Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

Sukcesy w Mistrzostwach Polski w SUMO

(15.09.2015r.)

Rok temu w swoim debiucie nasi zawodnicy wywalczyli 2 medale. W tym roku było lepiej bo zdobyliśmy 4 medale! Za tydzień walczymy w MMM w Sumo (sobota) oraz w Judo (Niedziela).
Nie udało się zdobyć tytułu Mistrza Polski ale srebrne medale zawisły na szyi Łukasza Lenkiewicza oraz Igora Błaszczaka. Na najniższym stopniu podium stanęła Kasia Demska oraz Olek Raczek.
Tuż za podium (V miejsce) znalazł się Wiktor Pigułeczka oraz Paulina Zarychta.
VII miejsca wywalczyli: Cezary Kotwicki, Oliwia Woźniczka, Paweł Musiał, Mateusz Pastuszek.

Gratulacje dla zawodników oraz trenerów: Radosława Zamęckiego, który odpowiada za naszą sekcję sumo i współpracujących trenerów, których zawodnicy zdobyli dzisiejsze sukcesy: Zbigniewa Zamęckiego, Bartka Zamęckiego, Grzegorza Gajerskiego, Piotra Witusia, Patryka Jamińskiego.