Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

Paweł Wituś Młodzieżowym Mistrzem Polski

(16.04.2011r.)

Paweł Wituś (Gwardia Wrocław) został młodzieżowym Mistrzem Polski w wadze do 66 kg. Jest to życiowy sukces tego zawodnika, który w swojej karierze miał dużo medali z Pucharów Polski (w tym 5 seniorskich) lecz niestety nigdy nie miał szczęścia do indywidualnych mistrzostw kraju. Tym razem jednak wszystko "zagrało" i Wituś zdobył złoto.

Ponadto V-ce Mistrzami Polski zostali gwardziści Jakub Wójcik (100 kg) oraz Mateusz Rudnicki (+100 kg). Trzecie miejsce w wadze do 63 kg wywalczyła Anna Książek z AZS AWF Wrocław.

Gwardia Wrocław wygrała klasyfikację generalną punktową oraz medalową w kategorii mężczyzn. Jutro rozegrane zostaną zawody drużynowe.