Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

02.10.2009  - Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów (Opole)
źródło: www.pzjudo.pl

 

kobiety, waga: 48kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Konieczny Ewa GKS "Czarni" Bytom
2. Kojro Justyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Kubicka Kinga WKS Flota Gdynia Gdynia
3. Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy
5. Grabowicz Adriana AKS Strzegom
5. Jopek Barbara UKS Orły Daszewice
7. Szypowicz Wiktoria SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Tronina Magdalena PTS Walter Rzeszów

 
kobiety, waga: 52kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Cabaj Monika KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Pawlikowska Zuzanna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Kubań Marta Gwardia Warszawa
3. Wilczyńska Katarzyna AZS Łódź
5. Kurzej Klaudia AKS Strzegom
5. Martynowicz Martyna Gwardia Opole
7. Gnich Dominika UKJ -AON Warszawa
7. Sosnowska Iza AZS Gliwice

 
kobiety, waga: 57kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bielak Małgorzata KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Kołodziej Inga Gwardia Warszawa
3. Knioła Ewa Gwardia Warszawa
3. Perenc Agata Polonia Rybnik
5. Korfanty Magdalena GKS "Czarni" Bytom
5. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Łężak Paulina UKJ Orzeł Warszawa
7. Parcheta Milena KJ Samuraj Koszalin

 
kobiety, waga: 63kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Woźniak Monika KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Ozdoba Agata AZS Opole
3. Czakańska Luiza GKS "Czarni" Bytom
3. Węglarz Paulina GKS "Czarni" Bytom
5. Mirus Barbara TS Wisła Kraków
5. Panek Sylwia KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Błach Dominika KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Rogowska Anna KJ Samuraj Koszalin

 
kobiety, waga: 70kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kłys Katarzyna K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Las Hanna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Bezrączko Agnieszka GKS "Czarni" Bytom
3. Rainczuk Beata GKS "Czarni" Bytom
5. Białas Barbara GKS "Czarni" Bytom
5. Mielcarek Weronika KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Krzisczyk Agnieszka GKS "Czarni" Bytom
7. Kusior Iwona UKS Junior Lipno

 
kobiety, waga: 78kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Wójtowicz Katarzyna WKS Śląsk Wrocław
3. Furmanek Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Szlendak Katarzyna MKS Chełm
5. Iwańska-Wiwatowska Ewa UKS Kodokan Toruń
5. Wtorkowska Katarzyna AZS UW Warszawa
7. Dorlet Justyna AZS AWF Wrocław
7. Podkówka Agnieszka AZS AWF Wrocław

 
kobiety, waga: +78kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Górnicka Małgorzata AZS AWF Wrocław
2. Sadkowska Urszula Gwardia Opole
3. Kozioł Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Oziero Anna KJ Samuraj Koszalin
5. Lampkowska Karolina GKS "Czarni" Bytom
5. Niewirowska Agnieszka MKS Juvenia Wrocław
7. Jaworska Joanna MKS Truso Elbląg
7. Łoboda Katarzyna KS Gwardia Bielsko-Biała

 
kobiety, waga: openkg - 37 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sadkowska Urszula Gwardia Opole
2. Podkówka Agnieszka AZS AWF Wrocław
3. Furmanek Katarzyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Oziero Anna KJ Samuraj Koszalin
5. Kozioł Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Lampkowska Karolina GKS "Czarni" Bytom
7. Białas Barbara GKS "Czarni" Bytom
7. Krzisczyk Agnieszka GKS "Czarni" Bytom

 
mężczyźni, waga: 60kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wieczorek Grzegorz GKS "Czarni" Bytom
2. Kuśka Ariel Polonia Rybnik
3. Popiel Damian KS "Gwardia" Łódź
3. Wydrzyński Marcin GKS "Czarni" Bytom
5. Golus Łukasz GKS "Czarni" Bytom
5. Kiełbasiński Łukasz UKJ Ryś Warszawa
7. Janicki Sebastian WKS Śląsk Wrocław
7. Kostrzewa Maciej AZS AWF Wrocław

 
mężczyźni, waga: 66kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zagrodnik Paweł GKS "Czarni" Bytom
2. Rudawiec Ignacy AZS Gliwice
3. Jurowski Krystian Gwardia Opole
3. Kręcielewski Marek Gwardia Warszawa
5. Kłys Artur TS Wisła Kraków
5. Pawlikowski Filip KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Lewiński Grzegorz UKJ -AON Warszawa
7. Wysocki Wojciech GKS "Czarni" Bytom

 
mężczyźni, waga: 73kg - 42 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Adamiec Tomasz UKJ Ryś Warszawa
2. Garsztecki Bartosz AZS Gliwice
3. Kubieniec Michał GKS "Czarni" Bytom
3. Płoński Piotr Gwardia Wrocław
5. Jamiński Patryk Gwardia Wrocław
5. Zaczkiewicz Robert TS Wisła Kraków
7. Kręcielewski Tomasz Gwardia Warszawa
7. Rybicki Piotr UKJ Ryś Warszawa

 
mężczyźni, waga: 81kg - 37 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błach Łukasz AZS AWF Wrocław
2. Czajka Grzegorz GKS "Czarni" Bytom
3. Gawron Robert GKS "Czarni" Bytom
3. Krawczyk Robert GKS "Czarni" Bytom
5. Kubieniec Jakub GKS "Czarni" Bytom
5. Żamojda Norbert Gwardia Warszawa
7. Gadacz Krzysztof GKS "Czarni" Bytom
7. Urban Paweł Żak Ełk

 
mężczyźni, waga: 90kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
2. Golus Piotr GKS "Czarni" Bytom
3. Krawczyk Wincenty GKS "Czarni" Bytom
3. Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice
5. Węglarz Krzysztof TS Wisła Kraków
5. Zarzeczny Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Czaplicki Paweł KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Larem Kacper Gwardia Warszawa

 
mężczyźni, waga: 100kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matyjaszek Przemysław GKS "Czarni" Bytom
2. Panek Kamil KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Domański Tomasz KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Filek Rafał TS Wisła Kraków
5. Biegaj Robert UKS Judo Wolbrom
5. Janik Patryk WKS Śląsk Wrocław
7. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Wójcik Jakub Gwardia Wrocław

 
mężczyźni, waga: +100kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wojnarowicz Janusz GKS "Czarni" Bytom
2. Smoliniec Paweł KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Pytliński Paweł TS Wisła Kraków
3. Sarnacki Maciej AZS AWF Warszawa
5. Deka Piotr KS "Gwardia" Łódź
5. Jaroszewski Przemysław UKS Narew Łapy
7. Ryć Szymon AZS Opole
7. Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław

 
mężczyźni, waga: openkg - 37 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matyjaszek Przemysław GKS "Czarni" Bytom
2. Wojnarowicz Janusz GKS "Czarni" Bytom
3. Krawczyk Robert GKS "Czarni" Bytom
3. Krawczyk Wincenty GKS "Czarni" Bytom
5. Golus Piotr GKS "Czarni" Bytom
5. Mróz Paweł MMKS Wojownik Skierniewice
7. Karolkowski Piotr AZS AWF Warszawa
7. Panek Kamil KS AZS AWFiS Gdańsk

Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio