Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

24.10.2009  - Puchar Polski Młodzieży (Opole)
źródło: www.pzjudo.pl

kobiety, waga: 48kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Przybyłowska Agata UKS Siódemka Sochaczew
2. Tronina Magdalena PTS Walter Rzeszów
3. Witkowska Joanna UKS Orły Daszewice
3. Zowczak Anna AZS AWF Wrocław
5. Kowalczyk Luiza UKS Junior Lipno
5. Szypowicz Wiktoria SGKS Wybrzeże Gdańsk

 
kobiety, waga: 52kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sosnowska Iza AZS Gliwice
2. Znojek Natalia Gwardia Opole
3. Jazdończyk Paulina UKS Junior Lipno
3. Martynowicz Martyna Gwardia Opole
5. Dawczak Paulina GKS "Czarni" Bytom
5. Zowczak Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
7. Pastuszak Karolina AZS UW Warszawa

 
kobiety, waga: 57kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Buda Małgorzata AZS AWF Warszawa
2. Citko Aneta UKS Opty Gdynia
3. Licznar Marta AZS Opole
3. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock
5. Korfanty Magdalena GKS "Czarni" Bytom
5. Von Buccow Mercedes GKS "Czarni" Bytom
7. Książek Anna AZS AWF Wrocław

 
kobiety, waga: 63kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozdoba Agata AZS Opole
2. Mirus Barbara TS Wisła Kraków
3. Krysiak Olga UKS Bushi Łódź
3. Smołka Hanna AZS Gliwice
5. Muć Katarzyna GKS "Czarni" Bytom
5. Skoczylas Anna KS Gwardia Bielsko-Biała
7. Mielczarek Alina Gwardia Opole
7. Narloch Gabriela GKS "Czarni" Bytom

 
kobiety, waga: 70kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Białas Barbara GKS "Czarni" Bytom
2. Krzisczyk Agnieszka GKS "Czarni" Bytom
3. Bensz Elżbieta Gwardia Opole
3. Herdzik Izabela AZS Gliwice
5. Kusior Iwona UKS Junior Lipno
5. Lorenc Patrycja JSS Drako 79 Warszawa
7. Siudak Olga GKS "Czarni" Bytom
7. Skierska Aleksandra UKS Opty Gdynia

 
kobiety, waga: 78kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tomczyk Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Podkówka Agnieszka AZS AWF Wrocław
3. Eibin Katarzyna AZS AWF Wrocław
3. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Hernik Aleksandra AZS Łódź
5. Rózga Marta KS "Gwardia" Łódź
7. Piszczek Natalia AZS Gliwice
7. Tomczak Sylwia MKS Juvenia Wrocław

 
kobiety, waga: +78kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bank Monika Gwardia Opole
2. Niewirowska Agnieszka MKS Juvenia Wrocław
3. Szewczyk Agata KS "Gwardia" Łódź

 
mężczyźni, waga: 60kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wydrzyński Marcin GKS "Czarni" Bytom
2. Popiel Damian KS "Gwardia" Łódź
3. Birke Przemysław AZS AWF Warszawa
3. Chełminiak Dariusz MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Chrzanowski Dominik UKJ Ryś Warszawa
5. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
7. Migdalski Mateusz MKS Olimpijczyk Włocławek
7. Zacheja Maciej Gwardia Warszawa

 
mężczyźni, waga: 66kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wituś Paweł Gwardia Wrocław
2. Jurowski Krystian Gwardia Opole
3. Beta Aleksander KS "Gwardia" Łódź
3. Woźniak Michał MMKS Wojownik Skierniewice
5. Klimas Andrzej UKS Dwójka Rydułtowy
5. Wituś Rafał Gwardia Wrocław
7. Jasek Martin AZS Gliwice
7. Końca Rafał KS "Gwardia" Łódź

 
mężczyźni, waga: 73kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubieniec Michał GKS "Czarni" Bytom
2. Pawlikowski Filip KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Birkowski Borys KS "Gwardia" Łódź
3. Cal Jacek AZS Łódź
5. Jamiński Patryk Gwardia Wrocław
5. Koszela Paweł AZS UAM Poznań
7. Agrest Dżulian Gwardia Opole
7. Zakolski Michał Gwardia Wrocław

 
mężczyźni, waga: 81kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubieniec Jakub GKS "Czarni" Bytom
2. Gawron Robert GKS "Czarni" Bytom
3. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
3. Partyka Marcin GKS "Czarni" Bytom
5. Majda Mateusz K.K.S. Hejnał Kęty
5. Marcinkowski Patryk GKS "Czarni" Bytom
7. Kusza Patryk UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Podgórczyk Miłosz UKS De La Salle Gdańsk

 
mężczyźni, waga: 90kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Karolkowski Piotr AZS AWF Warszawa
2. Płoński Paweł AZS AWF Warszawa
3. Skorupski Jan AZS Łódź
3. Zalewski Robert SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Olczak Piotr KS "Gwardia" Łódź
5. Szarek Piotr GKS "Czarni" Bytom
7. Latocha Krzysztof Gwardia Wrocław
7. Piekarz Robert Gwardia Wrocław

 
mężczyźni, waga: 100kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wójcik Jakub Gwardia Wrocław
2. Garbacz Michał AZS Gliwice
3. Rudnicki Mateusz Gwardia Wrocław
3. Tworzydło Wojciech AZS AWF Warszawa
5. Rzemieniecki Bartosz GKS "Czarni" Bytom
5. Tyc Artur K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Dudek Paweł Gwardia Wrocław
7. Kubicki Maciej K.K.S. Hejnał Kęty

 
mężczyźni, waga: +100kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Deka Piotr KS "Gwardia" Łódź
2. Mycek Adam AZS AWF Wrocław
3. Grabowski Bartłomiej GKS "Czarni" Bytom
3. Puńko Michał Gwardia Wrocław
5. Kałużny Przemysław UKS Junior Lipno
5. Krzęcio Robert AZS Gliwice
7. Gramała Artur AZS WSPiA Poznań


Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio