Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

17.10.2009  - Super Puchar Polski Seniorów (Wrocław)
kobiety, waga: 48kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Konieczny Ewa GKS "Czarni" Bytom
2. Kojro Justyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Jopek Barbara UKS Orły Daszewice
3. Stankiewicz Joanna UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka
5. Witkowska Joanna UKS Orły Daszewice
5. Zowczak Anna AZS AWF Wrocław
7. Kowalczyk Luiza UKS Junior Lipno

 
kobiety, waga: 52kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Martynowicz Martyna Gwardia Opole
2. Kurzej Klaudia AKS Strzegom
3. Jazdończyk Paulina UKS Junior Lipno
3. Wilczyńska Katarzyna AZS Łódź
5. Dawczak Paulina GKS "Czarni" Bytom
5. Sosnowska Iza AZS Gliwice
7. Znojek Natalia Gwardia Opole

 
kobiety, waga: 57kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zawadzka Paulina AZS UW Warszawa
2. Bielak Małgorzata KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Korfanty Magdalena GKS "Czarni" Bytom
3. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
5. Kowalczyk Magdalena TKS "Judo" Toruń
5. Książek Anna AZS AWF Wrocław
7. Licznar Marta AZS Opole

 
kobiety, waga: 63kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozdoba Agata AZS Opole
2. Woźniak Monika KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Mirus Barbara TS Wisła Kraków
3. Węglarz Paulina GKS "Czarni" Bytom
5. Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Koszela Karolina AZS AWF Wrocław
7. Brysz Anna GKS "Czarni" Bytom
7. Smołka Hanna AZS Gliwice

 
kobiety, waga: 70kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rainczuk Beata GKS "Czarni" Bytom
2. Las Hanna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Białas Barbara GKS "Czarni" Bytom
3. Herdzik Izabela AZS Gliwice
5. Bezrączko Agnieszka GKS "Czarni" Bytom
5. Tracz Małgorzata TS Wisła Kraków
7. Bensz Elżbieta Gwardia Opole
7. Lorenc Patrycja JSS Drako 79 Warszawa

 
kobiety, waga: 78kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wójtowicz Katarzyna WKS Śląsk Wrocław
2. Szlendak Katarzyna MKS Chełm
3. Dorlet Justyna AZS AWF Wrocław
3. Podkówka Agnieszka AZS AWF Wrocław
5. Tomczak Sylwia MKS Juvenia Wrocław
5. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Kaps Agnieszka GKS "Czarni" Bytom
7. Krzisczyk Agnieszka GKS "Czarni" Bytom

 
kobiety, waga: +78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sadkowska Urszula Gwardia Opole
2. Lampkowska Karolina GKS "Czarni" Bytom
3. Bank Monika Gwardia Opole
4. Papaj Aleksandra UKS Judo Wolbrom
5. Niewirowska Agnieszka MKS Juvenia Wrocław

 
mężczyźni, waga: 60kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Janicki Sebastian WKS Śląsk Wrocław
2. Wydrzyński Marcin GKS "Czarni" Bytom
3. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
3. Popiel Damian KS "Gwardia" Łódź
5. Chełminiak Dariusz MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Pszonak Grzegorz GKS "Czarni" Bytom
7. Bochniak Bartłomiej Gwardia Wrocław
7. Ciesielski Krzysztof Gwardia Wrocław

 
mężczyźni, waga: 66kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rudawiec Ignacy AZS Gliwice
2. Kłys Artur TS Wisła Kraków
3. Beta Aleksander KS "Gwardia" Łódź
3. Wituś Paweł Gwardia Wrocław
5. Końca Rafał KS "Gwardia" Łódź
5. Pawlikowski Filip KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Jurowski Krystian Gwardia Opole
7. Woźniak Michał MMKS Wojownik Skierniewice

 
mężczyźni, waga: 73kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kręcielewski Tomasz Gwardia Warszawa
2. Garsztecki Bartosz AZS Gliwice
3. Brysz Adam GKS "Czarni" Bytom
3. Kurkiewicz Piotr UKJ Ryś Warszawa
5. Birkowski Borys KS "Gwardia" Łódź
5. Jamiński Patryk Gwardia Wrocław
7. Górak Paweł WKS Śląsk Wrocław
7. Kowalik Jan AZS Opole

 
mężczyźni, waga: 81kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubieniec Jakub GKS "Czarni" Bytom
2. Gawron Robert GKS "Czarni" Bytom
3. Gadacz Krzysztof GKS "Czarni" Bytom
3. Umański Andrzej WKS Śląsk Wrocław
5. Krajewski Paweł Gwardia Opole
5. Partyka Marcin GKS "Czarni" Bytom
7. Koszczyński Radosław AZS AWF Warszawa
7. Nowak Piotr AZS AWF Wrocław

 
mężczyźni, waga: 90kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Krawczyk Robert GKS "Czarni" Bytom
2. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
3. Czaplicki Paweł KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Golus Piotr GKS "Czarni" Bytom
5. Kośniewski Marcin AZS Opole
5. Węglarz Krzysztof TS Wisła Kraków
7. Garbacz Michał AZS Gliwice
7. Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice

 
mężczyźni, waga: 100kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matyjaszek Przemysław GKS "Czarni" Bytom
2. Janik Patryk WKS Śląsk Wrocław
3. Filek Rafał TS Wisła Kraków
3. Krawczyk Wincenty GKS "Czarni" Bytom
5. Ciszewski Krzysztof MMKS Wojownik Skierniewice
5. Wójcik Jakub Gwardia Wrocław
7. Biegaj Robert UKS Judo Wolbrom
7. Tworzydło Wojciech AZS AWF Warszawa

 
mężczyźni, waga: +100kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jaroszewski Przemysław UKS Narew Łapy
2. Pytliński Paweł TS Wisła Kraków
3. Anderwald Bartłomiej KS "Gwardia" Łódź
3. Deka Piotr KS "Gwardia" Łódź
5. Grabowski Bartłomiej GKS "Czarni" Bytom
5. Mycek Adam AZS AWF Wrocław
7. Puńko Michał Gwardia Wrocław

Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio