Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

10.10.2009  - Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych (Jastrzębie)

źródło: www.pzjudo.pl

kobiety, waga: 40kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Przyczyna Paulina UKS Kontra Mińsk Mazowiecki
2. Wiszniewska Katarzyna UKS 6 Piła
3. Krawczyk Weronika KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
3. Roszkowska Agata UKS Narew Łapy
5. Słońska Jesika GKS "Czarni" Bytom
5. Stobiecka Natalia UKS Siódemka Sochaczew

 
kobiety, waga: 44kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bujak Agata UKJ 225 Warszawa
2. Łuczaj Edyta UKS Narew Łapy
3. Błasiak Dominika SS "Dąb" Dębowiec
3. Mendyka Aleksandra MOSiR Mysłowice
5. Habarta Marta KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Swornowska Angelika MKS Juvenia Wrocław
7. Busse Kamila AZS Zarząd Środ. Poznań
7. Witasie Agnieszka K.K.S. Hejnał Kęty

 
kobiety, waga: 48kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rasińska Maja KS Gwardia Bielsko-Biała
2. Pieńkowska Karolina AZS UW Warszawa
3. Socha Joanna GKS "Czarni" Bytom
3. Wojciechowska Karolina Polonia Rybnik
5. Kamińska Justyna KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Szczepańczyk Klaudia KS Gwardia Bielsko-Biała
7. Czarnocka Alicja UKJ 225 Warszawa
7. Stanisławek Magdalena PUKS Makowiec Skaryszew

 
kobiety, waga: 52kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Murawska Monika UKS Ósemka Nowa Sól
2. Ładysz Karolina MKS Juvenia Wrocław
3. Ososińska Agnieszka MKS Juvenia Wrocław
3. Wolny Oliwia GKS "Czarni" Bytom
5. Juszkiewicz Sara MKS Juvenia Wrocław
5. Węgrzyn Laura GKS "Czarni" Bytom
7. Borowska Anna Polonia Rybnik
7. Zięba Karolina K.S. Judo Czechowice-Dziedzice

 
kobiety, waga: 57kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podolak Arleta UKS Legion Zamość
2. Miller Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Jańczak Aneta KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Sziwa Angelika AZS Zarząd Środ. Poznań
5. Mirus Izabela TS Wisła Kraków
5. Sicińska Joanna UKS 6 Piła
7. Prus Agnieszka Gwardia Warszawa
7. Tabak Dominika GKS "Czarni" Bytom

 
kobiety, waga: 63kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Czaplicka Natalia KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Rawska Klaudia UKS Kontra Mińsk Mazowiecki
3. Cal Katarzyna AZS Łódź
3. Latusek Monika UKS Dwójka Tarnowskie Góry
5. Kozieł Agnieszka AZS Zarząd Środ. Poznań
5. Pacut Beata GKS "Czarni" Bytom
7. Ciszewska Magdalena MKS Juvenia Wrocław
7. Hofman Urszula AZS AWF Wrocław

 
kobiety, waga: 70kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rycak Monika GKS "Czarni" Bytom
2. Czempik Weronika UKS Dwójka Rydułtowy
3. Jabłońska Aleksandra KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Nowak Alicja GKS "Czarni" Bytom
5. Lichońska Barbara KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Porwoł Anna Polonia Rybnik
7. Datoń Dominika MOSiR Bochnia
7. Maleta Karolina PUKS Makowiec Skaryszew

 
kobiety, waga: +70kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kukuczka Nicole Polonia Rybnik
2. Wanatowska Katarzyna MKS Truso Elbląg
3. Nowakowska Dominika AZS Gliwice
3. Polerowicz Joanna AZS WSPiA Poznań
5. Oleksiewicz Wiktoria PUKS Makowiec Skaryszew
5. Szczypior Edyta AZS AWF Wrocław
7. Czerwińska Daria Jutrzenka Płock
7. Witkowicz Paulina AZS Gliwice

 
mężczyźni, waga: 46kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Makarewicz Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław
2. Frysztacki Przemysław Polonia Rybnik
3. Białowąs Daniel UKS Piast Wrzeście
3. Zacheja Bartosz UKJ 225 Warszawa
5. Miara Krystian SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Puchała Wojciech K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Borówka Maciej GKS "Czarni" Bytom
7. Kowalski Maciej UKS Dwójka Rydułtowy

 
mężczyźni, waga: 50kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Godek Patryk KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
2. Wala Adrian Polonia Rybnik
3. Kleszcz Szymon KS "Gwardia" Łódź
3. Stodolski Tomasz UKS Leśnik Kaczory
5. Wawrzyczek Paweł K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Wójtowicz Jakub UKS Legion Zamość
7. Biedrzyński Krystian AKS Strzegom
7. Pogodziński Maciej KS Start Radom

 
mężczyźni, waga: 55kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ziembikiewicz Łukasz AZS WSPiA Poznań
2. Martuś Kacper MOSiR Bochnia
3. Bogacki Maciej AZS AWF Warszawa
3. Dobranowski Bartosz MOSiR Bochnia
5. Bilski Marcin UMKS Żak Kielce
5. Ziembikiewicz Patryk AZS WSPiA Poznań
7. Domański Tomasz UKJ Ryś Warszawa
7. Puzyr Tobiasz SGKS Wybrzeże Gdańsk

 
mężczyźni, waga: 60kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Dąbrowski Stanisław AZS UW Warszawa
2. Banaszek Dominik UKJ 225 Warszawa
3. Kiełbus Krzysztof MKS Juvenia Wrocław
3. Szwarnowiecki Damian MKS Juvenia Wrocław
5. Drogowski Artur KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
5. Kuwaczka Dawid Polonia Rybnik
7. Bury Szymon Polonia Rybnik
7. Kowalewicz Jakub UKJ 225 Warszawa

 
mężczyźni, waga: 66kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szewczyk Łukasz MKS Juvenia Wrocław
2. Galaś Krzysztof AZS AWF Warszawa
3. Pękala Szymon UKS "Sokół" Pisarzowice
3. Wiktorek Seweryn UKS Ippon MDK Kutno
5. Mrozek Krzysztof TS Wisła Kraków
5. Parka Damian AZS AWF Wrocław
7. Pawelec Maciej AZS AWF Wrocław
7. Pazdaj Mateusz UKS 6 Piła

 
mężczyźni, waga: 73kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kurzej Karol AKS Strzegom
2. Lesiak Damian MMKS Wojownik Skierniewice
3. Iwaszkiewicz Patryk MKS Juvenia Wrocław
3. Szafran Łukasz TS Olimpia Poznań
5. Jabłoński Michał KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Leśniak Michał MOSiR Bochnia
7. Brzezik Przemysław UKJ Siódemka Mława
7. Czaja Marcin MKS Jordan Kraków

 
mężczyźni, waga: 81kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Romaniuk Oliwier TS Wisła Kraków
2. Ciechomski Patryk Jutrzenka Płock
3. Pańko Michał MKS Juvenia Wrocław
3. Szczepaniak Tomasz AZS Opole
5. Kokoszka Piotr UKS Tomita Elbląg
5. Płonka Daniel PTS Walter Rzeszów
7. Słabiak Grzegorz K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Woźniak Hubert AZS WSPiA Poznań

 
mężczyźni, waga: 90kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stróżek Marek MKS Jordan Kraków
2. Kamiński Paweł SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Broniec Patryk AZS AWF Warszawa
3. Zajączkowski Kamil AZS WSPiA Poznań
5. Skorzec Paweł GKS "Czarni" Bytom
5. Sowulewski Daniel SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Goliński Oskar MKS Truso Elbląg
7. Musioł Łukasz AZS Gliwice

 
mężczyźni, waga: +90kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Koza Jan MKS Jordan Kraków
2. Wiśniewski Konrad KU AZS WAT Warszawa
3. Kazimierowicz Kacper MKS Juvenia Wrocław
3. Tylicki Piotr UKJ Siódemka Mława
5. Krasnostawski Michał K.S. Judo Gwardia Koszalin
5. Stokalski Krzysztof Yawara Warszawa
7. Bandziak Patryk AZS AWF Wrocław

Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio