Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

10.02.2007  - Liga Indywidualno-Drużynowa Seniorów i Seniorek (Opole)
kobiety, waga: 48kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Konieczny Ewa GKS "Czarni" Bytom
2. Kamińska Małgorzata AZS AWF Warszawa
3. Kozłowska Agata Polonia Rybnik
3. Sochacka Izabela GKS "Czarni" Bytom
5. Daniel Sylwia AZS Gliwice
5. Zabrocka Agnieszka AZS AWF Wrocław
7. Zowczak Anna Juvenia Wrocław
7. Żok Marta MOSiR Mysłowice Mysłowice

 
kobiety, waga: 52kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Machałek Iwona AZS AWF Gdańsk
2. Boguszewska Katarzyna AZS AWF Warszawa
3. Karbowiak Weronika AZS UW Warszawa
3. Kubań Marta Gwardia Warszawa
5. Basińska Ewelina AZS AWF Warszawa
5. Maciej Joanna AZS Opole
7. Roszkiewicz Julia AZS Zarząd Środ. Poznań
7. Zubrzycka Paulina KJ Samuraj Koszalin

 
kobiety, waga: 57kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Letka Barbara WKS Śląsk Wrocław
2. Bielak Małgorzata AZS AWF Gdańsk
3. Bezrączko Agnieszka GKS "Czarni" Bytom
3. Woźniak Monika AZS AWF Gdańsk
5. Knioła Ewa Gwardia Warszawa
5. Wyrzykowska Marta AZS AWF Gdańsk
7. Dikow - Iwanow Monika Gwardia Bielsko-Biała
7. Łężak Paulina UKJ Orzeł Warszawa

 
kobiety, waga: 63kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szczepańska Aneta MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Szostało Małgorzata AZS AWF Warszawa
3. Las Hanna Polonia Rybnik
3. Stanczewska Ewelina Polonia Rybnik
5. Dębogórska Daria GKS "Czarni" Bytom
5. Herdzik Izabela AZS Gliwice
7. Deptuła Sylwia AZS AWF Gdańsk
7. Kłosek Roksana GKS "Czarni" Bytom

 
kobiety, waga: 70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rainczuk Beata GKS "Czarni" Bytom
2. Raińczuk Paulina AZS AWF Gdańsk
3. Adamczyk Izabela MOSiR Mysłowice Mysłowice
3. Kułagowska Justyna AZS AWF Wrocław
5. Białas Barbara GKS "Czarni" Bytom
5. Szulc Karolina AZS Zarząd Środ. Poznań
7. Krzisczyk Agnieszka GKS "Czarni" Bytom
7. Wysińska Lucyna AZS Zarząd Środ. Poznań

 
kobiety, waga: 78kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróbel Katarzyna WKS Śląsk Wrocław
2. Chlipała Agnieszka Gwardia Bielsko-Biała
3. Czepukojć Agnieszka AZS AWF Gdańsk
3. Lampkowska Karolina GKS "Czarni" Bytom
5. Szlendak Katarzyna MKS Chełm
5. Zakolska Katarzyna AZS AWF Wrocław
7. Łazarska Anna Hetman Białystok
7. Maciak Aleksandra AZS AWF Warszawa

 
kobiety, waga: +78kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. SADKOWSKA URSZULA UKS Rekord Olsztyn
2. Kozioł Magdalena AZS AWF Gdańsk
3. Oziero Anna KJ Samuraj Koszalin
4. Tołścik Barbara TS Gwardia Olsztyn

 
mężczyźni, waga: 60kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Jałbrzykowski Paweł UKJ Ryś Warszawa
2. Zamęcki Maciej Gwardia Wrocław
3. Buczak Tomasz Gwardia Wrocław
3. Wieczorek Grzegorz GKS "Czarni" Bytom
5. Furmaniuk Jarosław AZS AWF Warszawa
5. Kempka Jan AZS Gliwice
7. Głuszyk Tomasz UKJ Ryś Warszawa
7. Pezda Szymon AZS AWF Wrocław

 
mężczyźni, waga: 66kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Adamiec Tomasz UKJ Ryś Warszawa
2. Michałek Mateusz GKS "Czarni" Bytom
3. Brysz Jacek GKS "Czarni" Bytom
3. Kręcielewski Marek Gwardia Warszawa
5. Adamek Juliusz Gwardia Opole
5. Kłys Artur TS Wisła Kraków
7. Rowicki Mariusz UKJ Ryś Warszawa
7. Zagrodnik Paweł GKS "Czarni" Bytom

 
mężczyźni, waga: 73kg - 35 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kręcielewski Tomasz Gwardia Warszawa
2. Garsztecki Bartosz AZS Gliwice
3. Kurkiewicz Jakub UKJ Ryś Warszawa
3. Kurkiewicz Piotr UKJ Ryś Warszawa
5. Umański Andrzej MMKS Wojownik Skierniewice
5. Żydak Paweł Gwardia Warszawa
7. Kubieniec Michał MKS Czechowice-Dziedzice
7. Remiarz Adam AZS AWF Wrocław

 
mężczyźni, waga: 81kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błach Łukasz Gwardia Wrocław
2. Gadacz Krzysztof GKS "Czarni" Bytom
3. Lisowski Tomasz GKS "Czarni" Bytom
3. Mróz Daniel AZS AWF Gdańsk
5. Bibrowicz Bartosz Gwardia Wrocław
5. Czajka Grzegorz GKS "Czarni" Bytom
7. Owsianko Piotr UKJ Ryś Warszawa
7. Zamęcki Radosław Gwardia Wrocław

 
mężczyźni, waga: 90kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Koleśnik Łukasz Gwardia Wrocław
2. Węglarz Krzysztof TS Wisła Kraków
3. Kośniewski Marcin AZS Opole
3. Larem Kacper Gwardia Warszawa
5. Krawczyk Wincenty GKS "Czarni" Bytom
5. Łabucki Maciej UKJ Ryś Warszawa
7. Mączyński Rafał KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
7. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa

 
mężczyźni, waga: 100kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matyjaszek Przemysław GKS "Czarni" Bytom
2. Smoliniec Paweł AZS AWF Gdańsk
3. Biegaj Robert UKS Judo Wolbrom Wolbrom
3. Golus Piotr GKS "Czarni" Bytom
5. Ciszewski Krzysztof MMKS Wojownik Skierniewice
5. Janik Patryk WKS Śląsk Wrocław
7. Strasburger Jakub Gwardia Wrocław
7. Wójciak Kamil WKS Śląsk Wrocław

 
mężczyźni, waga: +100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pokrywka Michał Olimpia Poznań
2. Ossoliński Dawid TS Wisła Kraków
3. Chruszczewski Przemysław GKS ,,Olimpia" Grudziądz
3. Towarek Jakub KS Start Radom
5. Deka Piotr ŁPKS Gwardia Łódź
5. Dela Tomasz UKS Judo Wolbrom Wolbrom
7. Kapral Jerzy GKS "Czarni" Bytom
7. Orocz Michał AZS AWF Wrocław

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 Gwardia Wrocław 2 1 1
2 UKJ Ryś Warszawa 2 0 2
3 GKS "Czarni" Bytom 1 2 4
4 Gwardia Warszawa 1 0 2
5 Olimpia Poznań 1 0 0
6 TS Wisła Kraków 0 2 0
7 AZS AWF Gdańsk 0 1 1
8 AZS Gliwice 0 1 0
9 AZS Opole 0 0 1
10 KS Start Radom 0 0 1
11 UKS Judo Wolbrom Wolbrom 0 0 1

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 GKS "Czarni" Bytom 2 0 3
2 WKS Śląsk Wrocław 2 0 0
3 AZS AWF Gdańsk 1 3 2
4 MKS Olimpijczyk Włocławek 1 0 0
5 UKS Rekord Olsztyn 1 0 0
6 AZS AWF Warszawa 0 3 0
7 Gwardia Bielsko-Biała 0 1 0
8 Polonia Rybnik 0 0 3
9 AZS AWF Wrocław 0 0 1
10 AZS UW Warszawa 0 0 1
11 GKS ,,Olimpia" Grudziądz 0 0 1
12 Gwardia Warszawa 0 0 1
13 KJ Samuraj Koszalin 0 0 1
14 MOSiR Mysłowice Mysłowice 0 0 1

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 GKS "Czarni" Bytom 3 2 7
2 Gwardia Wrocław 2 1 1
3 UKJ Ryś Warszawa 2 0 2
4 WKS Śląsk Wrocław 2 0 0
5 AZS AWF Gdańsk 1 4 3
6 Gwardia Warszawa 1 0 3
7 MKS Olimpijczyk Włocławek 1 0 0
8 Olimpia Poznań 1 0 0
9 UKS Rekord Olsztyn 1 0 0
10 AZS AWF Warszawa 0 3 0
11 TS Wisła Kraków 0 2 0
12 AZS Gliwice 0 1 0
13 Gwardia Bielsko-Biała 0 1 0
14 Polonia Rybnik 0 0 3
15 AZS Opole 0 0 1
16 AZS AWF Wrocław 0 0 1
17 AZS UW Warszawa 0 0 1
18 GKS ,,Olimpia" Grudziądz 0 0 1
19 KJ Samuraj Koszalin 0 0 1
20 KS Start Radom 0 0 1
21 MOSiR Mysłowice Mysłowice 0 0 1
22 UKS Judo Wolbrom Wolbrom 0 0 1

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1 GKS "Czarni" Bytom 55.0
2 Gwardia Wrocław 37.0
3 UKJ Ryś Warszawa 37.0
4 Gwardia Warszawa 23.5
5 TS Wisła Kraków 17.5
6 AZS AWF Gdańsk 12.5
7 AZS Gliwice 10.5
8 Olimpia Poznań 9.0
9 UKS Judo Wolbrom Wolbrom 9.0
10 MMKS Wojownik Skierniewice 7.0
11 AZS Opole 5.5
12 KS Start Radom 5.5
13 AZS AWF Warszawa 5.0
14 WKS Śląsk Wrocław 5.0
15 AZS AWF Wrocław 4.5
16 Gwardia Opole 3.5
17 ŁPKS Gwardia Łódź 3.5
18 KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 1.5
19 MKS Czechowice-Dziedzice 1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1 GKS "Czarni" Bytom 44.5
2 AZS AWF Gdańsk 42.0
3 AZS AWF Warszawa 26.0
4 WKS Śląsk Wrocław 18.0
5 Polonia Rybnik 16.5
6 AZS AWF Wrocław 12.5
7 Gwardia Warszawa 9.0
8 MKS Olimpijczyk Włocławek 9.0
9 Gwardia Bielsko-Biała 8.5
10 AZS Gliwice 7.0
11 MOSiR Mysłowice Mysłowice 7.0
12 AZS Zarząd Środ. Poznań 6.5
13 AZS UW Warszawa 5.5
14 GKS ,,Olimpia" Grudziądz 5.5
15 UKS Rekord Olsztyn 5.0
16 AZS Opole 3.5
17 KJ Samuraj Koszalin 3.5
18 MKS Chełm 3.5
19 Hetman Białystok 1.5
20 Juvenia Wrocław 1.5
21 UKJ Orzeł Warszawa 1.5
22 TS Gwardia Olsztyn 1.0

Klasyfikacja punktowa - razem
Lp Klub Punkty
1 GKS "Czarni" Bytom 99.5
2 AZS AWF Gdańsk 54.5
3 Gwardia Wrocław 37.0
4 UKJ Ryś Warszawa 37.0
5 Gwardia Warszawa 32.5
6 AZS AWF Warszawa 31.0
7 WKS Śląsk Wrocław 23.0
8 AZS Gliwice 17.5
9 TS Wisła Kraków 17.5
10 AZS AWF Wrocław 17.0
11 Polonia Rybnik 16.5
12 AZS Opole 9.0
13 MKS Olimpijczyk Włocławek 9.0
14 Olimpia Poznań 9.0
15 UKS Judo Wolbrom Wolbrom 9.0
16 Gwardia Bielsko-Biała 8.5
17 MMKS Wojownik Skierniewice 7.0
18 MOSiR Mysłowice Mysłowice 7.0
19 AZS Zarząd Środ. Poznań 6.5
20 AZS UW Warszawa 5.5
21 GKS ,,Olimpia" Grudziądz 5.5
22 KS Start Radom 5.5
23 UKS Rekord Olsztyn 5.0
24 Gwardia Opole 3.5
25 KJ Samuraj Koszalin 3.5
26 ŁPKS Gwardia Łódź 3.5
27 MKS Chełm 3.5
28 Hetman Białystok 1.5
29 Juvenia Wrocław 1.5
30 KJ Koka Jastrzębie-Zdrój 1.5
31 MKS Czechowice-Dziedzice 1.5
32 UKJ Orzeł Warszawa 1.5
33 TS Gwardia Olsztyn 1.0
 

Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio