Aktualności    Historia    Informacje    Kluby    Zarząd    Kontakt

 

 

Trening z Wielkimi Mistrzami podczas Pucharu Świata w Warszawie

(11.02.2011r.)

źródło: www.judoinfo.pl
Mają różną płeć, wiek i sposób na życie. Łączy ich jedno, najważniejsze, najwspanialsze, magiczne JUDO. Antoni Zajkowski, Paweł Nastula, Jolanta Adamczyk, Jarosław Lewak, Adam Adamczyk wspólnie poprowadzą trening z młodymi adeptami judo. Spotkanie z mistrzami już na stałe znalazło się w programie Pucharu Świata. Śmietanka polskich medalistów olimpijskich, zdobywców medali mistrzostw świata i europy na jednym tatami, to niebywała okazja jakiej nie można przegapić.

Mamy dla Was super niespodziankę Mistrza judo, ale nazwisko zdradzimy na kilka dni przed turniejem.

W tym roku trening odbędzie się przed ceremonią otwarcia, czyli w sobotę po walkach eliminacyjnych. Przybywajcie, tym bardziej, że dla grup zorganizowanych istnieje pomoc w organizacji transportu i noclegu na matach warszawskich klubów judo.

Każdy kto weźmie udział w treningu otrzyma certyfikat z autografami wszystkich mistrzów. Może to właśnie początek waszej drogi po medal olimpijski. Nie ma chwili do stracenia, zgłaszajcie się już dziś.

Szczegółowych informacji udziela: Marek Rybicki (tel. 604482327).

Nie może być jednak turnieju bez konkursu. Rozgrzejcie widownie, dopingujcie
naszych zawodników i bawcie się. Wykorzystajcie do tego ciekawy ubiór, malowanie ciała, transparenty i siłę swoich gardeł. Pokażmy, że nie jesteśmy gorsi od Francuzów, Austriaków, Niemców. Osoby, które dokonają tego w najciekawszy sposób, zostaną nagrodzone sprzętem marki Adidas.

Do zobaczenia 26-27 lutego w hali stołecznego Torwaru.

Powrót


 

 

 
          Dolnośląski Związek Judo 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie : hajime studio