Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

Camp U-16 we Wrocławiu - 29-31 sierpień

(18.07.2011r.)

źródło: www.judoinfo.pl
Już teraz Polski Związek Judo mocno zabiera się do pracy nad przyszłorocznymi Cadetami! Konsultacja szkoleniowa PZJ - Camp U16 to wynik rozmów i tego co zobaczył sam Prezes PZJ w tym roku w Szczyrku i Bielsku-Biała. Gospodarzem pierwszej takiej akcji U16 jest Wrocław w dniach 29-31 sierpień!

Camp techniczny dla zawodników i zawodniczek z roczników 1996-98 z udziałem Trenerów Kadry U17 i Mistrza Ryszarda Zieniawy oraz Mistrza Europy BJJ specjalisty od parteru. Program mocno napięty: 3 dni bardzo intensywnej nauki judo. Jest to pierwsza tego typu akcja i bardzo ważny jest udział jak największej liczby zawodników. Więc, musimy się wszyscy zjednoczyć i pokazać że tego chcemy !! Po tym Campie zapadną decyzje o następnych akcjach PZJ dla tej grupy wiekowej. (Planowane są trzy - cztery akcje PZJ U16 do końca lutego 2012).

Lista oficjalnie powołanych na ten kamp przez PZJ dostępna jest tutaj.

Nie tylko powołani, ale wszyscy którzy urodzili się w latach 1996, -97 i -98 mogą wziąć udział w tej akcji szkoleniowej organizowanej po raz pierwszy przez PZJ. Do końca lipca można wysyłać zgłoszenia na e-mail : pzjudo@pzjudo.pl Pojedynczy zawodnicy i zawodniczki jak i grupy mogą już dokonywać zgłoszeń. Trzeba się spieszyć - mata we Wrocławiu może pomieścić tylko pewną ilość zawodników.

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio