Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

01.06.2007  - Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów (Warszawa)

Zbiorcze wyniki (PDF)
Klasyfikacje (PDF)

kobiety, waga: 48kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kubicka Kinga AZS Kielce
2. Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy
3. Kamińska Małgorzata AZS AWF Warszawa
3. Konieczny Ewa GKS "Czarni" Bytom
5. Sochacka Izabela GKS "Czarni" Bytom
5. Zabrocka Agnieszka AZS AWF Wrocław
7. Maciej Joanna AZS Opole
7. Przybyłowska Agata UKS Siódemka Sochaczew

 
kobiety, waga: 52kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Cabaj Monika AZS AWF Gdańsk
2. Machałek Iwona AZS AWF Gdańsk
3. Karbowiak Weronika AZS UW Warszawa
3. Martynowicz Martyna Gwardia Opole
5. Kubań Marta Gwardia Warszawa
5. Pasternak Katarzyna UKJ -AON Warszawa
7. Borawska Sylwia AZS UW Warszawa
7. Wilczyńska Katarzyna AZS Łódź

 
kobiety, waga: 57kg - 18 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kołodziej Inga Gwardia Warszawa
2. Bielak Małgorzata AZS AWF Gdańsk
3. Letka Barbara WKS Śląsk Wrocław
3. Woźniak Monika AZS AWF Gdańsk
5. Knioła Ewa Gwardia Warszawa
5. Wyrzykowska Marta AZS AWF Gdańsk
7. Bezrączko Agnieszka GKS "Czarni" Bytom
7. Zawadzka Paulina AZS UW Warszawa

 
kobiety, waga: 63kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Raińczuk Paulina AZS AWF Gdańsk
2. Szczepańska Aneta MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Iwańska-Wiwatowska Ewa UKS Kodokan Toruń
3. Stanczewska Ewelina Polonia Rybnik
5. Herdzik Izabela AZS Gliwice
5. Las Hanna Polonia Rybnik
7. Koszela Karolina AZS AWF Wrocław
7. Szostało Małgorzata AZS AWF Warszawa

 
kobiety, waga: 70kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rainczuk Beata GKS "Czarni" Bytom
2. Czepukojć Agnieszka AZS AWF Gdańsk
3. Piłocik Katarzyna MKS Czechowice-Dziedzice
3. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Jurkowska Hanna AZS Zarząd Środ. Poznań
5. Raczyńska Agnieszka WKS Śląsk Wrocław
7. Adamczyk Izabela MOSiR Mysłowice
7. Kułagowska Justyna AZS AWF Wrocław

 
kobiety, waga: 78kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróbel Katarzyna WKS Śląsk Wrocław
2. Lampkowska Karolina GKS "Czarni" Bytom
3. Maciak Aleksandra AZS AWF Warszawa
3. Zakolska Katarzyna AZS AWF Wrocław
5. Łazarska Anna Hetman Białystok
5. Wtorkowska Katarzyna AZS UW Warszawa
7. Szlendak Katarzyna MKS Chełm
7. Tomczyk Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk

 
kobiety, waga: +78kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Górnicka Małgorzata AZS AWF Wrocław
2. Sadkowska Urszula UKS Rekord Olsztyn
3. Kozioł Magdalena AZS AWF Gdańsk
3. Makuła Marzena AZS AWF Wrocław
5. Nasiadko Wioletta SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Oziero Anna KJ Samuraj Koszalin
7. Ogórek Magdalena AZS AWF Wrocław
7. Rulka Emilia UKS Rekord Olsztyn

 
kobiety, waga: OPEN - 37 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Makuła Marzena AZS AWF Wrocław
2. Czepukojć Agnieszka AZS AWF Gdańsk
3. Kozioł Magdalena AZS AWF Gdańsk
3. Rulka Emilia UKS Rekord Olsztyn
5. Nasiadko Wioletta SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Sadkowska Urszula UKS Rekord Olsztyn
7. Herdzik Izabela AZS Gliwice
7. Łazarska Anna Hetman Białystok

 
mężczyźni, waga: 60kg - 22 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Sułek Kamil Gwardia Warszawa
2. Kręcielewski Marek Gwardia Warszawa
3. Irek Maciej AZS UW Warszawa
3. Rowicki Mariusz UKJ Ryś Warszawa
5. Głuszyk Tomasz UKJ Ryś Warszawa
5. Wieczorek Grzegorz GKS "Czarni" Bytom
7. Jałbrzykowski Paweł UKJ Ryś Warszawa
7. Jurowski Krystian Hejnał Kęty

 
mężczyźni, waga: 66kg - 29 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Adamiec Tomasz UKJ Ryś Warszawa
2. Zagrodnik Paweł GKS "Czarni" Bytom
3. Janicki Mariusz WKS Śląsk Wrocław
3. Michałek Mateusz GKS "Czarni" Bytom
5. Kowalski Tomasz AZS Opole
5. Rudawiec Ignacy AZS Gliwice
7. Raczyński Jakub GKS "Czarni" Bytom
7. Staśkiewicz Tomasz UKJ Ryś Warszawa

 
mężczyźni, waga: 73kg - 43 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wiłkomirski Krzysztof AZS UW Warszawa
2. Garsztecki Bartosz AZS Gliwice
3. Bułka Jakub Gwardia Opole
3. Kurkiewicz Piotr UKJ Ryś Warszawa
5. Piekarczyk Wojciech Gwardia Opole
5. Trędowski Robert Gwardia Warszawa
7. Partyka Marcin MKS Czechowice-Dziedzice
7. Żydak Paweł Gwardia Warszawa

 
mężczyźni, waga: 81kg - 38 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błach Łukasz Gwardia Wrocław
2. Bałanda Łukasz AZS UW Warszawa
3. Czajka Grzegorz GKS "Czarni" Bytom
3. Gadacz Krzysztof GKS "Czarni" Bytom
5. Skórkowski Tomasz AZS AWF Wrocław
5. Zamęcki Radosław Gwardia Wrocław
7. Bibrowicz Bartosz Gwardia Wrocław
7. Szyprowski Bartosz Yawara Warszawa

 
mężczyźni, waga: 90kg - 28 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Koleśnik Łukasz Gwardia Wrocław
2. Węglarz Krzysztof TS Wisła Kraków
3. Krawczyk Wincenty GKS "Czarni" Bytom
3. Zbyszewski Piotr TS Wisła Kraków
5. Kośniewski Marcin AZS Opole
5. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
7. Larem Kacper Gwardia Warszawa
7. Nyklarz Przemysław Gwardia Opole

 
mężczyźni, waga: 100kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matyjaszek Przemysław GKS "Czarni" Bytom
2. Janik Patryk WKS Śląsk Wrocław
3. Golus Piotr GKS "Czarni" Bytom
3. Panek Kamil AZS AWF Gdańsk
5. Cywiński Piotr AZS AWF Wrocław
5. Szymajda Przemysław AZS PW Warszawa
7. Ciemieniewski Jarosław ŁPKS Gwardia Łódź
7. Zieniawa Michał UKS Budokan Gdańsk

 
mężczyźni, waga: +100kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Eitel Grzegorz Gwardia Warszawa
2. Wojnarowicz Janusz GKS "Czarni" Bytom
3. Pokrywka Michał TS Olimpia Poznań
3. Sitarski Paweł Gwardia Warszawa
5. MALOWANIEC PAWEł Gwardia Opole
5. Wolszczak Mirosław WKS Śląsk Wrocław
7. Deka Piotr ŁPKS Gwardia Łódź
7. Misztal Eugeniusz GKS "Czarni" Bytom

 
mężczyźni, waga: OPEN - 37 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Matyjaszek Przemysław GKS "Czarni" Bytom
2. Golus Piotr GKS "Czarni" Bytom
3. Panek Kamil AZS AWF Gdańsk
3. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
5. Krawczyk Wincenty GKS "Czarni" Bytom
5. MALOWANIEC PAWEł Gwardia Opole
7. Buksiński Marcin SGKS Wybrzeże Gdańsk
7. Rutkowski Rafał AZS AWF Gdańsk

 

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni

Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 GKS "Czarni" Bytom 2 3 5
2 Gwardia Warszawa 2 1 1
3 Gwardia Wrocław 2 0 0
4 AZS UW Warszawa 1 1 1
5 UKJ Ryś Warszawa 1 0 2
6 TS Wisła Kraków 0 1 1
7 WKS Śląsk Wrocław 0 1 1
8 AZS Gliwice 0 1 0
9 AZS AWF Gdańsk 0 0 2
10 AZS AWF Warszawa 0 0 1
11 Gwardia Opole 0 0 1
12 TS Olimpia Poznań 0 0 1

Klasyfikacja medalowa - kobiety
 
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 AZS AWF Gdańsk 2 4 3
2 AZS AWF Wrocław 2 0 2
3 GKS "Czarni" Bytom 1 1 1
4 WKS Śląsk Wrocław 1 0 1
5 AZS Kielce 1 0 0
6 Gwardia Warszawa 1 0 0
7 UKS Rekord Olsztyn 0 1 1
8 MKS Olimpijczyk Włocławek 0 1 0
9 UKS Narew Łapy 0 1 0
10 AZS AWF Warszawa 0 0 2
11 AZS UW Warszawa 0 0 1
12 Gwardia Opole 0 0 1
13 MKS Czechowice-Dziedzice 0 0 1
14 Polonia Rybnik 0 0 1
15 SGKS Wybrzeże Gdańsk 0 0 1
16 UKS Kodokan Toruń 0 0 1

Klasyfikacja medalowa - razem
 
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 GKS "Czarni" Bytom 3 4 6
2 Gwardia Warszawa 3 1 1
3 AZS AWF Gdańsk 2 4 5
4 AZS AWF Wrocław 2 0 2
5 Gwardia Wrocław 2 0 0
6 AZS UW Warszawa 1 1 2
7 WKS Śląsk Wrocław 1 1 2
8 UKJ Ryś Warszawa 1 0 2
9 AZS Kielce 1 0 0
10 TS Wisła Kraków 0 1 1
11 UKS Rekord Olsztyn 0 1 1
12 AZS Gliwice 0 1 0
13 MKS Olimpijczyk Włocławek 0 1 0
14 UKS Narew Łapy 0 1 0
15 AZS AWF Warszawa 0 0 3
16 Gwardia Opole 0 0 2
17 MKS Czechowice-Dziedzice 0 0 1
18 Polonia Rybnik 0 0 1
19 SGKS Wybrzeże Gdańsk 0 0 1
20 TS Olimpia Poznań 0 0 1
21 UKS Kodokan Toruń 0 0 1

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
 
Lp Klub Punkty
1 GKS "Czarni" Bytom 76.5
2 Gwardia Warszawa 37.0
3 UKJ Ryś Warszawa 26.5
4 Gwardia Wrocław 23.0
5 AZS UW Warszawa 21.5
6 Gwardia Opole 17.5
7 WKS Śląsk Wrocław 16.0
8 AZS AWF Gdańsk 12.5
9 TS Wisła Kraków 12.5
10 AZS Gliwice 10.5
11 AZS AWF Warszawa 9.0
12 AZS Opole 7.0
13 AZS AWF Wrocław 7.0
14 TS Olimpia Poznań 5.5
15 AZS PW Warszawa 3.5
16 ŁPKS Gwardia Łódź 3.0
17 Hejnał Kęty 1.5
18 MKS Czechowice-Dziedzice 1.5
19 SGKS Wybrzeże Gdańsk 1.5
20 UKS Budokan Gdańsk 1.5
21 Yawara Warszawa 1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
 
Lp Klub Punkty
1 AZS AWF Gdańsk 66.0
2 AZS AWF Wrocław 37.0
3 GKS "Czarni" Bytom 26.5
4 WKS Śląsk Wrocław 18.0
5 UKS Rekord Olsztyn 17.5
6 Gwardia Warszawa 16.0
7 SGKS Wybrzeże Gdańsk 14.0
8 AZS AWF Warszawa 12.5
9 AZS UW Warszawa 12.0
10 AZS Kielce 9.0
11 Polonia Rybnik 9.0
12 MKS Olimpijczyk Włocławek 7.0
13 UKS Narew Łapy 7.0
14 Gwardia Opole 5.5
15 MKS Czechowice-Dziedzice 5.5
16 UKS Kodokan Toruń 5.5
17 AZS Gliwice 5.0
18 Hetman Białystok 5.0
19 AZS Zarząd Środ. Poznań 3.5
20 KJ Samuraj Koszalin 3.5
21 UKJ -AON Warszawa 3.5
22 AZS Łódź 1.5
23 AZS Opole 1.5
24 MKS Chełm 1.5
25 MOSiR Mysłowice 1.5
26 UKS Siódemka Sochaczew 1.5

Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio