Poznań
3. Rybicki Paweł UKJ Ryś Warszawa
3. Wolnik Jakub MOSiR Bochnia
5. Frysztacki Przemysław Polonia Rybnik
5. Mkheidze Luka KJ Politechniki Białostockiej Białystok
7. Kowalski Przemysław MOSiR Bochnia
7. Sobolewski Przemysław Gwardia Warszawa

 
mężczyźni, waga: 50kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Godek Patryk KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
2. Makarewicz Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław
3. Biedrzyński Krystian AKS Strzegom
3. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Kozłowski Wojciech "Czarni" Bytom
5. Stodolski Tomasz UKS Leśnik Kaczory
7. Brożek Aleksander AZS AWF Warszawa
7. Kleszcz Szymon KS "Gwardia" Łódź

 
mężczyźni, waga: 55kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dobranowski Bartosz MOSiR Bochnia
2. Wawrzyczek Patryk Gwardia Bielsko-Biała
3. Martuś Kacper MOSiR Bochnia
3. Wala Adrian Polonia Rybnik
5. Domański Tomasz UKJ Ryś Warszawa
5. Mrówczyński Wiktor MMKS Wojownik Skierniewice
7. Garbacz Mateusz UMKS Żak Kielce
7. Szerszeniewski Przemysław AZS AWF Warszawa

 
mężczyźni, waga: 60kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuwaczka Dawid Polonia Rybnik
2. Rusowski Maksymilian MKS Juvenia Wrocław
3. Ochnio Michał UKJ 225 Warszawa
3. Słowak Bartłomiej UMKS Żak Kielce
5. Błoński Rafał STS Gryf-3 Słupsk
5. Bury Szymon Polonia Rybnik
7. Płocheć Jakub MKS Truso Elbląg
7. Skulik Przemysław MOSiR Mysłowice

 
mężczyźni, waga: 66kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pękala Szymon UKS "Sokół" Pisarzowice
2. Parka Damian AZS AWF Wrocław
3. Banaszek Sebastian UKJ 225 Warszawa
3. Jamuła Bruno MKS Juvenia Wrocław
5. Czyż Michał KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
5. Kisielewicz Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław
7. Hejnowski Nikolas GKS ,,Olimpia" Grudziądz
7. Machander Olaf MKS Juvenia Wrocław

 
mężczyźni, waga: 73kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Iwaszkiewicz Patryk MKS Juvenia Wrocław
2. Jelonek Wojciech MKS Juvenia Wrocław
3. Czyżowicz Piotr "Czarni" Bytom
3. Leśniak Michał MOSiR Bochnia
5. Bełczowski Wojciech MOSiR Stalowa Wola
5. Rybczyński Robert UKS Kontra Mińsk Mazowiecki
7. Kortowski Robert MKS Juvenia Wrocław
7. Lota Tomasz KS "Gwardia" Łódź

 
mężczyźni, waga: 81kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gmurek Marcin AZS AWF Warszawa
2. Pańko Michał MKS Juvenia Wrocław
3. Krueger Mariusz TKS "Judo" Toruń
3. Słabiak Grzegorz K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Kłoczko Grzegorz "Czarni" Bytom
5. Maglewski Hubert HKS Żubr Hajnówka
7. Świątek Kamil AZS-UKW Bydgoszcz
7. Wład Patryk UKS Leśnik Kaczory

 
mężczyźni, waga: 90kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń
2. Szymala Konrad UKS "Sokół" Pisarzowice
3. Cicharski Dawid UKS Olimp Nowa Sól
3. Goliński Oskar MKS Truso Elbląg
5. Górecki Marcin AZS AWF Warszawa
5. Misztela Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław
7. Kroc Piotr MMKS Wojownik Skierniewice
7. Ziólkowski Krzysztof TKS "Judo" Toruń

 
mężczyźni, waga: +90kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kazimierowicz Kacper MKS Juvenia Wrocław
2. Bandziak Patryk AZS AWF Wrocław
3. Kolan Arkadiusz UKS Dwunastka Leszno
3. Stokalski Krzysztof Yawara Warszawa
5. Kwiatkowski Mateusz MKS Juvenia Wrocław
5. Mazur Patryk UKS Wolania Wola Rzędzińska
7. Kulawik Maciej Gwardia Warszawa
7. Miłowski Łukasz UKS Kodokan Toruń

Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio