Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

Wrocław OPEN Championships 2013 już za nami

(17.10.2013r.)

Wrocław OPEN 2013 już za nami. Poziom zawodów był wyższy niż w roku ubiegłym. Wzięły w nim udział ekipy zagraniczne z Czech, Szwecji, Włoch, Ukrainy, Rosji i Litwy. Gratulujemy w szczególności złotym medalistom - Michałowi Pańko oraz Patrykowi Iwaszkiewiczowi. Srebro zdobyła Ania Dąbrowska, Rafał Kozłowski i Kacper Kazimierowicz. Dzięki organizacji takiego turnieju w Kątach Wrocławskich, mogło w nim wziąć udział wielu młodych zawodników. Ma to dla nich duże znaczenie szkoleniowe.

Zawody rozpoczęły się pokazem dzieci z Klubu MKS Juvenia Wrocław, większość z Kątów Wrocławskich, ale byli też judocy z SP nr 3 we Wrocławiu czy Brzegu Opolskiego. W pokazie udział wzięli także Piotr Płoński (Wicemistrz Polski Seniorów), Patryk Iwaszkiewicz (Mistrz Polski Juniorów, który wygrał w tym roku Wroclaw OPEN) oraz trenerzy Michał Zamęcki i Patryk Jamiński.

Zawody odbyły się w dużej sali w Kątach Wrocławskich na czterech matach. Zawody zostały zorganizowane dobrze, ale na pewno organizatorzy będą chcieli dopieścić turniej w przyszłym roku.

Gwardia Wrocław wygrała punktację medalową w kategorii Juniorów, w punktowej nasz klub znalazł się za ekipą Szwecji. W grupie Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych MKS Juvenia Wrocław w klasyfikacji punktowej wywalczył drugie miejsce. Dziękujemy wszystkim osobom, które pracowały przy organizacji turnieju. Medalistom i ich trenerom serdecznie gratulujemy!