Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

IV Otwarty Turniej Judo w Żarowie - Zaproszenie

(09.09.2013r.)

Już po raz czwarty odbędzie się Otwarty Turniej Judo dla dzieci i młodzików  w Żarowie z okazji „XII-lecia Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (Podstrefa Żarów)”.

W Gminie Żarów od czterech lat dzieci trenują judo w szkołach a od dwóch lat w przedszkolach. Nasza dyscyplina sportowa zyskała wielu sympatyków. Mamy nadzieję, że niektórzy z małych judoków w przyszłości będą reprezentantami kraju na najważniejszych imprezach sportowych judo w Polsce i na świecie. Przypomnijmy, że z Żarowa pochodzi również Paweł Fajdek, tegoroczny mistrz świata w Lekkiej Atletyce (Moskwa 2013). Tutaj sport jest bliski niemal wszystkim mieszkańcom. Wracając do judo... W poprzedniej edycji wystartowało blisko 350 sportowców z 26 klubów z Polski i z Czech. Jako organizatorzy mamy nadzieję, że w tym roku zwiększy się liczba uczestników i gości odwiedzających nasz turniej.
Tegoroczna impreza ma nieco zmienioną konwencję. Sobota – wspólny trening dla wszystkich ekip. Niedziela – zawody. Ponadto, na turnieju nie ważymy dzieci! Zgłoszenia wraz z wagą i rocznikiem prosimy przesyłać elektronicznie przed turniejem. Pozwoli to przeprowadzić turniej sprawnie i szybko. Tylko w uzasadnionych przypadkach zastrzegamy prawo dokonania kontroli wagi i rocznika startujących.

Jeżeli jeszcze nie mieli Państwo okazji uczestniczyć w naszych zawodach, zachęcamy do obejrzenia Kroniki Filmowej Gminy Żarów  http://youtu.be/Oj8LLFOXnQM, w której można zapoznać się z relacją filmową z poprzedniej edycji turnieju.

Nasza Gmina może poszczycić się również wieloma firmami w Specjalnej Strefie Ekonomicznej – dlatego z myślą o otoczeniu biznesowym postanowiliśmy, aby turniej judo wpisywał się w obchody rocznicowe Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (Podstrefa Żarów). Dodajmy, że Sponsorem Strategicznym turnieju jest WSSE Invest Park Wałbrzych.

Postaramy się, aby Państwa pobyt w Żarowie dostarczył wiele niezapomnianych emocji sportowych i aby nasz turniej był chętnie odwiedzany przez wszystkich Sympatyków judo.

- Komunikat organizacyjny - PL
- Komunikat organizacyjny - CZ
- Komunikat organizacyjny - ENG
- Formularz zgłoszeniowy

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio