Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

Janusz Wojnarowicz nie pojedzie na Mistrzostwa Świata!

(08.08.2011r.)

W Polskiej reprezentacji na Mistrzostwa Świata w Paryżu, które odbędą się w dniach 23-28 sierpnia zabraknie jednego z naszym najmocniejszych punktów, Janusz Wojnarowicza (+100 kg). Wojnarowicz podzielił się tą informacją na facebooku:

"Niestety na turnieju indywidualnym podczas Igrzysk Wojskowych w Rio nabawiłem się kontuzji,a raczej odnowiłem poprzednią. Zdaję się że Rio de Janeiro jednak nie jest takim szczęśliwym miejscem dla mnie. Diagnoza jaką wydał lekarz nie była najlepsza, naderwany przywodziciel lewej nogi, 6 tyg. Przerwy i mogę zapomnieć o Mistrzostwach Świata.

Troche mnie to podłamało, liczyłem że na tych MŚ zdobęde w końcu medal, przygotowania były przeprowadzone dobrze co potwierdziłem na ME i dwóch Grand Slam w Moskwie i Rio. Do tego dochodzi bitwa o Igrzyska w Londynie mój krajowy rywal Grzegorz Eitel wystartuje i zdaje się jest w dobrej formie, co potwierdził na turniejach w Ameryce.

Do Igrzysk jeszcze jest sporo czasu i sporo turnieji na których mam zamiar pokazać się z jak najlepszej strony. Teraz skupię sie na rozwoju siły górnych parti mieśniowych i rechabilitacji nogi.

Kilka tygodni przerwy nie może wyjść mi na złe, będę silniejszy."

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio