Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

17.03.2007  - WYNIKI ELIMINACJI III REGIONU DO PUCHARU POLSKI JUNIOREK I JUNIORÓW W JUDO (POZNAŃ)

W zawodach wystartowało 116 zawodników/ek z 21 klubów.

JUNIORZY :

waga 55 kg – startowało 4 zawodników – kwalifikacja 2 zawodników
1. Wituś Rafał – JUVENIA Wrocław ur. 1991 2 kyu – nie ma żadnego certyfikatu
2. Ziembikiewicz Dawid – Gwardia Piła ur. 1992 2 kyu (posiada)
Rezerwa : Wilk Piotr – AZS Opole ur. 1992 3 kyu - nie ma żadnego certyfikatu

waga 60 kg – startowało 10 zawodników – kwalifikacja 4 zawodników
1. Oleśniewicz Igor – UKS GKJ Głogów ur. 1991 2 kyu (posiada)
2. Płoński Piotr – Gwardia Jelenia Góra ur. 1992 2 kyu (posiada)
3. Orczykowski Daniel – Ippon Jarocin ur. 1991 2 kyu ( posiada )
4. Zamęcki Adam – Gwardia Wrocław ur. 1990 2 kyu - nie ma żadnego certyfikatu
Rezerwa : Kogut Przemysław – UKS GKJ Głogów ur. 1990 3 kyu (posiada)

waga 66 kg – startowało 15 zawodników – kwalifikacja 3 zawodników
1. Jamiński Patryk – Gwardia Wrocław ur. 1989 1 kyu - nie ma żadnego certyfikatu
2. Nowak Michał – AZS Opole ur. 1988 2 kyu - nie ma żadnego certyfikatu
3. Jaworski Mateusz – UKS 12 Leszno ur. 1988 1 kyu ( posiada 2 kyu)
Rezerwa : Kłaczek Rafał – AZS AWF Wrocław ur. 1990 1 kyu (posiada)

waga 73 kg – startowało 10 zawodników – kwalifikacja 2 zawodników
1. Boksa Rafał – AZS AWF Wrocław ur. 1988 1 kyu (posiada)
2. Koszela Paweł – AZS UAM Poznań ur. 1989 1 kyu (posiada)
Rezerwa : Karpowicz David – AZS AWF Wrocław ur. 1990 1 kyu (posiada 2 kyu)
Frank Bogumił – Gwardia Wrocław ur. 1988 nie ma żadnego certyfikatu

waga 81 kg – startowało 10 zawodników – kwalifikacja 2 zawodników
1. Sobiegraj Michał – Gwardia Wrocław ur. 1989 2 kyu (posiada)
2. Raczyński Michał – Śląsk Wrocław ur. 1988 1 kyu (posiada)
Rezerwa : Fiutka Grzegorz – UKS 12 Leszno ur. 1990 1 kyu (posiada)
Rudnicki Mateusz – JUVENIA Wrocław ur. 1991 2 kyu - nie ma żadnego certyfikatu

waga 90 kg – startowało 6 zawodników – kwalifikacja 4 zawodników
1. Wójcik Jakub – Gwardia Wrocław ur. 1989 - nie ma żadnego certyfikatu
2. Dudek Paweł – Gwardia Jelenia Góra ur. 1989 1 kyu (posiada)
3. Grodzicki Łukasz – UKS 8 Nowa Sól ur. 1988 1 kyu nie ma żadnego certyfikatu
4. Babicz Krzysztof – Gwardia Wrocław ur. 1989 nie ma żadnego certyfikatu
Rezerwa : Łapka Michał – AZS AWF Wrocław ur. 1988 1 kyu nie ma żadnego certyfikatu
Knapik Michał – Gwardia Opole ur. 1989 3 kyu - nie ma żadnego certyfikatu

waga 100 kg – startowało 7 zawodników – kwalif. 5 zaw.
1. Wójciak Kamil – Śląsk Wrocław ur. 1989 2 kyu (posiada)
2. Mycek Adam – AZS AWF Wrocław ur. 1988 1 kyu - nie ma żadnego certyfikatu
3. Urban Paweł – AZS AWF Wrocław ur. 1989 1 kyu (posiada 2 kyu)
4. Kusz Marcin – Gwardia Jelenia Góra ur. 1991 3 kyu (posiada)
5. Paszkiewicz Michał – AZS AWF Wrocław ur. 1990 1 kyu (posiada 2 kyu)
Rezerwa : Małecki Łukasz – UKS 12 Leszno ur. 1991 3 kyu

waga + 100 kg – startowało 4 zawodnik – kalif. 3 zaw.
1. Sadocha Piotr – Gwardia Jelenia Góra ur. 1990 2 kyu (posiada)
2. Gramała Artur – Ippon Jarocin ur. 1990 2 kyu ( posiada )
3. Banaszak Lukasz – UKS 12 Leszno ur. 1992 3 kyu
Rezerwa : Podeszwa Jakub – Gwardia Wrocław ur. 1989 nie ma żadnego certyfikatu

JUNIORKI :

waga 44 kg – startowało 6 zawodniczki – kwalifik. 4 zawodn.
1. Znojek Natalia – Gwardia Opole ur. 1990 3 kyu - nie ma żadnego certyfikatu
2. Przybylska Agnieszka – JUVENIA Wrocław ur. 1992 2 kyu - nie ma żadnego certyfikatu
3. Werner Katarzyna – Olimp Rawicz ur. 1990 2 kyu (posiada)
4. Hańczyk Aleksandra – UKS 8 Nowa Sól ur. 1992 2 kyu nie ma żadnego certyfikatu
Rezerwa : Witkowska Joanna – UKS Gimnazjon Suchy Las ur. 1992 2 kyu ( posiada 3 kyu)

waga 48 kg – startowało 6 zawodniczek – kwalif. 4 zawodn.
1. Lech Ewelina – AZS AWF Wrocław ur. 1988 1 kyu (posiada)
2. Major Aleksandra – AZS AWF Wrocław ur. 1990 2 kyu (posiada 3 kyu)
3. Pospiech Patrycja – Olimp Rawicz ur. 1989 3 kyu - nie ma żadnego certyfikatu
4. Trocińska Aleksandra – AZS Gorzów ur. 1990 3 kyu (posiada)
Rezerwa : Ziembikiewicz Ilona – Gwardia Piła ur. 1989 1 kyu (posiada)

waga 52 kg – startowało 10 zawodn. – kwalifik. 3 zawodn.
1. Roszkiewicz Julia – AZS Poznań ur. 1990 2 kyu ( posiada )
2. Zowczak Aleksandra – JUVENIA  Wrocław ur. 1989 1 kyu - nie ma żadnego certyfikatu
3. Karpała Justyna – AZS Opole ur. 1992 3 kyu - nie ma żadnego certyfikatu
Rezerwa : Bernacik Joanna – AZS Poznań ur. 1992 3 kyu ( posiada )

waga 57 kg – startowało 8 zawodn. – kwalifik. 3 zawodn.
1. Juras Katarzyna – UKS GKJ Głogów ur. 1990 1 kyu (posiada)
2. Kałużna Sylwia – JUVENIA  Wrocław ur. 1990 3 kyu - nie ma żadnego certyfikatu
3. Kobylarz Magdalena – UKS GKJ Głogów ur. 1991 2 kyu (posiada 3kyu)
Rezerwa : Łukanus Zuzanna – UKS Gimnazjon Suchy Las ur. 1992 3 kyu ( posiada )

waga 63 kg – startowało 7 zawodn. – kwalifik. 4 zawod
1. Ozdoba Agata – AZS Opole ur. 1988 1 kyu - nie ma żadnego certyfikatu
2. Bensz Elżbieta – Gwardia Opole ur. 1990 3 kyu - nie ma żadnego certyfikatu
3. Kałka Małgorzata – UKS Gimnazjon Suchy Las ur. 1990 2 kyu ( posiada )
4. Gołaszewska Alicja – UKS Gimnazjon Suchy Las ur. 1991 2 kyu ( posiada 3 kyu )
Rezerwa : Korzystka Izabela – UKS Świdnica ur. 1992 2 kyu (posiada)

waga 70 kg – startowało 8 zawodn. – kwalifik. 6 zawodn.
1. Kmetko Anna – JUVENIA  Wrocław ur. 1988 1 kyu - nie ma żadnego certyfikatu
2. Gubańska Magdalena – UKS Gimnazjon Suchy Las ur. 1989 2 kyu (posiada)
3. Woronowicz Anna – UKS Gimnazjon Suchy Las ur. 1989 2 kyu (posiada 3 kyu)
4. Raczyńska Agnieszka – Śląsk Wrocław ur. 1990 2 kyu (posiada)
5. Luboń Katarzyna – AZS Poznań ur. 1989 2 kyu - nie ma żadnego certyfikatu
6. Szwiec Emilia – JUVENIA  Wrocław ur. 1992 2 kyu - nie ma żadnego certyfikatu
Rezerwa : Adamska Monika – UKS Suchy Las ur. 1989 2 kyu ( posiada )

waga 78 kg – startowały 3 zawodn. – kwalifik. 3 zawodn.
1. Niewirowska Agnieszka – JUVENIA  Wrocław ur. 1989 2 kyu nie ma żadnego certyfikatu
2. Konieczna Olga – UKS Gimnazjon Suchy Las ur. 1992 3 kyu ( posiada 4 kyu )
3. Piszczoła Maria – UKS Gimnazjon Suchy Las ur. 1990 2 kyu ( posiada )

waga + 78 – startowały 2 zawodniczki – kwalifik. 2 zawodn.
1. Wasek Kamila – JUVENIA  Wrocław ur. 1992 2 kyu - nie ma żadnego certyfikatu
2. Mędykowska Katarzyna – AZS Gorzów ur. 1989 3 kyu nie ma żadnego certyfikatu

Piotr Ledwoń
Koordynator regionu III PZJudo Wrocław


Załączniki:
brak

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio