Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

22.09.2007  - Liga Indywidualno Drużynowa Kobiet i Mężczyzn III rzut (Wrocław)
Zbiorcze wyniki (PDF)
Klasyfikacje (PDF)
kobiety, waga: 48kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kamińska Małgorzata AZS AWF Warszawa
2. Lech Ewelina AZS AWF Wrocław
3. Przybyłowska Agata UKS Siódemka Sochaczew
3. Sochacka Izabela GKS "Czarni" Bytom
5. Daniel Sylwia AZS Gliwice
5. Zowczak Anna MKS Juvenia Wrocław

 
kobiety, waga: 52kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Basińska Ewelina AZS AWF Warszawa
2. Karbowiak Weronika AZS UW Warszawa
3. Jasiurkowska Agnieszka AZS Opole
3. Martynowicz Martyna Gwardia Opole
5. Pasternak Katarzyna UKJ -AON Warszawa
5. Rozbicka Anna AZS Zarząd Środ. Poznań
7. Maciej Joanna AZS Opole
7. Roszkiewicz Julia AZS Zarząd Środ. Poznań

 
kobiety, waga: 57kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bielak Małgorzata AZS AWF Gdańsk
2. Woźniak Monika AZS AWF Gdańsk
3. Dawczak Paulina GKS "Czarni" Bytom
3. Letka Barbara WKS Śląsk Wrocław
5. Korfanty Magdalena MKS Pałac Młodzieży Katowice
5. Ozdoba Agata AZS Opole
7. Licznar Marta AZS Opole
7. Wyrzykowska Marta AZS AWF Gdańsk

 
kobiety, waga: 63kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Deptuła Sylwia AZS AWF Gdańsk
2. Stanczewska Ewelina Polonia Rybnik
3. Bezrączko Agnieszka GKS "Czarni" Bytom
3. Herdzik Izabela AZS Gliwice
5. Koszela Karolina AZS AWF Wrocław
5. Niezgoda Katarzyna GKS "Czarni" Bytom
7. Kłosek Roksana GKS "Czarni" Bytom
7. Stępniak Katarzyna AZS UW Warszawa

 
kobiety, waga: 70kg - 11 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Rainczuk Beata GKS "Czarni" Bytom
2. Czepukojć Agnieszka AZS AWF Gdańsk
3. Białas Barbara GKS "Czarni" Bytom
3. Ziółkowska Wioletta MKS Jedynka Łódź
5. Wawro Judyta AZS Opole
5. Wojna Joanna Pałac Młodzieży Tarnów
7. Luboń Katarzyna AZS Zarząd Środ. Poznań
7. Szostało Małgorzata AZS AWF Warszawa

 
kobiety, waga: 78kg - 6 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lampkowska Karolina GKS "Czarni" Bytom
2. Kułagowska Justyna AZS AWF Wrocław
3. Chlipała Agnieszka KS Gwardia Bielsko-Biała
3. Tomczyk Paulina SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Szlendak Katarzyna MKS Chełm

 
kobiety, waga: +78kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Górnicka Małgorzata AZS AWF Wrocław
2. Kozioł Magdalena AZS AWF Gdańsk
3. Ogórek Magdalena UKS Ósemka Nowa Sól
4. Makuła Marzena AZS AWF Wrocław


 
mężczyźni, waga: 60kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kręcielewski Marek Gwardia Warszawa
2. Buczak Tomasz Gwardia Wrocław
3. Jałbrzykowski Paweł UKJ Ryś Warszawa
3. Maciołowski Antoni TS Wisła Kraków
5. Furmaniuk Jarosław AZS AWF Warszawa
5. Waliszek Wojciech ŁPKS Gwardia Łódź
7. Kempka Jan AZS Gliwice
7. Wiśniowski Mariusz TS Wisła Kraków

 
mężczyźni, waga: 66kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalski Tomasz AZS Opole
2. Bernard Jan AZS AWF Warszawa
3. Kłys Artur TS Wisła Kraków
3. Raczyński Jakub GKS "Czarni" Bytom
5. Głuszyk Tomasz UKJ Ryś Warszawa
5. Malczewski Jacek AZS Gliwice
7. Pawlikowski Filip AZS AWF Gdańsk
7. Smorzewski Łukasz UKS Judo-Kano Płock

 
mężczyźni, waga: 73kg - 31 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Żydak Paweł Gwardia Warszawa
2. Rudawiec Ignacy AZS Gliwice
3. Kubieniec Michał GKS "Czarni" Bytom
3. Kurkiewicz Jakub UKJ Ryś Warszawa
5. Pacholak Mateusz AZS UW Warszawa
5. Zagrodnik Paweł GKS "Czarni" Bytom
7. Michałek Mateusz GKS "Czarni" Bytom
7. Partyka Marcin MKS Czechowice-Dziedzice

 
mężczyźni, waga: 81kg - 24 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lisowski Tomasz GKS "Czarni" Bytom
2. Garsztecki Bartosz AZS Gliwice
3. Gadacz Krzysztof GKS "Czarni" Bytom
3. Mielcarek Błażej AZS AWF Gdańsk
5. Bukowski Paweł AZS AWF Warszawa
5. Zamęcki Michał Gwardia Wrocław
7. Płoński Paweł AZS AWF Warszawa
7. Wiśniowski Bartosz MOSiR Bochnia

 
mężczyźni, waga: 90kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Tworzydło Wiktor AZS AWF Warszawa
2. Urban Paweł AZS AWF Warszawa
3. Czaplicki Paweł AZS AWF Gdańsk
3. Krawczyk Wincenty GKS "Czarni" Bytom
5. Kośniewski Marcin AZS Opole
5. Łabucki Maciej UKJ Ryś Warszawa
7. Skoczeń Rafał UKS Judo Wolbrom
7. Zatyka Łukasz AZS UW Warszawa

 
mężczyźni, waga: 100kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Golus Piotr GKS "Czarni" Bytom
2. Biegaj Robert UKS Judo Wolbrom
3. Janik Patryk WKS Śląsk Wrocław
3. Sarnacki Maciej AZS AWF Warszawa
5. Buksiński Marcin SGKS Wybrzeże Gdańsk
5. Ostapczuk Jakub AZS AWF Warszawa
7. Grabowski Bartłomiej GKS "Czarni" Bytom
7. Teodorczyk Mateusz Gwardia Wrocław

 
mężczyźni, waga: +100kg - 9 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Deka Piotr ŁPKS Gwardia Łódź
2. Syguła Kacper AZS UW Warszawa
3. Cichowski Janusz SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Pytliński Paweł TS Wisła Kraków
5. Kryszpin Mariusz Gwardia Wrocław
5. Towarek Jakub KS Start Radom
7. Orocz Michał AZS AWF Wrocław
7. Ossoliński Dawid TS Wisła Kraków

Klasyfikacja medalowa - mężczyźni
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 GKS "Czarni" Bytom 2 0 4
2 Gwardia Warszawa 2 0 0
3 AZS AWF Warszawa 1 2 1
4 AZS Opole 1 0 0
5 ŁPKS Gwardia Łódź 1 0 0
6 AZS Gliwice 0 2 0
7 AZS UW Warszawa 0 1 0
8 Gwardia Wrocław 0 1 0
9 UKS Judo Wolbrom 0 1 0
10 TS Wisła Kraków 0 0 3
11 AZS AWF Gdańsk 0 0 2
12 UKJ Ryś Warszawa 0 0 2
13 SGKS Wybrzeże Gdańsk 0 0 1
14 WKS Śląsk Wrocław 0 0 1

Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 AZS AWF Gdańsk 2 3 0
2 GKS "Czarni" Bytom 2 0 4
3 AZS AWF Warszawa 2 0 0
4 AZS AWF Wrocław 1 2 0
5 AZS UW Warszawa 0 1 0
6 Polonia Rybnik 0 1 0
7 AZS Gliwice 0 0 1
8 AZS Opole 0 0 1
9 Gwardia Opole 0 0 1
10 KS Gwardia Bielsko-Biała 0 0 1
11 MKS Jedynka Łódź 0 0 1
12 SGKS Wybrzeże Gdańsk 0 0 1
13 UKS Ósemka Nowa Sól 0 0 1
14 UKS Siódemka Sochaczew 0 0 1
15 WKS Śląsk Wrocław 0 0 1

Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brazowe
1 GKS "Czarni" Bytom 4 0 8
2 AZS AWF Warszawa 3 2 1
3 AZS AWF Gdańsk 2 3 2
4 Gwardia Warszawa 2 0 0
5 AZS AWF Wrocław 1 2 0
6 AZS Opole 1 0 1
7 ŁPKS Gwardia Łódź 1 0 0
8 AZS Gliwice 0 2 1
9 AZS UW Warszawa 0 2 0
10 Gwardia Wrocław 0 1 0
11 Polonia Rybnik 0 1 0
12 UKS Judo Wolbrom 0 1 0
13 TS Wisła Kraków 0 0 3
14 SGKS Wybrzeże Gdańsk 0 0 2
15 UKJ Ryś Warszawa 0 0 2
16 WKS Śląsk Wrocław 0 0 2
17 Gwardia Opole 0 0 1
18 KS Gwardia Bielsko-Biała 0 0 1
19 MKS Jedynka Łódź 0 0 1
20 UKS Ósemka Nowa Sól 0 0 1
21 UKS Siódemka Sochaczew 0 0 1

Klasyfikacja punktowa - mężczyźni
Lp Klub Punkty
1 GKS "Czarni" Bytom 46.5
2 AZS AWF Warszawa 40.5
3 TS Wisła Kraków 19.5
4 AZS Gliwice 19.0
5 Gwardia Warszawa 18.0
6 UKJ Ryś Warszawa 18.0
7 Gwardia Wrocław 15.5
8 AZS Opole 12.5
9 AZS AWF Gdańsk 12.5
10 ŁPKS Gwardia Łódź 12.5
11 AZS UW Warszawa 12.0
12 SGKS Wybrzeże Gdańsk 9.0
13 UKS Judo Wolbrom 8.5
14 WKS Śląsk Wrocław 5.5
15 KS Start Radom 3.5
16 AZS AWF Wrocław 1.5
17 MKS Czechowice-Dziedzice 1.5
18 MOSiR Bochnia 1.5
19 UKS Judo-Kano Płock 1.5

Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1 GKS "Czarni" Bytom 45.0
2 AZS AWF Gdańsk 36.5
3 AZS AWF Wrocław 23.5
4 AZS AWF Warszawa 19.5
5 AZS Opole 15.5
6 AZS Gliwice 9.0
7 AZS UW Warszawa 8.5
8 Polonia Rybnik 7.0
9 AZS Zarząd Środ. Poznań 6.5
10 Gwardia Opole 5.5
11 KS Gwardia Bielsko-Biała 5.5
12 MKS Jedynka Łódź 5.5
13 SGKS Wybrzeże Gdańsk 5.5
14 UKS Siódemka Sochaczew 5.5
15 WKS Śląsk Wrocław 5.5
16 MKS Chełm 3.5
17 MKS Juvenia Wrocław 3.5
18 MKS Pałac Młodzieży Katowice 3.5
19 Pałac Młodzieży Tarnów 3.5
20 UKJ -AON Warszawa 3.5
21 UKS Ósemka Nowa Sól 2.0

 


Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio