Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

19.09.2009  - Puchar Polski Juniorek i Juniorów (Jezierzyce)
źródło: www.pzjudo.pl


 
kobiety, waga: 44kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Trzcińska Martyna MOS Zatoka Braniewo
2. Majda Monika AZS Zarząd Środ. Poznań

 
kobiety, waga: 48kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stankiewicz Joanna UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka
2. Grabowicz Adriana AKS Strzegom
3. Pieńkowska Karolina AZS UW Warszawa
3. Rasińska Maja KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Przybysz Weronika STS Gryf-3 Słupsk
5. Szypowicz Wiktoria SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Czarnocka Alicja UKJ 225 Warszawa
7. Wojciechowska Karolina Polonia Rybnik

 
kobiety, waga: 52kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gnich Dominika UKJ -AON Warszawa
2. Roszkiewicz Julia AZS Zarząd Środ. Poznań
3. Iwanow Aurelia MKS Truso Elbląg
3. Sosnowska Iza AZS Gliwice
5. Kurzej Klaudia AKS Strzegom
5. Ładysz Karolina MKS Juvenia Wrocław
7. Węgrzyn Laura GKS "Czarni" Bytom
7. Zabrocka Monika KS Gwardia Bielsko-Biała

 
kobiety, waga: 57kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Podolak Arleta UKS Legion Zamość
2. Karpała Justyna AZS Opole
3. Jańczak Aneta KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Perenc Agata Polonia Rybnik
5. Miller Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
7. Jaroń Alicja GKS "Czarni" Bytom
7. Stańczyk Magdalena KS AZS AWFiS Gdańsk

 
kobiety, waga: 63kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Czakańska Luiza GKS "Czarni" Bytom
2. Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Krysiak Olga UKS Bushi Łódź
3. Smołka Hanna AZS Gliwice
5. Cal Agata AZS Łódź
5. Skoczylas Anna KS Gwardia Bielsko-Biała
7. Brysz Anna GKS "Czarni" Bytom
7. Cal Katarzyna AZS Łódź

 
kobiety, waga: 70kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rycak Monika GKS "Czarni" Bytom
2. Bensz Elżbieta Gwardia Opole
3. Kusior Iwona UKS Junior Lipno
3. Maleta Karolina PUKS Makowiec Skaryszew
5. Jabłońska Aleksandra KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Szpilman Marta UKS Galeon Gdynia
7. Dziubińska Katarzyna JSS Drako 79 Warszawa
7. Nowak Alicja GKS "Czarni" Bytom

 
kobiety, waga: 78kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lorenc Patrycja JSS Drako 79 Warszawa
2. Witkowicz Paulina AZS Gliwice
3. Szymczak Liliana AZS Zarząd Środ. Poznań

 
kobiety, waga: +78kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bank Monika Gwardia Opole
2. Kukuczka Nicole Polonia Rybnik
3. Papaj Aleksandra UKS Judo Wolbrom
3. Rybowska Anna KS "Gwardia" Łódź
5. Łoboda Katarzyna KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Szewczyk Agata KS "Gwardia" Łódź
7. Nowakowska Dominika AZS Gliwice
7. Wiśniewska Natalia UKS "Orkan" Sochaczew

 
mężczyźni, waga: 55kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szypowicz Wiktor SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Kot Bartłomiej AZS UW Warszawa
3. Ciesielski Krzysztof Gwardia Wrocław
3. Dobranowski Bartosz MOSiR Bochnia
5. Bogacki Maciej AZS AWF Warszawa
5. Martuś Kacper MOSiR Bochnia
7. Klecuń Konrad MKS Juvenia Wrocław
7. Natkaniec Krzysztof UKS Judo Wolbrom

 
mężczyźni, waga: 60kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szwarnowiecki Damian MKS Juvenia Wrocław
2. Popiel Damian KS "Gwardia" Łódź
3. Pawelec Przemysław UKS "Orkan" Sochaczew
3. Zięć Jakub AZS UW Warszawa
5. Klimas Andrzej UKS Dwójka Rydułtowy
5. Klimas Łukasz UKS Dwójka Rydułtowy
7. Płocheć Jakub MKS Truso Elbląg
7. Sojka Sebastian KS Gwardia Bielsko-Biała

 
mężczyźni, waga: 66kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Beta Aleksander KS "Gwardia" Łódź
2. Józwik Bogdan WKS Śląsk Wrocław
3. Mól Łukasz GKS "Czarni" Bytom
3. Woźniak Michał MMKS Wojownik Skierniewice
5. Brodowski Jakub UKJ 225 Warszawa
5. Szewczyk Łukasz MKS Juvenia Wrocław
7. Jasek Martin AZS Gliwice
7. Jatowtt Antoni WKS Śląsk Wrocław

 
mężczyźni, waga: 73kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Przybysz Sebastian KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Płoński Piotr Gwardia Wrocław
3. Czyż Adam UKJ Ryś Warszawa
3. Kowalczyk Rafał Polonia Rybnik
5. Kwiatkowski Tomasz GKS "Czarni" Bytom
5. Lisowski Marek UKS Bushido-Morus Szczecin
7. Kreft Jacek UKS Opty Gdynia
7. Panek Jakub TS Olimpia Poznań

 
mężczyźni, waga: 81kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gawron Robert GKS "Czarni" Bytom
2. Koszczyński Radosław AZS-UKW Bydgoszcz
3. Partyka Marcin GKS "Czarni" Bytom
3. Wawrzyniak Piotr TS Olimpia Poznań
5. Majda Mateusz K.K.S. Hejnał Kęty
5. Włosiński Maciej TS Wisła Kraków
7. Ciechomski Patryk Jutrzenka Płock
7. Korniluk Arkadiusz AZS AWF Warszawa

 
mężczyźni, waga: 90kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szarek Piotr GKS "Czarni" Bytom
2. Tworzydło Maciej MOSiR Bochnia
3. Dzierżanowski Igor UKJ -AON Warszawa
3. Stróżek Marek MKS Jordan Kraków
5. Olczak Piotr KS "Gwardia" Łódź
5. Szostak Maksymilian TG Sokół Myślenice
7. Kosiński Jan UKS Galeon Gdynia
7. Rycak Mateusz GKS "Czarni" Bytom

 
mężczyźni, waga: 100kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rudnicki Mateusz Gwardia Wrocław
2. Paszkiewicz Michał AZS AWF Wrocław
3. Zakrzewski Jakub KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Zdrojewski Karol AZS-UKW Bydgoszcz
5. Kubicki Maciej K.K.S. Hejnał Kęty
5. Kusz Marcin Gwardia Wrocław
7. Bielecki Daniel KS "Gwardia" Łódź
7. Woźniak Artur UKS 6 Piła

 
mężczyźni, waga: +100kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Gramała Artur AZS WSPiA Poznań
3. Kissk Kevin UKS Bushido-Morus Szczecin
5. Grabowski Bartłomiej GKS "Czarni" Bytom
5. Tomaszewski Karol AZS-UKW Bydgoszcz
7. Kałużny Przemysław UKS Junior Lipno
7. Paszkiewicz Marcin AZS AWF Wrocław

Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio