Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

Kacper Dwoiczko złotym medalistą w Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w Judo 2015

(22.06.2015r.)

Kacper Dwoiczko Mistrzem Polski w judo osób niepełnosprawnych 2015 W dniu 20 czerwca 2015r w Luboniu koło Poznania odbyły się III Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych.
 W turnieju udział wzięli zawodniczki i zawodnicy z całej Polski. Wszyscy uczestnicy podzieleni byli na kategorie: wiekowe, wagowe oraz na kategorie ze względu na niepełnosprawność wg. orzeczenia o niepełnosprawności: intelektualną oraz fizyczną. Nasz wychowanek walczył dzielnie i dwie walki wygrał przez Ippon (10pkt). W pierwszej walce wygrał z reprezentantem z Krakowa, wykonują technikę UCHI-MATA na wazari (7 pkt. ) następnie przechodząc do walki w NE-WAZA, wykonując trzymanie yoko shiho gatame zakończył walkę przed czasem. W drugiej walce Kacper pokonał reprezentanta z klubu sportowego z Mirostowic, zdobywając dwa razy WAZARI (7 pkt.) przez technikę O UCHI GARI, również kończąc alkę przed czasem.
Serdecznie gratulujemy Kacprowi oraz dalszych sukcesów na tatami.


Od września 2015 serdecznie zapraszamy wszystkie osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności: intelektualnej, fizycznej, ponieważ klub UKS Dojo Sobótka oraz trener Bartek chcą utworzyć zajęcia judo pod kątem osób z takimi orzeczeniami. Więcej informacji:

trener Bartłomiej Zamęcki tel 603 33 00 31

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio