Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

10.03.2007  - Puchar Polski OTK Juniorek i Juniorów Młodszych (Bielsko-Biała)

Zbiorcze wyniki (PDF)

kobiety, waga: 40kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pieńkowska Karolina AZS UW Warszawa
2. Mendyka Agnieszka MOSiR Mysłowice Mysłowice
3. Grabowicz Adriana AKS Strzegom
3. Tronina Magdalena PTS Walter Rzeszów
5. Majda Monika AZS Zarząd Środ. Poznań
5. Witkowska Joanna UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Krześlak Dominika JSS Drako 79 Warszawa
7. Liber Sonja Towarzystwo Sportowe Olimpia Poznań

 
kobiety, waga: 44kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sosnowska Iza AZS Gliwice
2. STANKIEWICZ Joanna UKS JUDO RAWA Rawa Mazowiecka
3. Ososińska Agnieszka Juvenia Wrocław
3. Przybylska Agnieszka Juvenia Wrocław
5. Bochniarz Angelika UKS-GKJ Głogów
5. Góral Ewelina MOSiR Mysłowice Mysłowice
7. Pajączkowska Dagmara MOSiR Cieszyn
7. Zając Magda UKS Opty Gdynia

 
kobiety, waga: 48kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pertkiewicz Paulina STS Gryf-3 Słupsk
2. Karbowiak Pia AZS UW Warszawa
3. Pawlikowska Zuzanna AZS AWF Gdańsk
3. Podolak Arleta MKS Padwa Zamość
5. Jamróg Agnieszka UKS "MOSiR" Jasło Jasło
5. Tałach Karolina SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Chruszcz Ilona KJ Samuraj Koszalin
7. Murawska Monika UKS Ósemka Nowa Sól

 
kobiety, waga: 52kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom Wolbrom
3. Konsiel Dominika ŁPKS Gwardia Łódź
3. Kurzej Klaudia AKS Strzegom
5. Iwanow Aurelia MKS Truso Elbląg
5. Mirus Izabela TS Wisła Kraków
7. Czarnocka Ilona UKS 225 Warszawa
7. Karpała Justyna AZS Opole

 
kobiety, waga: 57kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błach Dominika AZS AWF Gdańsk
2. Brysz Anna GKS "Czarni" Bytom
3. Cal Agata AZS Łódź
3. Kowalczyk Magdalena TKS "Judo" Toruń
5. Karbowiak Stefania AZS UW Warszawa
5. Wirkus Natalia SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Citko Aneta UKS Opty Gdynia
7. Tarkowska Paulina Pałac Młodzieży Tarnów

 
kobiety, waga: 63kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Anderwald Maria ŁPKS Gwardia Łódź
2. Krysiak Olga UKS Bushi Łódź
3. Korzystka Izabela UKS Judo Świdnica
3. Rycak Monika Gwardia Bielsko-Biała
5. Porębska Wioletta LKS Iskra Iskrzyszyn
5. Tracz Małgorzata TS Wisła Kraków
7. Sielska Natalia SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Wirtel Weronika MKS Jordan Kraków

 
kobiety, waga: 70kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Misztal Jagoda AZS Puławy
2. Kusior Iwona UKS Junior Lipno Lipno
3. Lorenc Patrycja JSS Drako 79 Warszawa
3. Szwiec Emilia Juvenia Wrocław
5. Bednarz Katarzyna Budowlani Sosnowiec
5. Rutkowska Marta AZS Gliwice
7. Pszczółka Gabriela TS Wisła Kraków
7. Sobczak Marta UKS Gimnazjon Suchy Las

 
kobiety, waga: +70kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rózga Marta ŁPKS Gwardia Łódź
2. Wasek Kamila Juvenia Wrocław
3. Kriese Teresa UKS-GKJ Głogów
3. Łoboda Katarzyna UKS Ippon Tychy
5. Matlosz Katarzyna UKS-GKJ Głogów
5. Wiśniewska Natalia UKS "Orkan" Sochaczew
7. Konieczna Olga UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Wiśniewska Marta UKS "Shizoku" Ostróda

 
mężczyźni, waga: 46kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zięć Jakub AZS UW Warszawa
2. Białkowski Łukasz MKS Truso Elbląg
3. Feliga Konrad UKS Siódemka Sochaczew
3. Szwarnowiecki Damian Juvenia Wrocław
5. Chlebik Sebastian GKS "Czarni" Bytom
5. Kurzej Karol AKS Strzegom
7. Brot Jan ŁPKS Gwardia Łódź
7. kazanecki Konrad UKS 225 Warszawa

 
mężczyźni, waga: 50kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wydrzyński Marcin GKS "Czarni" Bytom
2. Golus Łukasz GKS "Czarni" Bytom
3. Kiełbasiński Łukasz UKJ Ryś Warszawa
3. Wituś Rafał Juvenia Wrocław
5. Błoński Roman STS Gryf-3 Słupsk
5. Piotrkowski Michał ŁPKS Gwardia Łódź
7. Kurzej Daniel AKS Strzegom
7. Pawelec Przemysław UKS "Orkan" Sochaczew

 
mężczyźni, waga: 55kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Mól Łukasz GKS "Czarni" Bytom
2. Bołoz Łukasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Przybysz Sebastian STS Gryf-3 Słupsk
3. Przychodzeń Dawid SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Poniecki Jakub ŁPKS Gwardia Łódź
5. Popiel Damian ŁPKS Gwardia Łódź
7. Tonga Mateusz MKS Truso Elbląg
7. Zawadzki Damian KS Start Radom

 
mężczyźni, waga: 60kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Beta Aleksander ŁPKS Gwardia Łódź
2. Pawłowski Adam Towarzystwo Sportowe Olimpia Poznań
3. Klimas Andrzej UKS Dwójka Rydułtowy
3. Płoński Piotr JSS Gwardia Jelenia Góra
5. Chrapkiewicz Marek Gwardia Bielsko-Biała
5. Kuganda Mateusz UKS Judo Wolbrom Wolbrom
7. Feliga Dawid UKS Siódemka Sochaczew
7. Rydwański Michał AKS Strzegom

 
mężczyźni, waga: 66kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lewiński Grzegorz UKJ -AON Warszawa
2. Puzyr Filip SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Jóźwik Bogdan WKS Śląsk Wrocław
3. Karpiński Michał K.S.JUDO GWARDIA Koszalin
5. Masiukiewicz Paweł UKS 225 Warszawa
5. Rycek Mateusz Gwardia Bielsko-Biała
7. Augustowski Remigiusz KU AZS UKW Bydgoszcz Bydgoszcz
7. Lisowski Marek UKS Bushido-Morus Szczecin

 
mężczyźni, waga: 73kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wawrzyniak Piotr Towarzystwo Sportowe Olimpia Poznań
2. Tworzydło Maciej MOSiR Bochnia
3. Brzeziński Mariusz UKJ -AON Warszawa
3. MACIEJEWSKI Mateusz WKS Flota Gdynia
5. Pasiński Kamil UKS Targówek Warszawa
5. Wacikowski Paweł UKS Siódemka Mława
7. Borowski Piotr Polonia Rybnik
7. Kwiatkowski Tomasz GKS "Czarni" Bytom

 
mężczyźni, waga: 81kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sałek Mikołaj SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Rudnicki Mateusz Juvenia Wrocław
3. Olczak Piotr UKS Bushi Łódź
3. Płonka Marcin Gwardia Bielsko-Biała
5. Latocha Krzysztof Juvenia Wrocław
5. Pintal Kajetan TS Wisła Kraków
7. Olczak Bartłomiej Juvenia Wrocław
7. Owsianko Adam UKJ Ryś Warszawa

 
mężczyźni, waga: 90kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Zarzeczny Jakub SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Tałach Tomasz SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Rogalski Bartosz Towarzystwo Sportowe Olimpia Poznań
3. Tomaszewski Karol KU AZS UKW Bydgoszcz Bydgoszcz
5. Bielecki Patryk GKS "Czarni" Bytom
5. Dowgird Wiktor UKS Bushi Łódź
7. Paszkiewicz Marcin AZS AWF Wrocław
7. Romaniuk Oskar TS Wisła Kraków

 
mężczyźni, waga: +90kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Samczuk Mateusz UKS Narew Łapy
2. Zdrojewski Karol KU AZS UKW Bydgoszcz Bydgoszcz
3. Kusz Marcin JSS Gwardia Jelenia Góra
3. Naruszewicz Karol Żak Ełk
5. Banaszak Łukasz UKS Dwunastka Leszno
5. Michno Marek TS Wisła Kraków
7. Bieleń Marek UKS 15 Krosno

Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio