Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

Wrocław Open 2013 - I dzień wyniki

(13.10.2013r.)

W pierwszym dniu do walk stanęli juniorzy młodsi i juniorki młodsze. Zabrakło wielu liderów w związku z powrotem z Campu w Armenii i wyjazdem na Camp do Hannoveru ze startu zrezygnowała prawie cała czołówka krajowa. Pod ich nieobecność można było zobaczyć jak wygląda bezpośrednie zaplecze kadry U17 na przyszły rok. Dziś we Wrocławiu wystartowało ponad 300 uczestników !! Jutro juniorki i juniorzy !

Wyniki:
kobiety, waga: 40kg - 4 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróbel Karolina MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Matejko Natalia GKS Czarni Bytom
3. Walczyk Wiktoria GKS Czarni Bytom
4. Nowak Klaudia LKS Wyzwolenie Simoradz

kobiety, waga: 44kg - 7 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kropska Natalia GKS Czarni Bytom
2. Cichy Karolina GKS Czarni Bytom
3. Kawecka Aleksandra MKS Juvenia Wrocław
3. Słowiak Aleksandra MOSiR Bochnia
5. Kownacka Maja K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Niedośpiał Magdalena MKS Juvenia Wrocław

kobiety, waga: 48kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Machnicka Vanessa Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
2. Nowicka Dominika MOSiR Mysłowice
3. Butlewska Aleksandra SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Jankowiak Dominika MKS Juvenia Wrocław
5. Bobilewicz Karolina TS Wisła Kraków
5. Socha Izabella K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
7. Błaszczyk Małgorzata UKS Wisła Centrum Wisła
7. Gos Karolina UKJ 225 Warszawa

kobiety, waga: 52kg - 21 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Komarek Zuzanna Polonia Rybnik
2. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek
3. Kaleta Aleksandra UKS Judo Wolbrom
3. Mróz Dominika Klub Judo DRAKO Warszawa
5. Cieślik Klaudia UKS Judo Wolbrom
5. Ukuś Agnieszka GKS Czarni Bytom
7. FIELEK KINGA MKS Juvenia Wrocław
7. Wróblewska Eliza Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

kobiety, waga: 57kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kowalczyk Julia Polonia Rybnik
2. Dąbrowska Anna MKS Juvenia Wrocław
3. Dudek Alicja SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Kulik Barbara UKJ 225 Warszawa
5. Duszak Patrycja AKS Strzegom
5. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
7. Pawłowska Klaudia KS Budowlani Sosnowiec
7. Szota Patrycja UKS Olimp Nowa Sól

kobiety, waga: 63kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Lewandowska Alicja Klub Środowiskowy AZS Gliwice
2. Hakansson Amanda National Team, Sweden
3. Miller Karolina AZS AWFiS Gdańsk
3. Rams Zuzanna UKS Judo Wolbrom
5. Martynów Rozalia UKS Olimp Nowa Sól
5. Walotek Marta KS Budowlani Sosnowiec
7. Grabowska Aleksandra UKS "Akademia Judo Rzeszów" Rzeszów
7. Wojtelewicz Patrycja UKJ "AON Warszawa" Warszawa

kobiety, waga: 70kg - 13 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Bień Aleksandra TS Wisła Kraków
2. Dziopa Paulina GKS Czarni Bytom
3. Jaśkiewicz Julia SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Matejickowa Alice Czech Republic .
5. Cieśla Karolina UKS Olimp Nowa Sól
5. Woźny Kamila UKJ Millenium Rzeszów
7. Gołąb Justyna GKS Czarni Bytom
7. Sobalska Karolina TS Wisła Kraków

kobiety, waga: +70kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Formela Anita GKS Żukowo
2. Haberka Karolina UKS Judo Wolbrom
3. Maruszczak Klara UKS Gimnazjon Suchy Las
3. Rutkowska Anna UKS SAKURA Judo Płock Płock
5. KILIAN Wiktoria MKS Juvenia Wrocław
5. Olizar Agnieszka UKS Junior Lipno
7. Gubańska Dominika UKS Olimp Rawicz
7. Młocek Alicja UKS Błyskawica Mietków

mężczyźni, waga: 46kg - 15 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wróbel Kacper MKS Olimpijczyk Włocławek
2. Salisz Mateusz GKS Czarni Bytom
3. Janis Lukas Czech Republic .
3. Osiak Mateusz MOSiR Mysłowice
5. Katilius Gytis Kario Kelio Litwa Ryga
5. MICHALSKI MICHAŁ MKS Juvenia Wrocław
7. FRANKIEWICZ GRZEGORZ MKS Juvenia Wrocław
7. Hatala Ignacy K.K.S. Hejnał Kęty

mężczyźni, waga: 50kg - 17 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Wójcik Jakub K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
2. Kokosza Piotr KS Budowlani Sosnowiec
3. Łoziak Patryk GKS Czarni Bytom
3. Nowak Wojciech LKS Wyzwolenie Simoradz
5. Petrosius Alanas Kario Kelio Litwa Ryga
5. Siwy Roman Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Korzeniewski Kacper UKS SAKURA Judo Płock Płock
7. Rakowski Arkadiusz MKS Juvenia Wrocław

mężczyźni, waga: 55kg - 36 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Karaś Bartosz TS Wisła Kraków
2. Tchórzewski Cezary SGKS Wybrzeże Gdańsk
3. Drzymał Paweł GKS Czarni Bytom
3. Salisz Mariusz GKS Czarni Bytom
5. Dyba Michał K.S. MaKo Judo Wrocław
5. Zaicevas Dominykas Kario Kelio Litwa Ryga
7. Gurczyński Szymon MKS Pałac Młodzieży Katowice
7. Majcher Norbert UKJ Millenium Rzeszów

mężczyźni, waga: 60kg - 30 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Stolarek Jan Klub Judo AZS Opole
2. Walczyk Patryk GKS Czarni Bytom
3. Barczyk Karol UKS Judo Wolbrom
3. Vesterlund Gabriel National Team, Sweden
5. Górecki Kamil MKS Juvenia Wrocław
5. Ślusarski Patryk Klub Środowiskowy AZS Gliwice
7. Kozak Krzysztof MOSiR Bochnia
7. Zarzycki Karol UKJ 225 Warszawa

mężczyźni, waga: 66kg - 39 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Kuczborski Przemysław UKJ 225 Warszawa
2. Krogulski Maciej UKJ 225 Warszawa
3. GAJERSKI MACIEJ MKS Juvenia Wrocław
3. STROKA RADOSŁAW MKS Juvenia Wrocław
5. Gissberg Adrian National Team, Sweden
5. PUNDA WOJCIECH MKS Juvenia Wrocław
7. IWAŃSKI Jakub UKS "OLIMP" Skaryszew
7. Sokół Dawid UKS Judo Wolbrom

mężczyźni, waga: 73kg - 23 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. SZUBA Mikołaj AZS UW Warszawa
2. Rajtar Jakub AKS Strzegom
3. Lipa Arkadiusz KS MOSiR Cieszyn Cieszyn
3. Pirko Petr Czech Republic .
5. GOŁĘBIEWSKI Michał MMKS Wojownik Skierniewice
5. Jędrycha Daniel KS Budowlani Sosnowiec
7. Krajewski Bartosz UKS Bushido-Morus Szczecin
7. Zajączkowski Dawid MOSiR Bochnia

mężczyźni, waga: 81kg - 19 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. RYCIAK Eryk AZS UW Warszawa
2. Borowski Paweł Polonia Rybnik
3. Kotlik Kamil UKS Conrad Gdańsk
3. TOMALA WOJCIECH K.S. Judo Czechowice-Dziedzice
5. Frąckowiak Patryk UKS Conrad Gdańsk
5. Poderys Aidas Kario Kelio Litwa Ryga
7. PRZYWARA MIESZKO MKS Juvenia Wrocław
7. Sadło Kacper K.S. MaKo Judo Wrocław

mężczyźni, waga: 90kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Ozimek Jakub AZS AWF Warszawa
2. Kejza Daniel Polonia Rybnik
3. Kejza Paweł Polonia Rybnik
3. Kmieliauskas Antanas Kario Kelio Litwa Ryga
5. GRYGIEL MATEUSZ MKS Juvenia Wrocław
5. Pruffer Łukasz UKS Bushido-Morus Szczecin
7. Jakubek Paweł GKS Czarni Bytom
7. Tomczak Konrad UKS Junior Lipno

mężczyźni, waga: +90kg - 8 zawodników
Miejsce Imię i nazwisko Klub
1. Majowski Dominik GKS Czarni Bytom
2. Uher Dan Czech Republic .
3. Górski Mikołaj GKS Czarni Bytom
3. Misztal Dawid GKS Czarni Bytom
5. Rajca Marcin UKS Błyskawica Mietków
5. Zalasiński Jakub UKS Judo-48 Częstochowa
7. Pabich Piotr UKS Pohl Judo Przemęt
7. Stachowski Arkadiusz UKS Olimp Rawicz

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio