Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

24.03.2007  - Puchar Polski OTK Juniorek i Juniorów (Bydgoszcz)

Zbiorcze wyniki (PDF)

kobiety, waga: 48kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Konieczny Ewa GKS "Czarni" Bytom
2. Lech Ewelina AZS AWF Wrocław
3. Chruszcz Ilona KJ Samuraj Koszalin
3. Pawlikowska Zuzanna AZS AWF Gdańsk
5. Łapa Milena MKS Padwa Zamość
5. Nowakowska Małgorzata KJ Samuraj Koszalin
7. Daniel Sylwia AZS Gliwice
7. Sochacka Izabela GKS "Czarni" Bytom

 
kobiety, waga: 52kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Karbowiak Weronika AZS UW Warszawa
2. Kubań Marta Gwardia Warszawa
3. Borawska Sylwia AZS UW Warszawa
3. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Pepera Beata UKS Judo Wolbrom
5. Zowczak Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
7. Dawczak Paulina GKS "Czarni" Bytom
7. Roszkiewicz Julia AZS Zarząd Środ. Poznań

 
kobiety, waga: 57kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Perenc Agata Polonia Rybnik
2. Kupiec Katarzyna Błękitni Tarnów
3. Juras Katarzyna UKS-GKJ Głogów
3. Zubrzycka Paulina KJ Samuraj Koszalin
5. Mohamed-Seghir Fatima-Zohra SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Stasiecka Katarzyna UKJ -AON Warszawa
7. Maślińska Natalia PTS Gwardia Bydgoszcz
7. Parcheta Milena KJ Samuraj Koszalin

 
kobiety, waga: 63kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozdoba Agata AZS Opole
2. Bezrączko Agnieszka GKS "Czarni" Bytom
3. Anderwald Maria ŁPKS Gwardia Łódź
3. Dębogórska Daria GKS "Czarni" Bytom
5. Furmanek Katarzyna AZS AWF Gdańsk
5. Gralewicz Agnieszka MOS Zatoka Braniewo
7. Bensz Elżbieta Gwardia Opole
7. Las Hanna Polonia Rybnik

 
kobiety, waga: 70kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kmetko Anna MKS Juvenia Wrocław
2. Ziółkowska Wioletta MKS Jedynka Łódź
3. Gubańska Magdalena UKS Gimnazjon Suchy Las
3. Raczyńska Agnieszka WKS Śląsk Wrocław
5. Wojna Joanna Pałac Młodzieży Tarnów
5. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las
7. Lorenc Patrycja JSS Drako 79 Warszawa
7. Stanios Martyna PUKS Makowiec Skaryszew

 
kobiety, waga: 78kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Rózga Marta ŁPKS Gwardia Łódź
3. Łazarska Anna Hetman Białystok
3. Niewirowska Agnieszka MKS Juvenia Wrocław
5. Andrzejczak Aleksandra UKS Galeon Gdynia
5. Tomczak Sylwia UKS 2 Stalowa Wola
7. Maciejczak Katarzyna MKS Jedynka Łódź
7. Rybowska Anna MKS Jedynka Łódź

 
kobiety, waga: +78kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Nasiadko Wioletta SGKS Wybrzeże Gdańsk
2. Tołścik Barbara TS Gwardia Olsztyn
3. Jaworska Joanna MKS Truso Elbląg
3. Wasek Kamila MKS Juvenia Wrocław
5. Gajda Katarzyna MMKS Wojownik Skierniewice
5. Papaj Aleksandra UKS Judo Wolbrom
7. Mędykowska Katarzyna AZS AWF Gorzów Wlkp.
7. Wantuch Marta Pałac Młodzieży Tarnów

 
kobiety, waga: 44kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sosnowska Iza AZS Gliwice
2. STANKIEWICZ Joanna UKS Judo-Rawa Rawa Mazowiecka
3. Biała Magdalena MKS Jordan Kraków
3. Werner Katarzyna UKS Olimp Rawicz
5. Hańczyk Aleksandra UKS Ósemka Nowa Sól
5. Mendyka Agnieszka MOSiR Mysłowice
7. Krześlak Dominika JSS Drako 79 Warszawa
7. Zając Magda UKS Opty Gdynia

 
mężczyźni, waga: 60kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Gruszczyński Mateusz Gwardia Warszawa
2. Maciołowski Antoni TS Wisła Kraków
3. Głuszyk Tomasz UKJ Ryś Warszawa
3. Wandor Łukasz KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Kuśka Ariel Polonia Rybnik
5. Płoński Piotr JSS Gwardia Jelenia Góra
7. Chrapkiewicz Marek KS Gwardia Bielsko-Biała
7. Wieczorek Grzegorz GKS "Czarni" Bytom

 
mężczyźni, waga: 66kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Brysz Jacek GKS "Czarni" Bytom
2. Malczewski Jacek AZS Gliwice
3. Bernard Jan AZS AWF Warszawa
3. Pawlikowski Filip AZS AWF Gdańsk
5. Lewiński Grzegorz UKJ -AON Warszawa
5. Raczyński Jakub GKS "Czarni" Bytom
7. Dziuba Wojciech Polonia Rybnik
7. Gajewski Rafał SGKS Wybrzeże Gdańsk

 
mężczyźni, waga: 73kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kurkiewicz Piotr UKJ Ryś Warszawa
2. Niedzielski Marcin AZS Gliwice
3. Kowalik Jan AZS AWF Gdańsk
3. Piaszczak Kamil Gwardia Warszawa
5. Podgórczyk Miłosz UKS De La Salle Gdańsk
5. Żamojda Norbert Gwardia Warszawa
7. Koszela Paweł AZS UAM Poznań
7. Mielcarek Błażej AZS AWF Gdańsk

 
mężczyźni, waga: 81kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Szyprowski Bartosz Yawara Warszawa
2. Owsianko Piotr UKJ Ryś Warszawa
3. Gawron Robert GKS "Czarni" Bytom
3. Zalewski Robert SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Karolkowski Piotr AZS AWF Warszawa
5. Wiśniowski Bartosz MOSiR Bochnia
7. Ludwiniak Marcin UKJ -AON Warszawa
7. Sobiegraj Michał Gwardia Wrocław

 
mężczyźni, waga: 90kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Larem Kacper Gwardia Warszawa
2. Laskowski Łukasz KS Judo Gwardia Koszalin
3. Domański Tomasz AZS AWF Gdańsk
3. Skorupski Jan WTJ Włocławek
5. Tworzydło Wojciech MOSiR Bochnia
5. Zatyka Łukasz AZS UW Warszawa
7. Grodzicki Łukasz UKS Ósemka Nowa Sól
7. Łabucki Maciej UKJ Ryś Warszawa

 
mężczyźni, waga: 100kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stypułkowski Mateusz AZS Łódź
2. Anderwald Bartłomiej ŁPKS Gwardia Łódź
3. Filek Rafał TS Wisła Kraków
3. Wójciak Kamil WKS Śląsk Wrocław
5. Musiał Piotr AZS AWF Warszawa
5. Mycek Adam AZS AWF Wrocław
7. Paszkiewicz Michał AZS AWF Wrocław
7. Urban Michał AZS AWF Wrocław

 
mężczyźni, waga: +100kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Woźniak Krzysztof PKS WSP Szczytno
2. Rosa Michał WKS Flota Gdynia
3. Chebda Jakob Gwardia Warszawa
3. Samczuk Mateusz UKS Narew Łapy
5. Bąk Jakub KS Gwardia Bielsko-Biała
5. Kachnowicz Tomasz UKS Piast Wrzeście
7. Ciszewski Mateusz UKS Kata Pruszków
7. Watychowicz Krzysztof UKS Bushido-Morus Szczecin

 
mężczyźni, waga: 55kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Trojanowski Michał KS Start Radom
2. Krzywosz Paweł UKJ Ryś Warszawa
3. Mól Łukasz GKS "Czarni" Bytom
3. Przybysz Sebastian STS Gryf-3 Słupsk
5. Chełminiak Dariusz MKS Olimpijczyk Włocławek
5. Rawiak Andrzej UKS Judo Pawłowice
7. Kreft Jacek UKS Opty Gdynia
7. Popiel Damian ŁPKS Gwardia Łódź

Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio