Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

11.09.2009  - Puchar Polski Seniorów (Gdańsk)

źródło: www.pzjudo.pl

kobiety, waga: 48kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubicka Kinga WKS Flota Gdynia
2. Kojro Justyna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Jopek Barbara UKS Orły Daszewice
3. Stankiewicz Joanna UKS "Judo-Rawa" Rawa Mazowiecka
5. Szypowicz Wiktoria SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Trzcińska Martyna MOS Zatoka Braniewo
7. Narewska Paulina KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Zowczak Anna AZS AWF Wrocław

 
kobiety, waga: 52kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sosnowska Iza AZS Gliwice
2. Martynowicz Martyna Gwardia Opole
3. Jazdończyk Paulina UKS Junior Lipno
3. Wilczyńska Katarzyna AZS Łódź
5. Znojek Natalia Gwardia Opole
7. Kowalczyk Luiza UKS Junior Lipno

 
kobiety, waga: 57kg - 12 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Perenc Agata Polonia Rybnik
2. Łężak Paulina UKJ Orzeł Warszawa
3. Kubań Marta Gwardia Warszawa
3. Zawadzka Paulina AZS UW Warszawa
5. Mohamed-Seghir Fatima SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Parcheta Milena KJ Samuraj Koszalin
7. Książek Anna AZS AWF Wrocław
7. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock

 
kobiety, waga: 63kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Woźniak Monika KS AZS AWFiS Gdańsk
2. Czakańska Luiza GKS "Czarni" Bytom
3. Bielak Małgorzata KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Ozdoba Agata AZS Opole
5. Brysz Anna GKS "Czarni" Bytom
5. Węglarz Paulina GKS "Czarni" Bytom
7. Deptuła Sylwia KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Duszyńska Justyna AZS AWF Wrocław

 
kobiety, waga: 70kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rainczuk Beata GKS "Czarni" Bytom
2. Las Hanna KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Bezrączko Agnieszka GKS "Czarni" Bytom
3. Kłys Katarzyna K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Bensz Elżbieta Gwardia Opole
5. Białas Barbara GKS "Czarni" Bytom
7. Herdzik Izabela AZS Gliwice
7. Tracz Małgorzata TS Wisła Kraków

 
kobiety, waga: 78kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wójtowicz Katarzyna WKS Śląsk Wrocław
2. Wtorkowska Katarzyna AZS UW Warszawa
3. Tomczyk Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
5. Kaps Agnieszka GKS "Czarni" Bytom
5. Lorenc Patrycja JSS Drako 79 Warszawa
7. Łazarska Anna Hetman Białystok
7. Osajda Anna TS Wisła Kraków

 
kobiety, waga: +78kg - 3 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Oziero Anna KJ Samuraj Koszalin
2. Lampkowska Karolina GKS "Czarni" Bytom
3. Bank Monika Gwardia Opole

 
mężczyźni, waga: 60kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Janicki Sebastian WKS Śląsk Wrocław
2. Kuśka Ariel Polonia Rybnik
3. Popiel Damian KS "Gwardia" Łódź
3. Zięć Jakub AZS UW Warszawa
5. Garbacik Bartłomiej TS Wisła Kraków
5. Maciołowski Antoni TS Wisła Kraków
7. Chełminiak Dariusz MKS Olimpijczyk Włocławek
7. Pudłowski Maciek UKJ -AON Warszawa

 
mężczyźni, waga: 66kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zagrodnik Paweł GKS "Czarni" Bytom
2. Rudawiec Ignacy AZS Gliwice
3. Janicki Mariusz WKS Śląsk Wrocław
3. Malczewski Jacek AZS Gliwice
5. Kręcielewski Marek Gwardia Warszawa
5. Wituś Paweł Gwardia Wrocław
7. Majewski Rafał UKJ -AON Warszawa
7. Smorzewski Łukasz UKS Judo Sensei Płock

 
mężczyźni, waga: 73kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kempka Tomasz AZS Gliwice
2. Zaczkiewicz Robert TS Wisła Kraków
3. Bernard Jan AZS AWF Warszawa
3. Kubieniec Michał GKS "Czarni" Bytom
5. Brysz Jacek GKS "Czarni" Bytom
5. Kręcielewski Tomasz Gwardia Warszawa
7. Koszela Paweł AZS UAM Poznań
7. Puzyr Filip SGKS Wybrzeże Gdańsk

 
mężczyźni, waga: 81kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Krajewski Paweł Gwardia Opole
2. Kozłowski Kamil KS AZS AWFiS Gdańsk
3. Garsztecki Bartosz AZS Gliwice
3. Gawron Robert GKS "Czarni" Bytom
5. Mróz Daniel KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Sosnowski Krzysztof KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Partyka Marcin GKS "Czarni" Bytom
7. Wiśniowski Bartosz MOSiR Bochnia

 
mężczyźni, waga: 90kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Koleśnik Łukasz AZS AWF Wrocław
2. Golus Piotr GKS "Czarni" Bytom
3. Krawczyk Wincenty GKS "Czarni" Bytom
3. Płoński Paweł AZS AWF Warszawa
5. Krawczyk Robert GKS "Czarni" Bytom
5. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
7. Liszek Łukasz KS AZS AWFiS Gdańsk
7. Zamęcki Michał AZS AWF Wrocław

 
mężczyźni, waga: 100kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matyjaszek Przemysław GKS "Czarni" Bytom
2. Janik Patryk WKS Śląsk Wrocław
3. Filek Rafał TS Wisła Kraków
3. Panek Kamil KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Buksiński Marcin SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Wójcik Jakub Gwardia Wrocław
7. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Wójciak Kamil WKS Śląsk Wrocław

 
mężczyźni, waga: +100kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sarnacki Maciej AZS AWF Warszawa
2. Deka Piotr KS "Gwardia" Łódź
3. Nasiadko Damian SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Smoliniec Paweł KS AZS AWFiS Gdańsk
5. Grabowski Bartłomiej GKS "Czarni" Bytom
5. Wojnarowicz Janusz GKS "Czarni" Bytom
7. Rosa Michał WKS Flota Gdynia
7. Syguła Kacper AZS UW Warszawa

Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio