Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

Wrocław Open 2013 - II dzień wyniki

(13.10.2013r.)

Drugiego dnia zawodów do walk na tatami stawili się juniorzy i juniorki. Ponad 200 uczestników, reprezentanci kadr narodowych Szwecji, Litwy, Włoch i Ukrainy gwarantowali piękne judo i wspaniałe akcje. Nikt nie odpuszczał i doszło dziś do wielu wypadków na tatami. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze z poszkodowanymi i życzymy im szybkiego powrotu do zdrowia. Łącznie w dwa dni OPP Wrocław Open wystartowało ponad 500 judoków i judoczek z 6 krajów ! Impreza przebiegła bez większych potknięć i Organizatorom należą się brawa !! Nowoczesna hala, bardzo dobry hotel, doskonała atmosfera to wszytsko procentuje i już za rok 11-12 pażdźiernika wszystkie ekipy potwierdziły swój przyjazd do Wrocławia !! W przyszłym roku na 90% nastapi też zmiana hali i zawody Wrocław Open zostaną rozegrane na hali Orbita (tej samej co EJU Cup Wrocław)!!! Ilość mat też będzie większa, już teraz zabieramy się do promocji tego wydarzenia aby podwoić, a nawet potroić ilość startujących. Są też duże szanse na przyjazd ekipy z Japonii, o co już zabiegamy ! Organizatorzy Wrocław Open oraz ich starania na rzecz promocji turnieju zostały dostrzeżone przez Media Dyrektor EJU pana Hansa van Essen który to osobiście w e-mailu pogratulował i ocenił bardzo dobrze pracę na rzecz promocji Wrocławskiego turnieju. Co nas ogromnie cieszy :) Wszystkim ekipom dziękujemy, gratulujemy sukcesów i zapraszamy ponownie za rok !!
Wyniki II dzień

kobiety, waga: 44kg - 2 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuna Justyna UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów
2. Niedośpiał Magdalena MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 48kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bołoz Dajana SGKS Wybrzeże Gdańsk

kobiety, waga: 52kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Andrusiewicz Martyna KS Błękitni Tarnów
2. Busse Kamila AZS Organizacja Środowiskowa Poznań
3. Jańczak Aleksandra UKS Conrad Gdańsk
3. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Siwek Julianna TS Wisła Kraków
5. Sowa Marta UKS Conrad Gdańsk
7. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom

kobiety, waga: 57kg - 14 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Havlíčková Marketa Czech Republic .
2. Glass Ebba National Team, Sweden
3. Gajdek Karolina KS MOSiR Cieszyn Cieszyn
3. Łukasiak Marta KS Start Radom
5. Avesson Tilda National Team, Sweden
5. Szczepańczyk Klaudia Gwardia Bielsko-Biała
7. Cholewińska Anna UKS Conrad Gdańsk
7. Gęsikowska Marta TS Gwardia Opole

kobiety, waga: 63kg - 20 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Merklová Sabina Czech Republic .
2. Szarzecova Adela Czech Republic .
3. Brostrom Elin National Team, Sweden
3. FERNANDES SWIATKIEWICZ Agata AZS UW Warszawa
5. Miller Karolina AZS AWFiS Gdańsk
5. Włodarczyk Paulina Gwardia Bielsko-Biała
7. DUDEK Dominika AZS UW Warszawa
7. Lindstrom Camilla National Team, Sweden

kobiety, waga: 70kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Przyczyna Paulina UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
2. Hofman Aleksandra MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 78kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Usenko Olena TS Wisła Kraków
2. Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom
3. Koralewska Juystyna AZS-WSPiA Poznań
4. Mioducka Eliza UKS Kodokan Toruń

mężczyźni, waga: 55kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Błoński Tomasz STS Gryf-3 Słupsk
2. Pawłowski Filip UMKS Żak Kielce
3. Dyba Michał K.S. MaKo Judo Wrocław
3. WILCZYŃSKI JAKUB MKS Juvenia Wrocław
5. Barczyk Wiktor UKS Judo Wolbrom
5. Sternicki Tomasz UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Bitarisvili Ilja Kario Kelio Litwa Ryga

mężczyźni, waga: 60kg - 10 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Barczyk Karol UKS Judo Wolbrom
2. Ślusarski Patryk Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Puszczyński Maciej KS Start Radom
5. TOMASZEWSKI STANISŁAW MKS Juvenia Wrocław
7. Korolewicz Kamil K.S. MaKo Judo Wrocław
7. Skoglund Viktor Karlstad JK Sweden

mężczyźni, waga: 66kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lindquist Andeas National Team, Sweden
2. Shokohi Hamon National Team, Sweden
3. MAKAREWICZ ARKADIUSZ Gwardia Wrocław
3. Tylek Sebastian TS Wisła Kraków
5. Morka Ksawery UKJ Ryś Warszawa
5. Vaitkus Lukas Kario Kelio Litwa Ryga
7. Erlingsson Mattias National Team, Sweden
7. Richter Edvinas Kario Kelio Litwa Ryga

mężczyźni, waga: 73kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Busch Victor National Team, Sweden
2. Šmehlík Frantisek Czech Republic .
3. Allansson Victor National Team, Sweden
3. Calka Motiejus Kario Kelio Litwa Ryga
5. Borghesi Alex National Team, Sweden
5. Vitkauskas Kestutis Kario Kelio Litwa Ryga
7. Feliszek Daniel MKS Juvenia Wrocław
7. Zacheja Bartek WKS Gwardia Warszawa

mężczyźni, waga: 81kg - 32 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. IWASZKIEWICZ PATRYK Gwardia Wrocław
2. Pękala Wojciech Podbeskiedzkie Towarzystwo Sportowe "Janosik" Bielsko-Biała
3. Bjorktorp Jonas National Team, Sweden
3. Długosz Maciej UKS Judo Wolbrom
5. Głowacki Michał Klub Środowiskowy AZS Gliwice
5. Hurtig Patrik National Team, Sweden
7. Brot Paweł KS "Gwardia" Łódź
7. PARKA DAMIAN Gwardia Wrocław

mężczyźni, waga: 90kg - 16 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. PAŃKO MICHAŁ Gwardia Wrocław
2. Kozłowski Rafał Gwardia Wrocław
3. Gmurek Marcin AZS AWF Warszawa
3. Pozzi Dawide Włochy włochy
5. Kroc Kamil MMKS Wojownik Skierniewice
5. Rybczyński Robert UKS Judo "Kontra" Mińsk Mazowiecki
7. Fagerhill Jonathan National Team, Sweden
7. Nilsson Martin Karlstad JK Sweden

mężczyźni, waga: 100kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Vaskovicius Martynas Kario Kelio Litwa Ryga
2. Mrva Michal Czech Republic .
3. Lubiński Marcin K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
3. Moskal Daniel UKS Kodokan Toruń
5. Kłoczko Grzegorz GKS Czarni Bytom
5. Kwiatkowski Mateusz Gwardia Wrocław
7. Frąckowiak Piotr AZS-WSPiA Poznań
7. Ziólkowski Krzysztof TKS "Judo" Toruń

mężczyźni, waga: +100kg - 5 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stanek Jan Czech Republic .
2. KAZIMIEROWICZ KACPER Gwardia Wrocław
3. Chmurski Mateusz MMKS Wojownik Skierniewice
4. Miłowski Łukasz UKS Kodokan Toruń
5. Wolski Rafał MKS Juvenia Wrocław

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio